KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nebi me čudilo da se kolega Smart mota po bidu. Sad smo na njegovim razinama a on je jedan od rijetkih koji stvarno kuže da ovo vrijedi…

Ne motam se na bidu, ali pratim šta se događa stalno.


Joj kako se Čobi uplašio [shocked] A nije ga bilo strah kad je lagao da se kupci hoće potući za Staklenike. A nije ga bilo strah kad je kumu sredio staklenike u najam. Gospon Bajić, obavezno proširiti optužnicu i za Kaštelanske Staklenike. [angry]

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/zivotni-slom-petra-cobankovica

Slažem se!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ne motam se na bidu, ali pratim šta se događa stalno.

Nešto se događa jer su radnici prestali šetati zebrom, čekamo konferenciju za novinare a onda još tri dana da puste bijeli dim [lol]

ps: mjenjaj potpis….naprimjer "best buy KSST" ….il tak nekaj 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zasto nitko ne komentira prijedlog stecaja na trgovackom sudu objavljen danas u Slobodnoj Dalmaciji ???
Ili nitko jos nije procitao!!!


Zasto nitko ne komentira prijedlog stecaja na trgovackom sudu objavljen danas u Slobodnoj Dalmaciji ???
Ili nitko jos nije procitao!!!

Evo ja ću. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Zasto nitko ne komentira prijedlog stecaja na trgovackom sudu objavljen danas u Slobodnoj Dalmaciji ???
Ili nitko jos nije procitao!!!

Ja sam pročitao jutros. Ne čude me radnici, ali me čudi Penga. Potpuno je cool čovjek, nigdje mu nije žurba. Zašto bi i žurio, takvi financijski direktori mogu poslije ovoga jedino biti konobari u kafiću, na plaži Resnik!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Netko je danas prosuo po bidu 27 kom…. i rješio se muke. Već kad je čuo slovo S panika je odradila svoje. A dogovorili smo se da nećemo paničariti. [lol]
Međutim….ako nema natječaja stečaj sad i odmah je najbolje rješenje. Dugovi se znaju, zna se koliko ostaje, znamo i zainteresirane…..ako neznamo uvjek možemo pitati Čobankovića, on tvrdi da ih ima nekoliko.
Znači kupovalo se ili zbog natječaja ili zbog stečaja a nikako zbog paprike i paradajza….u stvari ako bi se nastavilo s proizvodnjom ili nedaj bože još u nju ulagalo (za sad se hvala bogu ne ulaže) to bi bila najgora varijanta i meni razlog da saspem po bidu….ako bude stečaj meni OK a još bolje privatizacija [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

E moj Golube, da me krivo ne razumis, slazem se ja sa tobom da ksst vrijedi.
Ali, ovdje je davno pao dogovor kako razhebati firmu i ti tu nista neces moc, nazalost!
Ako krene stecaj, vidjet ces i sam kako procjene nista ne vrijede!
Krenuli radnici na stecaj, a jos par dana pa bi mogla i porezna…
A ti se tome veselis!

Jedino ako umjesto cuvanja bida budes novac cuvao za kupovinu zemlje na Resniku u stecaju ! [thumbsup]
Al u tom slucaju gubis bar na jednoj strani!

Ne čuvam ja bid već dugo. Netko kupuje u tišini i kako koja transakcija prođe on malo spušta bid. Jako interesantna strategija kupovanja.
Neboj se neće država samu sebe pokrasti u slučaju stečaja, to što im treba za Z.L. već su si osigurali. Kako bi objasnili da nešto što su prošle godine prodavali po 7000 sad ne vrijedi ništa? (nemoj samo biti naivan da su to sad neki skroz drugi političari) Ako je i 100mil. dugova to je jedva 900kn po dionici….a gdje je onda preostalih 6000.??
Ja se kladim bar na nominalu. [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube kao što i sam znaš stečaj je milina. Firma A ide u stečaj zbog nagomilanih dugova. Banke dobijaju dio,a dio radnici i ostali na bunaru. Veliki dio potraživanja ostaje nenaplaćen. Vlasnik firme A otvara novu firmu B. Koja će nakon stečaja kupiti cjelokupnu imovinu firme A za 1/3 njene vrijednosti i to bez dugova. U međuvremenu dok se stečaj okonča, vlasnik firme B koristi strojeve i radnike firme A i za to plaća minimalnu naknadu. I svi siti i ovce na broju.

Ma u pravu ste, sad i meni tako izgleda. Ne valja kako god okreneš. Kad se skompenzira zemljište za dug ostaje svega 600.000m2 ….je da je prenamjenjeno u građevinsko ali …..i nekoliko kvadrata stakla. Katastrofa….evo neću ovo više ni gledati ni kupovati [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube, ksst nema uopce toliko gradjevinskog zemljista!
Izmisljas!

Moderator bi ti bar triba obrisat tu izmisljotinu!

Mislim, ovako pricamo, komentiramo, al Golube, zar ces pocet navlacit laganjem???

Može li netko vjerno prenijeti sažetak tog napisa u Slobodnoj? Jesu li radnici podnijeli prijedlog za pokretanje stečajnog postupka ili ne?

New Report

Close