KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće tako brzo

idemo na 800kn

Nitko ništa ne piše?

mimo sad se kupuje

kupuje jedan te isti. Što će biti sa dionicom kad on stane?

nije istina kanabisu opet lazes ja sam dokupio isto i moji 3 prijatelja su dokupili,neznam sto ti to znaci izmisljanje????????


ja sam dokupio isto i moji 3 prijatelja su dokupili,neznam sto ti to znaci izmisljanje????????

to i jest najveći problem što samo vas par koji ste već natrpani do grla, kupujete….a nitko sa strane ne želi uletati u ovaj "biser" pa na brzaka popušiti -30%…kad bih se igrao sa stečajušama, onda bih radije uzeo VLDS po 2 kn jer prije će on na 4 kn nego KSST na 1600 kn [yawn]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

pa baš, Validus i Staklenici su za usporedbu…stvarno svašta, ali post ti od dežurnih odmah dobije 100tku, svaka čast na trudu ali zar stvarno još ima ekipe kojima je važno za post kakvu je ocjenu dobio????

to i jest najveći problem što samo vas par koji ste već natrpani do grla, kupujete….a nitko sa strane ne želi uletati u ovaj "biser" pa na brzaka popušiti -30%…kad bih se igrao sa stečajušama, onda bih radije uzeo VLDS po 2 kn jer prije će on na 4 kn nego KSST na 1600 kn [yawn]
[/quote]

evo plasenje nije uspijelo pa gospoda sa h nalozima malo povukla , o boze koje li burze


kupuje jedan te isti. Što će biti sa dionicom kad on stane?

Isto šta i sa poslovanjem … SLobodan pad ! [lol] Btw, kako vam se čini novo izvješće .. ? Samo 10 milona kuna su nabili novih dugovanja [wink]

Kressho

pa to nije puno lani je bilo vise , dakle… a koliko ima gubitaka ingra ????????????’

Ovo im je vjerojatno najbolji kvartal. Opet imamo smanjenje prihoda. Stvarno me već čudi koliko malo mogu zaraditi. Butici imaju toliko prometa godišnje. A dug raste. Nadam se da će vlada poslje godišnjeg nešto napraviti, a ne samo poreze dizati.

New Report

Close