KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha ha ha, ako ništa uvijek si vedra duha, gubio ili zarađivao. [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Da vidimo kako će ovo proći?

Adriachem na dražbi u listopadu

Na približno 19 milijuna eura procijenjena je vrijednost 41 tisuće kvadrata zemljišta u Kaštel Sućurcu na kojem je 26 tisuća kvadrata zgrada te pripadajuća oprema i strojevi, kao i nekoliko tisuća kvadrata zemljišta i nekretnina u drugim dijelovima Kaštela…

…Ovu prodaju „Adriachema“ s nestrpljenjem očekuju brojni vjerovnici među kojima u prvom redu Agencija za upravljanje državnom imovinom, kao vlasnik… [angry]

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/17532-adriachem-na-drazbi-u-listopadu

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

tu van je ekipa uvik ista prića, uvjere raju da nekretnine vride po zlato :: plasiraj kredite za gradnju i otkup po 2 3 4 5 tis Eur, zatim ih uvjeri da to nista nevridi .. otkupi zemljište u srcu Eua na moru , građevinsko i jedinstveno po ništa a za cca 5-10 godina gle ćuda : Kaštela Monte Carlo lila a zemljište kupovano po 50 – 150 Eur građevinsko odjednom je na 1000 – 1500 po kvadratu … he he . BTW samo zemljište koje se prodaje aerodromu ima "tržišnu"/prodajnu vrijednost 5 milEur a cila firma Ksst vridi po cijeni dionice 650 Kn cca 9 mil eur .. je li to malo smiješno. uz neka dugovanja od brutto 10 milEur.


Da zaključimo ovu raspravu ko ima većeg?

Moram ti objasniti da sam ja samo jednom kupio dionice KSST po 614 kn 2010.g.. Poslije toga sam dio prodao po 4000 kn, sve je tu zabilježeno na forumu. Veliki dio sam prodao preko 3000 kn, a zadnje na 1600-1800 kn. Slobodno se daj u potragu za postovima sherlok, vidim da ti dobro ide.

Nemam pojma kako se možeš uspoređivati sa mnom? Ti si KSST kupio prvi put po 2500, prodao preko 4000 jer si krivo razumio zakon o preuzimanju. Poslije si opet uletio po 4000, jer si valjda skontao da si ih prodao iz neznanja, pa si te dionice opet prodao na 2500 kn. Koliko ja vidim to je jedna velika NULA što se tiče tebe i KSST! Ja mislim da si mi se jednom čak i "pohvalio" porukom o tvom podvigu.

Kao da je bitno na kraju. Možda ti je bolje da se fokusiraš na temu i na KSST, jer niti jedan jedini post nisi napisao o tvrtki u koju si zavaljao novce, bar ga ja nisam pročitao od tebe. Mislim da je za tebe puno bolja opcija kockarnica, jer ti nemaš pojma zašto ulažeš na tržištu kapitala. Dovoljno govore tvoji pothvati sa kojima se voliš ovdje hvaliti, SLRS, KSST i tko zna gdje još nisi uskakao, pa iskakao iz jurećeg vlaka, a pritom se busao u prsa ovdje na forumu. Koga misliš da si impresionirao? Dječicu?

Boli mene ona stvar za tebe, možeš izgubiti sve novce što se mene tiče, ali se nemoj ovdje praviti pametan, kad to nisi. Ja da se ne javljam ovdje, ma nemoj.


spajdi,nisi li rekao da si izasavsi iz ksst usao prosle godine u ingru sa 12 izasao na oko 18 i onda ponovo uletio u ksst sretan sto je toliko pao ? tada je bio oko 2500 tako nesto..


Da zaključimo ovu raspravu ko ima većeg?

Moram ti objasniti da sam ja samo jednom kupio dionice KSST po 614 kn 2010.g.. Poslije toga sam dio prodao po 4000 kn, sve je tu zabilježeno na forumu. Veliki dio sam prodao preko 3000 kn, a zadnje na 1600-1800 kn. Slobodno se daj u potragu za postovima sherlok, vidim da ti dobro ide.

Nemam pojma kako se možeš uspoređivati sa mnom? Ti si KSST kupio prvi put po 2500, prodao preko 4000 jer si krivo razumio zakon o preuzimanju. Poslije si opet uletio po 4000, jer si valjda skontao da si ih prodao iz neznanja, pa si te dionice opet prodao na 2500 kn. Koliko ja vidim to je jedna velika NULA što se tiče tebe i KSST! Ja mislim da si mi se jednom čak i "pohvalio" porukom o tvom podvigu.

Kao da je bitno na kraju. Možda ti je bolje da se fokusiraš na temu i na KSST, jer niti jedan jedini post nisi napisao o tvrtki u koju si zavaljao novce, bar ga ja nisam pročitao od tebe. Mislim da je za tebe puno bolja opcija kockarnica, jer ti nemaš pojma zašto ulažeš na tržištu kapitala. Dovoljno govore tvoji pothvati sa kojima se voliš ovdje hvaliti, SLRS, KSST i tko zna gdje još nisi uskakao, pa iskakao iz jurećeg vlaka, a pritom se busao u prsa ovdje na forumu. Koga misliš da si impresionirao? Dječicu?

Boli mene ona stvar za tebe, možeš izgubiti sve novce što se mene tiče, ali se nemoj ovdje praviti pametan, kad to nisi. Ja da se ne javljam ovdje, ma nemoj.


spajdi,nisi li rekao da si izasavsi iz ksst usao prosle godine u ingru sa 12 izasao na oko 18 i onda ponovo uletio u ksst sretan sto je toliko pao ? tada je bio oko 2500 tako nesto..

Bilo pa prošlo, ne razmišljam više o tome. Ja sam iz KSST izašao sa prosjekom od +350%. Znam, mogao sam prodati sve na +600%, ali nisam, bio sam pohlepan i šta ću sad. Nazad ne mogu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ovaj sa 50h plasi a ovaj sa 20h kupuje,ali istovremeno ovaj sa 50 h je na pristojnoj udaljenosti da ga slucajno ko nepoklopi ,hehehheheh, pa ko bi rekao? ali niko nece prodati vec su ih skuzili ,hahahhahah


ovi su mi presmjesni sta cekaju na 7xx pa ljudi nema sanse da to vise ikad bude 700kn

moguće da si u pravu nažalost……

domobran ovo je manipulacija i namjerno spustanje cijene, to je posao za uskok koji sam ja upravo obavijestio, a sto se tice cijene da nema ovakve manipulacije i namjernog rusenja cijene narvno da nebi cijena isla dolje,ko to radi i zasto vidjet cemo, uskok vec istrazuje ko to prodaje sa h nalozima, upravo sam zvao, pa cemo vidjeti mozda je sve po zakonu ,a mozda i nije.nemogu nista reci ali mi je jako jako sumljivo.

nekako se povukao sa hnalogom malo na vise kako to ,smarticu ???????????????

Što je ovo? [shocked]….danas je zadnja veća od jučerašnje. Neznate ni rušiti kak bog zapovjeda. Što se gurate na bidu kao da će vam ova stečajuša negdje pobjeći.?? Ma neće.
[rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

666,66 ovdje je uvijek duhovito [lol]

New Report

Close