KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne ja ti nemam ikakv interes tu imao sma dionica malo to sam prodao, ja mislim da je tu mjesto za razmjenu misljenja ane da dajem savjete nekomu, i da me neko slusa tu , ovdje je forum kuzis , a svatko odlucuje za sebe.


Previše je mutno da ne bih kupio 3 cd-a sa popisom dioničara i vidio što se događa. Važno je imat vjeru. Ti vjeruješ da netko skuplja ogromne količine i ruši cijenu. No nitko novi nije isplivao u top 10, a stari su već odavno zbrisali. Osim Zimzija

Nije mi jasno kako se Zimzi nije iskrcao, a mogao.

Gdje je nesretni Playboy ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

…..vječna lovišta……??? [bye]


…..vječna lovišta……??? [bye]

golub je neminovno samo odgodio
valjda se neće provesti kao alabama na validusu
[sad]

a sto ste zlobni, pokazat ce Vam povijest da ova dionica vrijedi visetruko više od ovih nivoa.


a sto ste zlobni, pokazat ce Vam povijest da ova dionica vrijedi visetruko više od ovih nivoa.

kolega, ova dionica već je vrijedila višestruko više od ove cijene i pametni su se tada iskrcali, a oni drugi počeli su kupovati i kupuju KSST dan – danas [bye]

franc a ti isti koji su se prije iskrcali sad kupuju ,onda sad nekuzim koje sad pametan a ko glup?? zasto ovi koji su prodali opet kupuju a pametni su????????????”

Ne bih baš rekao da ti isti kupuju nazad. Mislim da su oni omastili brk i otišli u sigurnije vode. Urlić je digao dobru lovu i nije se vratio u ksst. Mislim da je on ipak najbolje informiran o svemu.

nije istina smart je nieki dan sam tu rekao da opet kupuje ,kanabis opet srackas, pa zsto, otkud ti znas gdje on ulaze ,sigurno ce on tebi reci gdje imam novce i u kojoj dionici

Evo da malo osviježimo pamćenje….tko je prodao i skim se prepucavalo….

30.03.11. | 13:02 golubv | privatna poruka | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 17.10.2007.

ocjena poruke
67%
zajednica –
moderatori
spiderman
golubvNaravno da mora dati ponudu za preuzimanje. Međutim …ne po cijeni po kojoj ih je kupio na natječaju!.

Stvarno je nevjerovatno koliko vi nemajte pojma, ali nije to uopće čudno. Pa, ako onaj demba Pernar facebook prosvjednik kaže da zarađuje trgujući dionicama, onda nam je valjda jasno tko sve sudjeluje na tržištu kapitala. Neznalice redom, jedan do drugoga! Ako si zbog ovoga što si napisao prodao dionice, onda ti nažalost moram reći da si potpuno pogriješio, ali isto tako ti moram reći da se više ne baviš ulaganjem u dionice, već da ideš nazad u školu! Čini mi se da ZSE isto organizira neke edukacije, pa bi vam svima savjetovao da se prijavite, prije bilo koje daljnje trgovine!
drOETKERkorisniče golube,
nemojte nam molim vas tumačiti ZAKON O PREUZIMANJU DIONIČKIH DRUŠTAVA, pa ne ide vam to nikako, samo se blamirate pokazujući neznanje. Kad dođe vrijeme preuzimanja vratiću se ja na ovaj vaš današnji post.
I zašto se danas vi nama opradavate što ste svoje dionice prodali, pa to je vaše neotuđivo pravo. Mnogi će reći, da vi danas sve nas želi uvjeriti kako ste ispravno postupili. Istina je na drugoj strani. Korisniče golube, vi ste svjesni da ste pogrješili, i vi ste počeli sumnjati u taj svoj potez, i sad javnim obraćanjem nama pokušavate sebe uvjeriti da ste dobro postupili, ali vidim, i dalje vas sumnje ne napuštaju.

Kako danas misle mudraci iz ove priče?? Ovaj posao kao nije za mene [lol]. Prosipanje mudrosti kad ne treba vam je jača strana. Prodao sam veliku količinu KSST-R-A od 4240 pa sve do 4000 a sad polako kupujem po jedan ili dva komada sve niže i niže I TO OD ZARADE NA KORFU. Još nisam shvatio u čemu ja to griješim . Ali sam nekako uspio izračunati da ću na taj način biti bogatiji za 10 tisuća Ojra. A to meni pono! Malo jesam ograničene pameti pa ako bi mi mogli nacrtati grešku. ….ili u buduće štedjeti s vašim mudrostima

Angela…if I don’t win the war, when you grow up fuck them with credits

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Evo samo za dušebrižnike za moje f.zdravlje. Početkom 2011 imao sam (ukupno v+s)250 dionica ksst SADA sa istim tim novcima 930 [proud]………A doktor Etker me javno ukorio kad sam prodao po 4000….gledajte i učite, još ste mladi [proud]

Ako me sijećanje ne vara, ti si prodaju po 4000kn objašnjavao "faktom" da budući kupac po 7000kn ne mora ponuditi istu cijenu za preostale dionice, zar ne? I tu je spajdermen bio u pravu.

A vezano uz količinu koju danas posjeduješ u odnosu na onu od prije – svaka čast! No, nemoj zaboraviti da su to samo papirići.
Mrtvi se broje na kraju.

New Report

Close