KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uzmite u obzir da je trenutna cijena zaista smiješna i da uopće ne odražava vrijednost KSST. Naime, po trenutnoj cijeni dionice KSST, zemljište se vrednuje 113 kn ili 15 eura/m2, što je suludo, zar ne!?

Nadam se da ste svi vidjeli procjenu Ministarstva Financija RH, koja vrednuje veliki dio zemljišta KSST od 1.319,00 sve do 1.829,00 kn. Ako niste, evo pa gledajte!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Uzmite u obzir da je trenutna cijena zaista smiješna i da uopće ne odražava vrijednost KSST. Naime, po trenutnoj cijeni dionice KSST, zemljište se vrednuje 113 kn ili 15 eura/m2, što je suludo, zar ne!?

Nadam se da ste svi vidjeli procjenu Ministarstva Financija RH, koja vrednuje veliki dio zemljišta KSST od 1.319,00 sve do 1.829,00 kn. Ako niste, evo pa gledajte!


Opet ista priča. Pa ne kupuje se zemljište, kupuje se firma skupa s radnicima i dugovima.

Da si pravi znalac, nebi bio 3, nego 1! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

A kad ih vidis onako radisne s razlogom se zovu radnici,a na staklenicima ni stakala nema,zemlja zarasla u korov. Pa da ja to kupim prvi dan bi ih nabija nogom u guzicu i istira van kapije.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Informacije su izašle da je dogovor postignut, navodno 130 eur m2.Po završetku dogovora ide prodaja zemlje, potom završetak restrukturiranja, a osmah potom objava Audia o podnošenju prijava za preuzimanje, prvi pa drugi krug. A kupac je spreman i uvjek je isti, s tim što ovaj put s puno manje novaca dobiva planirano.

Vidjet ćemo koliko je to manje novaca……ako bude 50% manje to je opet krađa. A slabo se krade od kad je buksa kod Linića…. [undecid] a 50% manja cijena je 3500kn./1kom.ksst-r-a. Na žalost samo mali postotak dionica je u rukama malih.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Link?


Link?

Kad bude link graf će izgledati kao od 21.01.20’11…….. do 31.01. 2011…povjest se ponavlja.I onda je bilo pljuvanja po ovoj dionici kao i sada. Ništa ovaj narod ne nauči, uvjek ista priča [yawn]. Burza nije za zećeve…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa idemo li konacno na 4000kn??????????????

može li mi neko reći kojim povodom raste,,,,,to je dobro nakon ovolikog mućenja ja sam novi?

Evo ga opet veliki meštar na djelu. Kupuje po uđbeniku. Udariš po asku i kupiš određenu količinu. E sad da tako nastaviš ode cijena brzo gore. Tu sad nastupa finta C. Udariš po bidu s manjom količinom i opet vratiš cijenu na početak.Drugi te slijede i upadne ti još toga u košaricu. Znači kad kupuješ tu i tamo lupiš po bidu a kad prodaješ tu i tamo lupiš po asku. Jednostavno ko pasulj i uvjek funkcionira. [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


može li mi neko reći kojim povodom raste,,,,,to je dobro nakon ovolikog mućenja ja sam novi?

Možda jesi novi možda nisi ali istina….pitaš kao da si novi. Zašto misliš da treba neki povod da dionica raste ili pada??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

pa da to je ocito manipulacija neko prodaje po 721kn a prosjecna je 792kn, stim da je smjer rasta,i to jos par komada , hehehhe svasta pa se pitaju nasi iz hanfe zasto ljudi bjeze sa burze.ovo ce tak i onak danas preko 800kn ,neznam koja budala prodaje po 7xx

New Report

Close