KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….blizi se 1.10

To za dionicu nije dobro jer staklenike treba grijat zimi,a nafta nije jeftina.A u biti ovima je svejedno jer ionako nista ne proizvode.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Tko je to uspio danas kupiti može se pohvaliti da je kupovao na dnu. Zar ovo stvarno ništa ne vrijedi ? [undecid] Ili se pokušava izazvati panika pa što više skupiti na bidu? Ili su u šumi?????????

Da se ne stvori tako jaka kupnja u trenu čovjek bi još i povjerovao ali fascinantno je kako se marljivo skuplja [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

top 10 nepromjenjen pa ko prodaje sa h nalozima???????????????”


imma 18god student sam, nemislim nikad poslovati sa drzavom pogotovo sa hr drzavom , zavrsim fax i najdalje sto mpgu otici ,idem

Odmah sam skužio da si mlad i zelen špekulant :))

znam mimo , ali nisi mi odg ko prodaje sa h nalozima???????????

ko prodaje sa h nalozima???????????

Isti onaj koji kupuje tako strastveno [proud]….on prodaje a "prijatelji" kupuju ili on kupuje a "prijatelji"prodaju. Svaki od tih prijatelja je mali ON a ON sve to financira. Ali tko je ON ja stvarno neznam….jedino što znam da ja nisam ON…..niti bi htio biti jer ON možda nadrlja zbog manipuliranja tržištem….. [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube ne vjerujem da nemaš popis dioničara. Košta samo 120kn


Golube ne vjerujem da nemaš popis dioničara. Košta samo 120kn

E pa neznam ja koje si ti vjere i u što vjeruješ, dal štuješ kamenje ili neke životinje možda [sad]….no ja nikad nisam niti jedan CD kupio od skdd jer neda mi se u Zagreb po njega…toliko me ipak ne interesira tko što radi sa svojom ili "svojom" lovom.
Al da mi je malo čudno da se proda preko 100 komada ksst-r-a u jednom danu a da cijena ne padne više od 1%….čudno je. No ja sam već napisao da je meni u stvari sve jedno u čijem su vlasništvu dionice. Ne poznajem osobno male dioničare KSST pa tako za nikoga ne "navijam". Samo nebi htio da se zbog malverzacija obustavi trgovanje……sad kad samo još čekamo bijeli dim.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Previše je mutno da ne bih kupio 3 cd-a sa popisom dioničara i vidio što se događa. Važno je imat vjeru. Ti vjeruješ da netko skuplja ogromne količine i ruši cijenu. No nitko novi nije isplivao u top 10, a stari su već odavno zbrisali. Osim Zimzija

netko kupuje, a netko i prodaje, to je jedina činjenica .

simpatično je da idu blok paketi, a simpatično je i da se stavljaju H nalozi na kupnju, također .

Inače, uvijek mi je intersantnije znati tko kupuje, nego tko prodaje .

Što se tiče CD-ova, jedva čekam da omoguće ON-line preuzimanje .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

preporod ,dalmacija vino i jadran kamen.24sata pise……… dakle ipak ova vlada nesto radi za razliku od bivse , zasto niko nevjeruje da ce tako i kkst rijesiti ???????????????? pa ce krenuti proizvodnja ,a sto ako krene?????????’ koliko ce dionica biti?????????????’ vlada je obecala isto kao i za dalmacija vino i jadran kamen i ipak je pokrenula nesto,dezurni pesimisti moze komentar???????’

@prorok, jel tebe plaćaju po upitniku?

New Report

Close