KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali ja nemam dionice ksst,sta da prodam ja ih mislim kupiti

slijedi čekanje


prorok gdje god se država mogla uknjižit na konto dugovanja, se uknjižila. Kod ksst nema razloga da im se nešto poklanja

Zašto nema? Država je jedini krivac za nastale dugove u proteklih 15 i više godina. Oni su postavljali upravu i NO, a nitko ništa nije radio. Da, trebali bi otpisati dugove, a ne ih mijenjati za zemljište!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ma da, ipak je Nato baza, komplex hotela i callgirl shema, bolja parodija od otpisa duga.

Plejboj, vrati se 🙂



prorok gdje god se država mogla uknjižit na konto dugovanja, se uknjižila. Kod ksst nema razloga da im se nešto poklanja

Zašto nema? Država je jedini krivac za nastale dugove u proteklih 15 i više godina. Oni su postavljali upravu i NO, a nitko ništa nije radio. Da, trebali bi otpisati dugove, a ne ih mijenjati za zemljište!
[/quote]

Smart od te floskule da je država kriva nema ništa. Država je onda kriva za sve loše što se u ovoj zemlji dogodilo. A zajedno s njom i mi sami. Treba utvrditi pojedinačnu odgovornost

Čobi je kriv…eto ti pojedinačne odgovornosti [proud] Zar nije Čobi stao pred kamere i lagao sto na sat? A onda otišao u vinograd na suhe kobasice. A sad se jadan boji, neće izdržati, velik je to pritisak….kladim se da neće doći na sud, zdravlje će ga izdati [cry]
U kojoj fazi je restruktuiranje preduzeća??…21. prošli mjesec je Penga rekao da ima manje od mjesec dana vremena da dovrši ….manje od mjesec dana je danas, prekosutra će već biti više od mjesec dana [embarass]
Zar bi Penga lagao??? [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

mislim da do 1.10.2012g bilo na vijestima da nema vise milosti


Smart od te floskule da je država kriva nema ništa. Država je onda kriva za sve loše što se u ovoj zemlji dogodilo. A zajedno s njom i mi sami. Treba utvrditi pojedinačnu odgovornost.

Kanabis, kako da ti pojasnim nešto što je prejednostavno za shvatiti? Dakle, država RH je većinski vlasnik poduzeća koje je osobno dovela na rub propasti. Umjesto da im pomogne na način da pritisne ZL Split, koja radi odlično godinama, a kojoj su KSST izašli maximalno u susret i prenamjelili vlastito zemljište na kojoj su obavljali djelatnost, država RH i dalje upropaštava KSST!
Dakle, možemo zaključiti da se radi o planskom uništavanju jedne tvrtke, kako bi se potpuno nelegalno drugoj omogućio prosperitet i zarada!

Država RH je jedina odgovorna osoba u uništavanju KSST, kao i njegove privatizacije! Da vidimo hoće li donekle popraviti ugled sa trenutnim restrukturiranjem i što će ispasti od toga?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ja sam skuzio da dionica mora biti oko 700kn ni slucajno gore ni dolje a zasto to jos nisam skuzio,vidite ove sa hnalozima oni su samo plasenje da neraste a kupnja je slaba ,kad kupnja ojaca sa h nalozima se povuku , vec videno vise od 10 puta u zadnjuh par mj,

Smart sumnjam da je to plansko uništavanje, po meni je to nebriga. A uprava je nesposobna i ne želi se pomaknuti, jer su neznalice ili im to odgovara. Pa mene je država više puta preveslala. Zapravo svaki posao koji sam imao sa državom je izigran od nje. Tako da je to za RH sasvim normalno. I nikad nam neće biti bolje.

zasto neprijavis drzavu ako imas dokaze?????????????????????

ja san se nakrco i oćekujem rast, ima puno lipih stvari vezanih uz ksst ali nesmin kazat, da i kazen moderator bi izbrisao.

New Report

Close