KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Matrix90, Vidi, nakitio sam se sam i na kraju bumo vidili hoče li to biti crnilo ili neka druga boja.. Da sam mijenjao mišljenja, jesam!, i bio sam i razočaran i ljut jer se moglo i trebalo puno prije sve riješiti dok je još Čobanković bio u sedlu, tijekom vremena u staklenicima su se stvari također mijenjale, a tako i ja! Neznam na koga aludiraš, ali ovo je moj jedini nick i ne skrivam se niti tražim tvoje sažaljenje a nni podršku, a najmanje natezanje i prepucavanje tko kako, kad i zašto [shocked]

Čudno mi je da Matrix tako komentira, bar je on bio zdušni zagovornik vrijednosti KSST, tamo negdje oko 4.000 kn. Šta se promijenilo od tada? Možda sam ja nešto propustio, dugo nisam pratio ovu temu!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Prije svega, ako se ne varam, kazao si da neces vise pisati na forumu ( mjesec ozujak, 2012.g, tema: KSST).

Jedini zdusni zagovornik KSST, koji je izanalizirao KSST do kvadratnog metra zemlje jest tvoja veličina.

Procjene, kalkulacije, analize, zaključke i komentare s tvoje strane imali smo vidjeti kako na ovom, tako i na konkurentskom portalu.

Na tvoju sreću i veeliko znanje, a nažalost na moju veeliku žalost – nikako ti ne mogu parirati u baratanju Adobe Photoshopa, kao i kombinatorici presalagivanja portfelja s računa na račun. Toga bi se i Xavi posramio.

Ono što vrijedi na papiru xy, ne mora biti razlog preuzimanja društva po/za iznos xy.

Sve u svemu – da ne duljim – "Slike govore 1000 riječi!"

[smiley]

a..što je najbolje…

mislim da je zadnje transakcije napravio ( kupio ) opet naš Smart-ić [proud]

ps: hebeš poštenog dioničara koji u porfelju nema 100 dionica KSST-a

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Jedini zdusni zagovornik KSST, koji je izanalizirao KSST do kvadratnog metra zemlje jest tvoja veličina.

Da jesam, stojim iza svega što sam napisao i dalje! Zapravo, garantiram da je sve tako kako sam napisao!!! Ne znam zašto snimaš moje isječke i postove, pa ja ne mijenjam priču uopće! Nisam ja ovdje problem i hapac koji želi pokrasti KSST!

Vidi Matrixa što se naložio!? [undecid]


a..što je najbolje…
mislim da je zadnje transakcije napravio ( kupio ) opet naš Smart-ić [proud]

Nisam!


Na tvoju sreću i veeliko znanje, a nažalost na moju veeliku žalost – nikako ti ne mogu parirati u baratanju Adobe Photoshopa, kao i kombinatorici presalagivanja portfelja s računa na račun. Toga bi se i Xavi posramio.

Što se tiče ovoga, čujemo se!
[angry]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

kaj se ceka???????????????????

drzava oprostila dugovanje brodosplita1,2milijarde, pa zasto nebi i kkst oprostila jedan dio??????????????? i sto ako oprosti koliko ce cijena dionice biti???????”

prorok pa dugovanje je već riješeno. Uzet će se dio zemljišta za zračnu luku

to jos neznamo jer nemamo dokaz kolega?????????? imate link gdje je to rijeseno? da je dugovanje rijeseno racun bi bio odblokiran ,zar ne?????

prorok gdje god se država mogla uknjižit na konto dugovanja, se uknjižila. Kod ksst nema razloga da im se nešto poklanja

i sto sad slijedi na kkst po vama?????


i sto sad slijedi na kkst po vama?????

prodaj dok ima kupnje

New Report

Close