KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prorok koliko ti godina imaš i čime se baviš u životu? Ako ikad u životu budež poslovao sa državnom upravom, shvatit ćeš gdje je najveće leglo kriminala.

imma 18god student sam, nemislim nikad poslovati sa drzavom pogotovo sa hr drzavom , zavrsim fax i najdalje sto mpgu otici ,idem

ne kuzim pa ko prodaje ,nigdje nista nepise iz top 10 da neko prodaje a stalo se prodaje??????????”

Neznam zašto, al osjećaj mi kaže da bi ovdje moglo bit suza, onih gorčih!

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ovaj sa 5h na bidu bi, kao, kupio
[lol]
ode ovo u kupus

pa nema nikakvih vijesti pa cak ni onih najgori tako da nema razloga za ovakvu rasprodajutj, pametni sad kupuju, ovo je samo stvaranje panike,da se lakse i nabrzinu kupi jer nema puno jos vremena za kupnju.blizi se 1.10

ovo je kao igra zuje…. [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Pa mene je država više puta preveslala. Zapravo svaki posao koji sam imao sa državom je izigran od nje. Tako da je to za RH sasvim normalno. I nikad nam neće biti bolje.

Iskreno, nije mi jasno, ako vas je država više puta preveslala, zašto niste poslije prvog, drugoog ili inog puta prestali sa njom poslovati. Osim toga imali ste opciju ako vas je zakinula da je utužite i ako ste u pravu mogli ste se naplatiti.

Rijetki su oni koji posluju s državom (ako ih uopće ima do nedavno) a da poslovi nisu unaprijed namješteni bilo direktno ili putem natječaja, jer imati najmanje tri ponude nije nikakva garancija da to nije namješteno (a sigurno je). Nažalost, ono što čujem o načinu poslovanja sa državom ili nekom lokalnom zajednicom to i potvrđuje, ali isto tako siguran sam da bilo tko tko je zakinut realno od države, to uvijek sudski može naplatiti, jer država nema zainteresirane pravne djelatnike da se bore za nju ( u prevodu oni će dobiti mjesečni dohodak dobili proces ili izgubili, a ako se desi ovo drugo dobit će i više)


imma 18god student sam, nemislim nikad poslovati sa drzavom pogotovo sa hr drzavom , zavrsim fax i najdalje sto mpgu otici ,idem
blago državi di dođeš.usput primjetio sam da jedan gospodin iz top 10,koji je prodavao po 1500-1600,damu se malo diže(broj dionica) ako nisam falija,neko mi je reka da je neka faca u kaštelima

sprema se raketa ,nekako veliki interes na ksst, tapun ne kaki znas da smrdi poslije.

prorok 111

samo bjez sto dalje i ne osvrci se, ako mozes povedi zenu ekonomistkinju koju si spominjao na magmi, ako ne mozes…spasi bar sebe

prorok kao mladi ulagač imaš 100-tku od mene. Ako ne zaradiš, barem ćeš steći iskustvo. Koje ti kasnije može dobro doći.

Stoop kad je korumpiranost od glave do pete, teško se toga riješiti. Da mogu ne bih poslovao sa državom, ali nažalost to je neizbježno. A utužiti državu je kod nas sizifov posao. Vidjeli ste da se i suci vrhovnog suda obrazuju u kafanama. Za dva dana seminara popili su 700 boca crnog vina. Ostalo im se ni ne broji.

New Report

Close