KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mateomax

mislio sam da si bolje upučen… [undecid]

‘Filip Plećaš, Kaštelanski staklenici’ … Znamo i koliko će nakon toga ostati zemljišta u vlasništvu Staklenika, što … riješe sve dubioze koje će koštati Staklenike 110.000m2 ostaje još 600.000m2 plus proizvodnja kakva je da je.

ps:naravno…ne očekujem da se izvinjavaš [yawn]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

To je bilo 22. 08.2012…..nešto manje od mjesec dana istiće za par dana…

Rok za okončanje programa restrukturiranja istječe za nešto manje od mjesec dana, a uglavnom se sastoji u prebijanju dugova za poreze i doprinose ustupanjem i prodajom zemljišta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/radnici-dobili-place-proizvodnje-jos-nema-213447.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube, aj procitaj opet sta si napisao: da ostaje 600.000 gradjevinskog a to nije istina!
Nije bitno, tko kupuje nek se bar informira…

P.s.
Izvukao si taj link sa poslovnog.
Sta kad istekne mjesec dana, kad je novi rok?

Mogao bih i ja izvuci sve te silne natpise i njihove rokove koji nikad nisu ostvareni, ali cemu!

Sretno!

EVO SAD MINISTAR REKAO NA TV.DO KRAJA GODINE SVE U HR VLASNISTVU IDE NA…….

Žalosno je samo jedno, uz sve crnjake, ja danas opet nisam uspio biti prvi na bidu….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@prorok

….. 300?

:p


EVO SAD MINISTAR REKAO NA TV.DO KRAJA GODINE SVE U HR VLASNISTVU IDE NA…….

Gdje? bubanj ili u pm? mislim da su šanse 20%-80%

http://www.poslovni.hr/vijesti/dio-radnika-zatrazio-stecaj-staklenika-214922.aspx

Čini se da se ova priča polako privodi kraju.



@mateomax

mislio sam da si bolje upučen… [undecid]

‘Filip Plećaš, Kaštelanski staklenici’ … Znamo i koliko će nakon toga ostati zemljišta u vlasništvu Staklenika, što … riješe sve dubioze koje će koštati Staklenike 110.000m2 ostaje još 600.000m2 plus proizvodnja kakva je da je.

ps:naravno…ne očekujem da se izvinjavaš [yawn]


Ne znam tko je dotični gospodin, ali griješi. Ako će KSST dubioze riješiti sa 110.000 m2, njima će ostati oko 560.000 m2, od kojih će građevinskog ostati pola.

Ja bi tu skrenuo pozornost na nešto drugo. Ako će dubioze riješiti sa 110.000 m2, ispada da će zemlju dati po 500-600 kn za m2, sto je apsolutna krađa Kaštelanskih staklenika. No, na to su već svi ovdje navikli, zar ne!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Smart ta cijena od 500-600kn za stečaja je realna. Kod nas cijene nekretnina umanjuju 50%, a kad može proći onda i više. Kod stečaja morate znat da će sve živo u firmi biti pokradeno i uništeno.




@mateomax

mislio sam da si bolje upučen… [undecid]

‘Filip Plećaš, Kaštelanski staklenici’ … Znamo i koliko će nakon toga ostati zemljišta u vlasništvu Staklenika, što … riješe sve dubioze koje će koštati Staklenike 110.000m2 ostaje još 600.000m2 plus proizvodnja kakva je da je.

ps:naravno…ne očekujem da se izvinjavaš [yawn]


Ne znam tko je dotični gospodin, ali griješi. Ako će KSST dubioze riješiti sa 110.000 m2, njima će ostati oko 560.000 m2, od kojih će građevinskog ostati pola.

Ja bi tu skrenuo pozornost na nešto drugo. Ako će dubioze riješiti sa 110.000 m2, ispada da će zemlju dati po 500-600 kn za m2, sto je apsolutna krađa Kaštelanskih staklenika. No, na to su već svi ovdje navikli, zar ne!?
[/quote]
Evo ja bih prvi dao 100 eura za m2,naravno za skromu parcelu, kada bi se ta zemlja parcelizirala, planula bi odmah po toj cijeni, ali kome se obratiti, AUDIO-u, USKOK-u, kome?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@kanabis
Nije realna, uzmeš parcelu, napraviš apartmane i ladno prodaš rujama po 1600 ojra minimalno, a opet bi mrdnuli i građevince [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close