KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Golube ne moraš se pravdat, ali mi ta teorija ne drži vodu. Svaki put kada je prošla veća količina slrs-a cijena ksst-a je skakala. Čini mi se da si ipak pretočio lovu


Golube ne moraš se pravdat, ali mi ta teorija ne drži vodu. Svaki put kada je prošla veća količina slrs-a cijena ksst-a je skakala. Čini mi se da si ipak pretočio lovu

A od čega sam kupio onu glupost slrs?? Mućni malo …pa kad je ksst toliko pao (što nisam očekivao) bacio sam ono smeće u kantu i opet uzeo ovaj biser. Još nešto???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Ako me sijećanje ne vara, ti si prodaju po 4000kn objašnjavao faktom da budući kupac po 7000kn ne mora ponuditi istu cijenu za preostale dionice, zar ne? I tu je spajdermen bio u pravu.

A vezano uz količinu koju danas posjeduješ u odnosu na onu od prije – svaka čast! No, nemoj zaboraviti da su to samo papirići.
Mrtvi se broje na kraju.
[/quote]

I ne samo to, ne spominje ono kad je ponovo kupovao po 4000 u 04/2011, a onda iste prodavao po 2000!

Mislim, kad me već proziva tu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Ako me sijećanje ne vara, ti si prodaju po 4000kn objašnjavao faktom da budući kupac po 7000kn ne mora ponuditi istu cijenu za preostale dionice, zar ne? I tu je spajdermen bio u pravu.

A vezano uz količinu koju danas posjeduješ u odnosu na onu od prije – svaka čast! No, nemoj zaboraviti da su to samo papirići.
Mrtvi se broje na kraju.
[/quote]

I ne samo to, ne spominje ono kad je ponovo kupovao po 4000 u 04/2011, a onda iste prodavao po 2000!

Mislim, kad me već proziva tu!
[/quote]
Pa gdje ste nestali kolega, nema vas već 7 mjeseci, jeste prodali dionice KSST-a?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Ako me sijećanje ne vara, ti si prodaju po 4000kn objašnjavao faktom da budući kupac po 7000kn ne mora ponuditi istu cijenu za preostale dionice, zar ne? I tu je spajdermen bio u pravu.

A vezano uz količinu koju danas posjeduješ u odnosu na onu od prije – svaka čast! No, nemoj zaboraviti da su to samo papirići.
Mrtvi se broje na kraju.
[/quote]

I ne samo to, ne spominje ono kad je ponovo kupovao po 4000 u 04/2011, a onda iste prodavao po 2000!

Mislim, kad me već proziva tu!
[/quote]

Kupovao po 3000 i prodavao tebi po 2500….kad se već javljaš kad te nitko ne zove. Ne brini sve je to u cijeni. Malo čitaj svoje postove iz trećeg mjeseca prošle godine na temi ksst ….ili još bolje postaj ih ponovo da se malo smijemo [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!





Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Ako me sijećanje ne vara, ti si prodaju po 4000kn objašnjavao faktom da budući kupac po 7000kn ne mora ponuditi istu cijenu za preostale dionice, zar ne? I tu je spajdermen bio u pravu.

A vezano uz količinu koju danas posjeduješ u odnosu na onu od prije – svaka čast! No, nemoj zaboraviti da su to samo papirići.
Mrtvi se broje na kraju.
[/quote]

I ne samo to, ne spominje ono kad je ponovo kupovao po 4000 u 04/2011, a onda iste prodavao po 2000!

Mislim, kad me već proziva tu!
[/quote]
Pa gdje ste nestali kolega, nema vas već 7 mjeseci, jeste prodali dionice KSST-a?
[/quote]

Može se zaključiti iz njegovog čangrizavog raspoloženja da se predao. Nije to za njega. Gle što je pisao na 3700….." 04.05.11. | 14:20 spiderman | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1692 | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 21.02.2006.

ocjena poruke
60%
zajednica –
moderatori
Meni samo nije jasno, kome se isplati prodavati po 3700 kn u ovim zadnjim danima natječaja??? Pa, da i ne bude kupca u prvom krugu, cijena će se u natječaju maximalno korigirati na 5500 kn, a ispod toga se KSST nikad neće prodati! No, ja i dalje tipujem na to da će biti kupaca sada! Dakle, prodajom na ovim razinama se gubi ogroman novac!? Ne vjerujem da se više šorta, preveliki je rizik!?
Zadnja izmjena: spiderman (04.05.2011. 14:21) [/b]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

30.04.2011.
Što se mene tiče ja sam se ponovo nakrcao i mogli bi sad malo ozbilnije up….

01.05.2011.
Sigurno ste onda primjetili da sam napisao kako ću se vratiti u ksst 10% jeftinije nek sam prodao. Ispalo je 12% na što se ipak neću žaliti…

Nije bitno, ali eto kad me zoveš! [thumbsup]


Pa gdje ste nestali kolega, nema vas već 7 mjeseci, jeste prodali dionice KSST-a?

Zadnje na 1800! [sad]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nemojte me krivo shvatiti, ali ne želim uopće pisati o KSST. Posjetim temu uvijek, ostalo mi je sve to u lijepom sjećanju, ali kad sam vidio da me golub proziva, nisam odolio. Golub, hej? E, moj Golube, sretno ti bilo. Nemam ti šta drugo napisati!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Vi ekipa niste normalni,
ti golube se pravdas javno sta nesto kupujes pošto i zasto. U ime Oca i Sina …


Vi ekipa niste normalni,
ti golube se pravdas javno sta nesto kupujes pošto i zasto. U ime Oca i Sina …

Ma ne pravdam se ja nikome. Ali gledaj što je speider pisao meni i o meni kad sam rasprodao na 4200 sve dionice KSST (250KOM)

Stvarno je nevjerovatno koliko vi nemajte pojma, ali nije to uopće čudno. Pa, ako onaj demba Pernar facebook prosvjednik kaže da zarađuje trgujući dionicama, onda nam je valjda jasno tko sve sudjeluje na tržištu kapitala. Neznalice redom, jedan do drugoga! Ako si zbog ovoga što si napisao prodao dionice, onda ti nažalost moram reći da si potpuno pogriješio, ali isto tako ti moram reći da se više ne baviš ulaganjem u dionice, već da ideš nazad u školu! Čini mi se da ZSE isto organizira neke edukacije, pa bi vam svima savjetovao da se prijavite, prije bilo koje daljnje trgovine!

A onda je speider te iste dionice prodao kako on kaže (a ja ne vjerujem) na 1800. Nikad više se nije trebao javiti na ovoj temi….bez obzira kako završilo….ne zbog mene….ne zbog drugih…već zbog sebe. [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da zaključimo ovu raspravu ko ima većeg?

Moram ti objasniti da sam ja samo jednom kupio dionice KSST po 614 kn 2010.g.. Poslije toga sam dio prodao po 4000 kn, sve je tu zabilježeno na forumu. Veliki dio sam prodao preko 3000 kn, a zadnje na 1600-1800 kn. Slobodno se daj u potragu za postovima sherlok, vidim da ti dobro ide.

Nemam pojma kako se možeš uspoređivati sa mnom? Ti si KSST kupio prvi put po 2500, prodao preko 4000 jer si krivo razumio zakon o preuzimanju. Poslije si opet uletio po 4000, jer si valjda skontao da si ih prodao iz neznanja, pa si te dionice opet prodao na 2500 kn. Koliko ja vidim to je jedna velika NULA što se tiče tebe i KSST! Ja mislim da si mi se jednom čak i "pohvalio" porukom o tvom podvigu.

Kao da je bitno na kraju. Možda ti je bolje da se fokusiraš na temu i na KSST, jer niti jedan jedini post nisi napisao o tvrtki u koju si zavaljao novce, bar ga ja nisam pročitao od tebe. Mislim da je za tebe puno bolja opcija kockarnica, jer ti nemaš pojma zašto ulažeš na tržištu kapitala. Dovoljno govore tvoji pothvati sa kojima se voliš ovdje hvaliti, SLRS, KSST i tko zna gdje još nisi uskakao, pa iskakao iz jurećeg vlaka, a pritom se busao u prsa ovdje na forumu. Koga misliš da si impresionirao? Dječicu?

Boli mene ona stvar za tebe, možeš izgubiti sve novce što se mene tiče, ali se nemoj ovdje praviti pametan, kad to nisi. Ja da se ne javljam ovdje, ma nemoj.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

I samo si zbog toga ustao tako rano? [shocked]….jedva si čekao da dođe jutro pa da se izblamiraš? [lol]

Nego….pitaj Plejboja kad sam kupio KSST , on je bolje informiran od tebe [proud]….pitaju me ljudi "zašto se speider ljuti?" ….gle stvarno – zašto se speider ljuti? [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close