KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kanabis pa to je to ako rijese dug i otvore racun odma to leti na 2500kn i nije ti to dosta???????????

Prorok daj potkrijepi to malo. Tko će kupovati dionicu u tim količinama i na tim razinama? Koliko ja znam ovdje svi žele van što prije

pa nezele bas svi golub ima oko 1000kom i jos kupuje,nije tip ulupao milju kn za nesto sto nije siguran i da nema kakav info.treba se malo strpiti, a i drzava ce prodavati sve zivo dolazi na naplatu drugu godinu dosta toga,a posto vlada nis drugo nezna najvjerojatnije ce prodavati,


…,nije tip ulupao milju kn za nesto sto nije siguran…

Siguran?? A u sta u nas mozes biti siguran?? Pa ne mozes vise ni biti siguran da Linic sutra nece donjeti koji novi porez.Toliko o sigurnosti u nas.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ma, ne treba od ove nesposobne Vlade ništa očekivati, plan 21 im ostao na 1, a taj jedan nisu proveli. Ovdje treba izmanipulirati (napumpati) cijenu i prebaciti vrući krumpir nekome drugome. Problem je kao sto kažeš, puno njih želi van na razinama preko 1000 kn i teško je to odraditi sada. Vidim da se pokušava, ali se prodaja nagomila za čas. Opekli su se ljudi ovdje, kao i na cijeloj našoj burzi, nema više novaca ni volje za ulaganje. Ja mislim da slijede još teži dani za našu burzu, pogledajte predvidanja stručnjaka, loše, jako loše sve skupa izgleda. Zato kažem da je ovo problem. Vrijedi, ali dzaba ako nema privatizacije, a nema je ni na nišanu!

benkei to je samo tvoje misljenje koje nema veze sa nicim vi ste premali igrac da bi znali sto ce biti, ovo moze biti 100kn ili 5000kn ovisi koliko zeli neki politicar i neki veliki igrac .stoga jednako moze rasti kao i padati ali posto je mnogo palo vrlo velka vjerojatnost je da raste.samo kad se steknu uvjeti ,logicki da nece rasti jos jedno vrijeme .vrlo vjerojatno 6mj do godine nece biti pomaka.moje misljenje koje isto tako nemora biti dobro.

Znaci li to da ovu donicu treba cvrsto drzati ili je se rijesit sta prije. Nekako mi je ovo moza 100 kuna ili 5000 kuna od trenutne cijene veci rizik nego rulet. I kao da je veca mogucnost gubitka nego dobitka.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

prorok kako misliš da je dionica dosta pala? Gledam 5-godišnji graf i cijena je bila na ovim razinama. Osim što je imala vrlo velik skok kad je Perica Čobanković drukao i kad se radila Nato baza.

Ipak postoji jedna mala razlika….prije pet godina svi smo bili Rokfeleri i nije bilo bitno što neki tamo staklenici rade s gubitkom. A danas je to firma u visokoj fazi restruktuiranja i prenamjenjenim zemljištem iz poljoprivrednog u građevinsko…(sjećate se..restruktuiranje pa privatizacija) ili drugim riječima mlada je spremna za udaju samo još treba definirati datum vjenčanja.
Pozivnice za svadbu već se štampaju [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kad bi ZL Split preuzela obvezu kupnje zemljišta koje je prenamjenjeno za njih, ovo bi bila sasvim druga i odlična priča. U suprotnom, teško će se pronaći model prodaje. Problem je sto nitko neće kupiti KSST, kako bi poslije godinama morao prodavati svoje zemljište nekom drugom. Jako zapetljana priča u kojoj samo ZL profitira, očito je dobro isplanirana unaprijed.


polako prema 900kn nema vise prepraka, vidite kad sam pricao da netreba prodavati po 700kn da sam bio u pravu ,

[yawn]

Netko sa 131H bi van već na 757……a ja mislio da ovo tek što nije odletjelo nebu pod oblake…… [lol]

New Report

Close