KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

top 10 nepromjenjen vec 3 tj, znaci mali spekulanti kupuju i prodaju i odreduju cijenu,

Anonimno, 16.09.2012. u 05:45
top 10 nepromjenjen vec 3 tj, znaci mali spekulanti kupuju i prodaju i odreduju cijenu,

Pa koliki Vam je dnevni promet ne bi rekao da se radi o malim špekulantima, već o mikro špekulantima.

Ali što ja znam, ja sam još na mlijeku i dudicama.

Gospon prorok da nema ovih s dudicama gosp. golub bi se i dalje razgovarao sam sa sobom.

Kako bi neki rekli: one man show.

Trebali bi napraviti akciju kod prodaje.
Za svaku dionicu KSST dajemo kilu paradajza gratis, uzgojenog u stakleniku.

Kako cijene hrane divljaju uskoro će kila paradajza vrijediti više nego jedna dionica KSST.

LP od velike bebice s Marsa

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


golubv, 16.09.2012. u 22:22
top 10 nepromjenjen vec 3 tj, znaci mali spekulanti kupuju i prodaju i odreduju cijenu,

Pa koliki Vam je dnevni promet ne bi rekao da se radi o malim špekulantima, već o mikro špekulantima.

Ali što ja znam, ja sam još na mlijeku i dudicama.

Gospon prorok da nema ovih s dudicama gosp. golub bi se i dalje razgovarao sam sa sobom.

Kako bi neki rekli: one man show.

Trebali bi napraviti akciju kod prodaje.
Za svaku dionicu KSST dajemo kilu paradajza gratis, uzgojenog u stakleniku.

Kako cijene hrane divljaju uskoro će kila paradajza vrijediti više nego jedna dionica KSST.

LP od velike bebice s Marsa

[/quote]

Nemoj ići utabanim putem. Umjesto toga kreni po bespuću i ostavi svoj trag. [proud] [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

dobro cuvaju cijenu dionice nema sta,nesmije nimalo gore, al to mi pase barem mogu ndokupljivati svako malo,hvala deckima koji stopiraju cijenu.od srca


dobro cuvaju cijenu dionice nema sta,nesmije nimalo gore, al to mi pase barem mogu ndokupljivati svako malo,hvala deckima koji stopiraju cijenu.od srca

ma daj mi posalji screen svoga racuna da vidin koliko si ti toga kupija…

da je nakon svakog posta kupio 1 dionicu, već bi bio u TOP 10 [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ma on dok ovako druka u stvari prodaje.ima njih ovdi više kojima je to posal, drukaj da vridi i prodaji, drukaj da nevriji i kupuj. Malo analize postova uz padove ratove cijena i jako lipo se vide drukeri/brokeri.

ja kupujem samo prehrambene dionice, mislim da nam dolazi godina HRANE!
metali, gorivo i hrana!

sve ostalo je luk i voda, zato sam od prošlog tjedna tu s vama! [thumbsup]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


top 10 nepromjenjen vec 3 tj, znaci mali spekulanti kupuju i prodaju i odreduju cijenu,

Nemora bit, danas je moderno da jedan unutar 10 dioničara otvori skrbnički račun i pomalo dokupljuje – ili brani cjenu od pada!

Ili npr. kupi pod skrbničkim određenu količinu pa na svoje ime, malo je na blogu pohvali i kad skoči prodaje sa skrbničkog računa…ima tu dosta razno raznih igrica, naši su dioničari vrlo osebujnog djelovanja!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tko je danas gledao i slušao sabor na TV mogao je čuti kako je ministar kazao da će se pomoći firmama koje imaju perspektivu rada i restrukturiranja a zapale su u probleme, jasno i glasno je nabrojao između ostalih i Kaštelanske staklenike.Info zadnji je da je nova procijena Resnika u završetku!


Tko je danas gledao i slušao sabor na TV mogao je čuti kako je ministar kazao da će se pomoći firmama koje imaju perspektivu rada i restrukturiranja a zapale su u probleme, jasno i glasno je nabrojao između ostalih i Kaštelanske staklenike.Info zadnji je da je nova procijena Resnika u završetku!

Problem je u tome, sto te netko nakitio dionicama i naravno da si promijenio ploču. Pišeš kako vjetrovi pušu, stoga me te nije nimalo žao. Utopio si se u crnilo.

Ukoliko bi isli povijesno pretraziti/vati kada i sto si pisao, vrlo jednostavno bi dosli do osobe koja stoji iza ovog (multi)nicka.

Prozirno, ali od tebe se ne moze očekivati nista drugo.


Tko je danas gledao i slušao sabor na TV mogao je čuti kako je ministar kazao da će se pomoći firmama koje imaju perspektivu rada i restrukturiranja a zapale su u probleme, jasno i glasno je nabrojao između ostalih i Kaštelanske staklenike.Info zadnji je da je nova procijena Resnika u završetku!

Čim je to pisnuo netko je prosuo po bidu. Nedaj bože da nas spašavaju. Na bubanj i kraj priče [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close