KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je zvir od dionice, visine od 5000 – 7000, možda i više … 1x4x0 će po meni itekako biti dotaknute, potrebno je samo da se skinu maske tko su morski psi koji su bacili oko na zemljište u posjedu tvrtke.

Kolega velite dobro zemljište za krastavce? Ako to netko od tajkuna kupi,tada će to biti po minimali. Koju će vama isplatiti. A onda će svojim vezama promijeniti odluke i to sve prodati strancima. Po meni je trenutna cijena jako dobra za jednu stečajušu.

Cuj ja san ti iz Kaštili pa znan da: – staklenici imaju plac koji je ::
– uz Trogir, blizu Splita, 15 km
– Pruga ga ljubi
– zracnu Luku Split obgrljuje zemljište u vlasništvu staklenika
– nalanja se na operativnu luku Divulje
– naslanja se na ratnu luku Divulje koja u sklopu sebe ima operativnu luku te prvoklasne površine uz more sa cijelim nizom izgrađene infrastrukture.
Cuj nisan neki strucnjak ali bi me zanimalo da netko navede zemljište na cilo editeranu koje ima tkvu poziciju i po meni vrijednost. Kako ce netko doci do toga zemljista neznan ni kako ce se to odraziti na cijenu dionice ali ako cijena dionice oslikava vrijednost zemljista onda bi ista tribala po meni biti u cca 10 kKn. Neman dionice ksst-a, zanima me kupit ih i mislin se, a ovakva pisamca pišem čisto da isprovociran drukčija (argumentirana razmišljanja!!).
pozz


Cuj ja san ti iz Kaštili pa znan da: – staklenici imaju plac koji je ::
– uz Trogir, blizu Splita, 15 km
– Pruga ga ljubi
– zracnu Luku Split obgrljuje zemljište u vlasništvu staklenika
– nalanja se na operativnu luku Divulje
– naslanja se na ratnu luku Divulje koja u sklopu sebe ima operativnu luku te prvoklasne površine uz more sa cijelim nizom izgrađene infrastrukture.
Cuj nisan neki strucnjak ali bi me zanimalo da netko navede zemljište na cilo editeranu koje ima tkvu poziciju i po meni vrijednost. Kako ce netko doci do toga zemljista neznan ni kako ce se to odraziti na cijenu dionice ali ako cijena dionice oslikava vrijednost zemljista onda bi ista tribala po meni biti u cca 10 kKn. Neman dionice ksst-a, zanima me kupit ih i mislin se, a ovakva pisamca pišem čisto da isprovociran drukčija (argumentirana razmišljanja!!).
pozz

Kastelani kazu da su iz kastela a ne iz kastili….mora da si kilometrima daleko od kastela haha…koja tanka prica…. [lol] [lol] [lol]


… ,jedino ako se zakon prekrsi onda moze ,al onda negovorimo o fer igri nego o lopovluku,a ako mogu oni na lopovski nacin unistiti pa boga miogu i ja na taj naci nesto napraviti…

Jedino ako se zakon prekrsi,lopovluk.Ma toga u RH nema.Pa nije ovo jedna lopovska Svicarska vec uredjena pravna drzava Hrvatska. Da ce se ovdje radit o lopovluku ili krsenju zakona vjerojatno je koliko i da ce sutra smak svijeta. Ma kako se uopce usudjes pomislit na nesto tako.

Eno pogledaj ZPDD i 18 neizpunjenih obveza o preuzimanju pa ce ti mozda biti jasnije. A krajnji domet koji ces ti moci napravit ako do lopovluka dojde je da nastavis pisat ovdje na forumu kako vas je izhebalo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

E moj frenki, po tebi najbolje da se svi kolektivno ubijemo jer ovaj život nema smisla. Sve sami lopovi, prevaranti…..ministri, premijer, predsjednik….po tebi sve je to bagra koja čeka iza ugla da se smrači i onda hop…..i nema te.
Naravno nisi jedini koji tako razmišlja ali ima i nas ostalih priličan broj koji se nećemo dati samo tako opljačkati. I Sanader je krao i varao kad je bio na vlasti a gdje je sada?? Gdje je Ivica Mladineo koji je također varao i krao?? Gdje je Barišić….pa Čobi mi izgleda nekako blijed.
Sve manje ima hrabrih, slabo se krade ove godine [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube gdje su ti likovi? Na ljetovanju u debeloj ladovini, čekaju da ih mlada konobarica posluži. A djeca i unuci im od silne love tulumare po svijetu. Jadna je ovo država. Pravosuđe još obrađuje predmete iz 45-te.

KSST ima ogromnu vrijednost u zemljištu, ali ako se ne pokrenete malo svi zajedno (dioničari), ništa od toga nećete vidjeti. Nije mi jasno da mjesecima puštate ovako stanje?

Zamislite se malo, Penga vam radi program restrukturiranja? Pa, taj čovjek je bio financijski direktor KSST godinana i napravio je stotine miliona duga, aloooooo! Probudite se, od gledanja i čekanja nema ništa! [yawn] Da se tako pare zarađuju, svi bi bili bogati!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@golube
Pa nisam ja bas netko kome se dolazi na vrata od kuce i otima na pravdi Boga. I ne kazem da na kraju svega neces mozda i uspjet,ali sto ce ti pravda za 20 godina. Tko ti moze platit zivce i izgubljeno vrijeme. Ovo ti govorim iz iskustva netkoga tko je vodio i dalje vodi nemali broj parnica i koji se bori sa hrvatskim pravosudjem na takorekuc dnevnoj bazi. Pa od drzave sam iskamcio nemale novce za sudjenja u "razumnom" roku,a gdje je jos sto ih ceka za novopokrenute zahtjeve. Mada je ovo sad kod mene uslo u rutinu i preslo u takorekuc jednu vrst biznisa pa se lakse dise. Stare okoncane parnice sada vec financiraju nove ,ali za doc u tu fazu je trebalo skoro 15 godina.15 godina placanja,nerviranja ,a upitno da li cu uspit. Ali najgore od svega je kad se politika umjesa,a ovaj KSST mi se cini idealan za nekakve takve akrobacije.VOlio bi da grijesim radi Vas koji ste unutra,ali preblizu sam kastelanskih "staklenika" da ne znam o cemu pricam.Kao sto sam prethodno napisao u ovo bi usao spekulativno,ali na daleko manjim cijenama od trenutnih.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


KSST ima ogromnu vrijednost u zemljištu, ali ako se ne pokrenete malo svi zajedno (dioničari), ništa od toga nećete vidjeti. Nije mi jasno da mjesecima puštate ovako stanje?

Zamislite se malo, Penga vam radi program restrukturiranja? Pa, taj čovjek je bio financijski direktor KSST godinana i napravio je stotine miliona duga, aloooooo! Probudite se, od gledanja i čekanja nema ništa! [yawn] Da se tako pare zarađuju, svi bi bili bogati!

Dakle, dok si forumaše uvjeravao kako je ovo odlična kupovina, ti si se iskrcavao?

James sjećam se Smartovin natpisa kad je cijena bila ispod 1000kn, ali ne i onih na vrhuncu. Mislim da je on ok forumaš i da je pametno postupio uzevši 500% zarade. A ne kao ostali kojima je to bilo malo.

nisu vise ni dionicari budala kakve su bile ima europski sud , ima i drugih nacina osvete bez brige, niko nije nedodirljiv , pa cak ni oni bez brige,sve dode kad tad na naplatu, dat cemo upravi jedno odredeno vrijeme da napravi nesto ,a ako ne naprave nista, poslije slijede , uskok, pa sve moguce tuzbe , inspekcije, itd,novinari ,pa cemo vidjeti ko ce se usuditi krasti i jednu salatu.

New Report

Close