KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo im je vjerojatno najbolji kvartal. Opet imamo smanjenje prihoda. Stvarno me već čudi koliko malo mogu zaraditi. Butici imaju toliko prometa godišnje. A dug raste. Nadam se da će vlada poslje godišnjeg nešto napraviti, a ne samo poreze dizati.

Hoće !
Pokrenut će stečaj [thumbsup]

Kressho



Mislim kretenizam je uložiti novce u firmu koja je zrela za stečaj, međutim svi mogući sudionici koji imaju veze s ovom firmom ne ulijevaju zrno optimizma i ja se iskreno nadam da će je poslati u stečaj, žalosno, ali istinito, a u slučaju stečaja i završetka ove bezidejne agonije cijena ide ko zna gdje, sramota, ali za dioničare dobra, kad već nema čovjeka koji nešto dobro za KSST može napraviti onda je bolje ovako

Kakav ogavan, jeftin druk .. Liče Mekčine, o kakvo to stečaju pričaš , jesi li ikada vidio kako izgleda Zakon o Stečaju ??

Nema ovdje stečaja, jer je imovina 10 puta vrijednija od dugovanja ukupnih, dkale dug iznosi cca 10 – 15 % imovine. U stečaj se ide kad dugovanja premaše vrijednost materijalne imovine. Eno ti INGRA, fantastičan kandidat, i MAGMA, pa se još drže van stečaja .. Čak i Validusčina .. OVdje nema govora o stečaju, to su priče za plašenje male dječice .. Vidim , i ne ide vam baš .. [wink]
[/quote]

Bravo Plejboj ……

[thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A čuj Golub, kako da te drukčije izvučem iz tog "grmlja" u koje si se zabo i pikaš dionice, umjesto da s nama ovdje podijeliš info ? [proud]

Kressho

Ništa ja ne pikam niti sam se zavukao u grmlje….vidm da po obali dimom istjerujete iz grmlja [undecid]….ja samo stavim na bid nalog a ostalo odrade oni koji misle da ova dionica ne vrijedi. Kad počiste ja stavim opet i opet…mislim da je to u redu jer ako toliko žele prodati red je da netko i kupi.

S obzirom na oluju koja će zahvatiti svijet 2013 ova makija je dobar odabir…mislim…pošto ne proizvodimo ništa neće nam ni pasti proizvodnja [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ništa ja ne pikam niti sam se zavukao u grmlje….vidm da po obali dimom istjerujete iz grmlja [undecid]….ja samo stavim na bid nalog a ostalo odrade oni koji misle da ova dionica ne vrijedi. Kad počiste ja stavim opet i opet…mislim da je to u redu jer ako toliko žele prodati red je da netko i kupi.

S obzirom na oluju koja će zahvatiti svijet 2013 ova makija je dobar odabir…mislim…pošto ne proizvodimo ništa neće nam ni pasti proizvodnja [lol]

Joj daj Golub, nemoj meni prodavati maglu , znam da si igrač .. Kao nisi vidio ovo posljednje izvješće — ? Ako tim tempom nastave znaš vrlo dobro da za 4 – 5 kvartala dug domašuje imovinu , uračunaš li i amortizaciju …

Kressho

Daj nemoj me nasmijavati s nekakvim izvješćima [lol] . Ne misliš valjda da sam tu zbog paprike i paradajza [lol] .

Aj ti bok…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube,nadam se da znaš što radiš.velike si pare uložio.pošto si te pare i steka,nadam se da si mudra glava.prije neki dan te 1 kolega optužio da radiš za čačića.opet dobro,mada tog kolegu nitko ne svaća ozbiljno

golub je neki dan rasprodao sav VLDS i uletio s tim parama dodatno ovamo. koliko mu je još ostalo za keša dokup, vidjet ćemo, ali situacija gdje dionicu kupuje samo par forumaša ne sluti na dobro

Ukoliko vam golub počne rasprodavat ksst, bit će panike

kao i na bilo kojoj dionici kad veći dioničar rasprodaje, što je sasvim suprotno situciji kada veći dioničar kupuje…opasno mudro


Ukoliko vam golub počne rasprodavat ksst, bit će panike

[cool]

Zvonac ako si pratio golubovu trgovinu na žitnjaku, solarisu i validusu onda znaš o čemu pričam [wink]

ima ko top 10 ksst????”’

New Report

Close