KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



po vasoj procjeni kolege po kojoj cijeni bi trebali ulaziti u ovu dionicu?????????

250-300 ili 1300kn.
[/quote]

Na 1300 neće biti uhvatljiva sigurno. Ako ide na natječaj pogledaj si graf od prošle godine….kao Apolo 6 [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

jel ovo kreće lančana reakcija?? [undecid]
http://www.poslovni.hr/vijesti/puris-u-stecaju-ceka-se-popis-imovine-i-prijave-potrazivanja-215038.aspx

Teški gubitaš
Drugi na listi dužnika iz Splitsko-dalmatinske županije su “Kaštelanski staklenici”, tvrtka o kojoj se godinama piše kao o teškom gubitašu. Kaštelanska tvrtka mogla bi zbog duga od 43,7 milijuna kuna ostati bez vrijednih zemljišta, koja su, pisalo se, zapela za oko mnogima: od građevinskih tajkuna koji su na mjestu današnjih staklenika htjeli graditi vile, do zagovaratelja proširenja splitske zračne luke koja zbog porasta prometa ne udovoljava kapacitetima.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/186539/Default.aspx

@domobran

To znamo već mjesec dana [yawn]…..ima li što god novog? Pa ova firma je na prodaju već nekoliko godina prvenstveno zbog lošeg poslovanja, to već i vrapci znaju.
Nego ….što misliš kad će konferencija za novinare?? Ja mislim da će je ovo plašenje stečajem malo ubrzati [smiley].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čitao sam negdje da je nekad neki opaki vladar -ratnik napisao jednom caru " Ako osvojim tvoju zemlju spalit ću je do temelja, poklat ću sve tvoje ljude i stoku , zbrisat ću vas sa lice zemlje…itd. Nakon kratkog vremena dobio je poruku od tog cara a u poruci samo jedna riječ "AKO"

Filip II Makedonski Spartancima…

Osjeća se strah u Golubovom nastupu posljednjih par dana .. Dobro je rekao ovaj gore, Filip Golubovski Kasspartancima .. [embarass]

Kressho

A dobro stvarno svi vi sto ocekujete da ce to drzava dobro utrzit dajte mi za primjer samo jednu firmu za koju je drzava dobro pazarila. Samo jednu. Ovdje mi je vjerojatnija situacija vjerovnici,ovrha(losa procjena), i na kraju 600000 m2 zemlje procjene recimo na 50E/m2 prosjek i to kupi netko na trecini te cijene na drugom drazbenom rocistu.A i za to treba imat oko 10 miljona eura.A takvih sto to imaju u cashu i u roku od mjesec dana u Hravtskoj mozes vidit svaki dan. Znaci sad je pitanje kome se ovo namjesta???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

u top 10 nitko nije prodao nijednu dionicu tko prodaje ?????????,i zasto prodaju tako jeftino dionice??????????????’

da u pravu ste nije mjerilo,ma ko li ce ga znati, sta muljaju, ali cjena mora biti na 700kn iz nekoga razloga vec je par puta bila preko 800 i opet spustena na 700 i opet niko nista ne prodaje ispod 700kn,ja cu kupiti na 600 ako padne 1xxxkom


u top 10 nitko nije prodao nijednu dionicu tko prodaje ?????????,i zasto prodaju tako jeftino dionice??????????????’

A zašto ti misliš da je to jeftino. Najavljuje se stečaj, a ti pričaš o jeftinoj dionici. Pogledaj malo na kojim su razinama dionice kod kojih se priča o tečaju. Ja bih ovdje čak prije komentirao: Tko kupuje ove dionice ???????????????’

nece biti stecaja tu kolega sta je vama ,jedino ako se zakon prekrsi onda moze ,al onda negovorimo o fer igri nego o lopovluku,a ako mogu oni na lopovski nacin unistiti pa boga miogu i ja na taj naci nesto napraviti


da u pravu ste nije mjerilo,ma ko li ce ga znati, sta muljaju, ali cjena mora biti na 700kn iz nekoga razloga vec je par puta bila preko 800 i opet spustena na 700 i opet niko nista ne prodaje ispod 700kn,ja cu kupiti na 600 ako padne 1xxxkom

dakle, samo 15% te spriječava da zaradiš 350% ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close