KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle, dok si forumaše uvjeravao kako je ovo odlična kupovina, ti si se iskrcavao?

Ja nikad tu nisam nekoga uvjeravao kako bi se ciljano iskrcao, jednostavno sam izašao kad sam vidio da od priče neće biti ništa i zaključio to poglavlje. Pola godine poslije šta se dogodilo, ništa!
Sad bi se ja tu trebao opravdavati zašto sam prodao dionice, po kojoj cijeni, gdje sam novce dalje plasirao… Jel to? Daj, uozbilji se!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


nisu vise ni dionicari budala kakve su bile ima europski sud , ima i drugih nacina osvete bez brige, niko nije nedodirljiv , pa cak ni oni bez brige,sve dode kad tad na naplatu, dat cemo upravi jedno odredeno vrijeme da napravi nesto ,a ako ne naprave nista, poslije slijede , uskok, pa sve moguce tuzbe , inspekcije, itd,novinari ,pa cemo vidjeti ko ce se usuditi krasti i jednu salatu.

Evropski sud. Za doc do evropskog suda trebas proci sve istance u RH,a to znaci moras vodit parnicu sa vrijednoscu spora od preko 500 kila kuna na trgovackom sudu,pa onda slijedi visoki trgovacki,pa Vrhovni ako ne uspijes i to samo ako je vrijednost spora po sadasnjem zakonu preko 500 kila kuna,onda Ustavni samo ako su ti povriedjena Ustavna prava i tek onda Strasbur. E sad to ti otprilike izgleda ako si sretne ruke ovako. Trgovacki -2 godine,Visoki trgovacki od 8 mjeseci do dvije godine,pa onda dalje na Vrhovni (ako Visoki trgovacki nije ukinio i vratio Trgovackom na ponovno odlucivanje) 3 godine minimum,pa ako te on odbije odnosno ne uspijes u reviziji ides na Ustavni(najmanje 3 godine) i onda taj tvoj Strasbur,a i tu ces se nacekat jedno 2 godine brat,bratu. I sad uzmimo da je sve islo ovako bez ikakvog ukidanja i vracanja na nizu istancu i uzmimo da si bio djecarac od 20 godina u naponu snage. Ti bi sad vec debelo usao u tridesete i bio spreman za zenidbu,a tvoj predmet tek na redu za rjesavanje u Strasburu. I odakle onda skupit lovu za pir???
A o troskovima za ovo gore okvirno ti mogu rec da bi do pira potrosio na sudovanje jedno 100njak kila kuna.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Jedini sud koji vam može ovdje pomoći je sud javnosti, pa vi samo šutite i čekajte da vas ZL Split u suradnji sa Audio i Vladom RH opelješi za najvrijedniji resurs, zemljište Resnik. Samo to zemljište vam vrijedi minimalno 2.500 kn po dionici, a vi samo gledajte! Ako mislite da je sve što trebate napraviti kupiti dionicu KSST, jako se varate. Za sve vrijedi ona, bez alata nema zanata, pa tako ni ovdje. Novci vam neće pasti sa neba, mrdnite se!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Jedini sud koji vam može ovdje pomoći je sud javnosti,

javnost?!?!? pa javnost ulagače doživljava kao bitanke i neradnike koji bi kruha bez motike!
ovaj tvoj stav je više nego naivan….javnost će ti reći: špekulirali su sa željom da se obogate, pa su popušili, pravo im budi!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Ma, o čemu to pričaš? Nikad nisam čuo da se netko javno naslađuje zato jer je netko izgubio novce na burzi. Taj jal i zlobu možeš pronaći jedino ovdje na forumu, upravo od onih koji su izgubili novce, pa se vode onom starom, neka susjedu krepa krava.

Javnost u smislu medija, na to sam mislio. Mediji moraju pisati o ovome, inače će sve proći u tišini, kao sto već mjesecima i prolazi. Nista pametno ovdje niste napisali pola godine, a ovi su već podijelili zemljište, malo ovome, malo onome…

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Imam osjecaj da na ovoj dionici jedna te ista osoba stoji prva na kupnji i na prodaji.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Imam osjecaj da na ovoj dionici jedna te ista osoba stoji prva na kupnji i na prodaji.

Kako si to zaključio?? Ja dosta pratim trgovanje ksst dionicama ali nisam stekao taj dojam [undecid]….koje parametre moram uključiti?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

parametre da se par dana suzdržiš od kupnje vlado ,ti i tvoja golubica 🙂

evo ja san danas kupova a nisan prodava, mislin da je cijena vise nego fer prije napisah zasto. da li netko moze objasniti cije je zemljiste firmino ili drzavno? cudan je u nas zakon, pravosude i sve ostalo.

@golube
Ne znam imam takav osjecaj kad vidim odnos kupljenih po bidu i asku.I nemoj mislit da ovdje mislim na tebe. Neko se tu igra sa 15tak komada. Mene je svojednobno to na LRH do ludila dovelo.

@parchy

Zemljiste je firmino,a firma drzavna.Sto se svodi na to da je i zemljiste drzavno. Sad da li je drzavi bolje prodat zemljiste odnosno firmu sto prije i izvuc novac jer na kraju ce dugovi biti veci od vrijednosti zemljista ako se nastavi politika podilazenja radnicima,a posredno i nesposobnoj upravi. Zato ovo treba prodat sto prije,ali ja sumnjam da ce se ovo dogodit. Znajuci kako sve Vlade podilaze radnicima,braniteljima,skveranima i slicno ne ocekujem ni ovdje drugaciji scenarij.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Zemljiste je firmino,a firma drzavna.Sto se svodi na to da je i zemljiste drzavno. Sad da li je drzavi bolje prodat zemljiste odnosno firmu sto prije i izvuc novac jer na kraju ce dugovi biti veci od vrijednosti zemljista ako se nastavi politika podilazenja radnicima,a posredno i nesposobnoj upravi.

vlada čekanjem samo dobiva jer porezni dug raste…još malo pa će zemljište za zračnu luku dobiti besplatno jer će ga vjerojatno zaplijeniti država na ime dugova…a onda će po malo rasprodati i ostalo što vrijedi. koliko god to bilo paradoksalno, stečaj bi za dioničare bio najbolje rješenje jer bi na kraju možda nešto i ostalo za njih, a ovako se imovina topi i nestaje

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Problem je blizu rješenja,(napokon) jedino gdje je zapelo je bila stvar da se nisu uspijeli dogovoriti oko cijene Resnika. Navodno traženje stečaja radnika je smišljen plan samo sa se stvar malo ubrza i stvori pritisak. ZL nudi 800 kn a Staklenici traže minimum 1100, a državna procijena je između 1300 – 18500. Informacije su izašle da je dogovor postignut, navodno 130 eur m2.Po završetku dogovora ide prodaja zemlje, potom završetak restrukturiranja, a osmah potom objava Audia o podnošenju prijava za preuzimanje, prvi pa drugi krug. A kupac je spreman i uvjek je isti, s tim što ovaj put s puno manje novaca dobiva planirano.(Naravno da se može sve otegnuti kao i do sada, ali mislim da je ipak kraj) Tko ne može cekati, neka izlazi, tko sumnja u bilo što, također neka izlazi, ali nemojte kojekakve gluposti prosipat! Sve što Vam pišem, pišem Vam u dobroj namjeri ii prenosim info od dobro obavještenih ljudi. Svi imate svoju glavu i sami odlučujete o svemu.
Dionica imam i previše a vrijeme će pokazati jel to nadobro ili na zlo!

New Report

Close