KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kanabis mudro zboriš .. Ali kako vidiš neki se nikako ne mogu pomiriti s gubitkom i nije im jasno da je svakoj dionici ,a posebno predstečajkušama 0 kn. Dakle i ova cijena je još uvijek masu visoka za ulagače koji dobro ne prouče šta i kakvu šuplju priču ovdje kupuju nakon što je država počela očevidno sudjelovati u uništavanju ovako vrijedne kompanije i vodjenju iste prema stečaju da se raskomada preostala zemlja ispod cijene. Šta ste vi dioničari mislili da je GUP radjen zbog nas .. = ?

Dajte molim vas, ne budimo naivna i glupa dječica koja nismo. SVima nam je jasno šta se ovdje dešava i da bez kaznenih prijava slijedi daljnji pad do 200 kn. Možda i sa njima, ali ćemo onda barem svi imati temelj za tužbu – nalaze vještaka tijekom istrage da se ova kompanija JEST NAMJERNO UNIŠTAVALA !

Kressho

Plajboj ne zam hoće li se 200-tka uopće pokazati na gledalici. Ako i bude to će biti samo par komada prije proglašenja stečaja. Osobno ne znam u koji scenarij da vjerujem. Vidimo kako je vlada izigrala lrh-ovce, a mislim da je to ovdje još lakše napraviti. Osobnu satisfakciju bi imao ako gospon bivši ministar poljoprivrede sa svojim suradnicima završi iza rešetaka. Jer su oni ovu pljačku stoljeća režirali. A vjerujem da su od toga imali i koristi.

Prorok dali zaista vjeruješ da će dioničari nakon ovolike agonije popušit još jednom priču i podići dionicu za 500%. Pretpostavi da će svi reagirati kao i ti. Ako krene rast, bit će vas previše na asku.

nece trebati popusiti nista, ulazak u eu poskupljuje zemljiste ,i daje ulagacima dodatnu sigurnost, dugovanje ce se srediti , racun ce se odblokitrati, nema razloga da to vise ide dolje ,jer dionica vrijedi preko5000kn,jedino ako uprava laže e onda je to druga prica.i za to uprava snosi odgovornost, i jos jedna stvar je tu nova vlada, znaci nemožete tvrditi da je sve isto kao sto je bilo,dakle sasvim su druge okolnosti, dakle ko kaze da se sada nece prodati ako ce biti natjecaj????????????? to nemozete vi znati .dakle nemojte se radiit neki proroci jer sam jedino ja prorok od svih vas.

obzirom na godišnje, proricati da Audio više ne dijeli ravno je zazivanju punog mjeseca .

Sad ga nema, ali …

Inače, brojite li količine ? Pratite li kretanja i udaranja po asku i bidu ?

I, da ..trenutno je Todex in, a sve ostalo , A pogotovo " Podijeluše " …za njih ima vremena .

Pametno bi bilo , " kad nebi i sindikat ovo čitao " , pokušati apstinirati od kupnje, da se vidi do kuda ovo može ići . Zašto platiti više ? A čisto da napomenem, moje OSOBNO mišljenje je da će Audio nastaviti s podijelom, još barem 10-12000 komada . Pola pije, pola Šarcu daje..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


obzirom na godišnje, proricati da Audio više ne dijeli ravno je zazivanju punog mjeseca .

Sad ga nema, ali …

Inače, brojite li količine ? Pratite li kretanja i udaranja po asku i bidu ?

I, da ..trenutno je Todex in, a sve ostalo , A pogotovo " Podijeluše " …za njih ima vremena .

Pametno bi bilo , " kad nebi i sindikat ovo čitao " , pokušati apstinirati od kupnje, da se vidi do kuda ovo može ići . Zašto platiti više ? A čisto da napomenem, moje OSOBNO mišljenje je da će Audio nastaviti s podijelom, još barem 10-12000 komada . Pola pije, pola Šarcu daje..

Ovdje se već varaš .. Izgleda da je netko pismeno upozorio AUDIO da su pali ispod 75 % i da bi Zakonu morali mijenjati Društveni Ugovor , i isto tako Statut Društva čini mi se .. Velika je razlika imaš li 75 % +1 dionicu ili manje od 75 % .. Tako da bi zbog ove zadnje podjele moglo biti komplikacija u Human REsources AUDIO-a uskoro, a kontam da same podjele više neće biti ni pod razno ..

Uostalom, i sa ACI-jem je učinjena identična stvar, nakon pada mrvu ispod 75 % dijeljenje je naglo stalo .. Očito im je to neki obrazac, a koji točno i zašto nama dioničarima teško da će netko to objasniti, jer realno, po Zakonu većinski vlasnik svoje dionice može dijeliti mile volje, to je njihovo pravo .. Drugo da dijele dionice Društva, ali ovako ..

Kažem, po meni je vrlo vjerojatno da se dionice više neće dijeliti, jer ovaj pad ispod 75%+1 kom bez obaviještavanja dioničara putem ZSE bi se uskoro mogao naći i na tapeti medija.

Kressho

Danas uglavnom sigurno neće gore, jer ova dionica uvijek pada kad sve raste, i manijake treba pustiti da tuku INGRU , IGH , DLKV i slično gubeći ovdje barem 20 % u odnosu na možebitnu već slijedećetjednu vrijednost ..

Doduše, uvijek postoji mogućnost da se ovdje pad i nastavi, pa završimo na 500 kn sutra već ..

Ono što mene čudi je potpun nedostatak interesa i inicijative malih dioničara da išta poduzmu iako je sasvim očito da smo svi nasanjkani i prevareni ovdje od strane većinskog vlasnika koji je :

1. DOZVOLIO NAMJERNO UNIŠTAVANJE KOMPANIJE GODINAMA

2. OMOGUĆIO UPRAVI DA NELEGITIMNO I SUPROTNO ZAKONU O VLASNIŠTVU I DRUGIM STVARIMA RASPRODAJE IMOVINU FIRME – SVIH DIONIČARA; BEZ IKAKVE KONKRETNE EVIDENCIJE KOME JE SVE I PO KOJOJ CIJENI ZEMLJA PRODAVANA

3. PROCIJENIO SAM SEBE – U SVOJSTVU VLADE RH – NA 7000 kn PO DIONICI ŠTO JE VRLO UPITNA PROCJENA U ZAKONSKOM SMISLU , A AKO BI SE DOKAZALA KAO PRETJERANA SVI BI DIONIČARI NJOM NAVUČENI NA KUPNJU – NEPRODAVANJE IMALI ZAKONSKO PRAVO NA ODŠTETU

4. DIJELIO DIONICE NA VRLO NETRANSPARENTAN NAČIN UNATOČ HVALISANJU NAČELOM TRANSPARENTNOSTI NA STRANICAMA AUDIOa, I K TOME JOŠ PAO ISPOD 75 % BEZ IZMJENE DRUŠTVENOG UGOVORA

DA ne nabrajam dalje, pozivam još jednom sve zaintresirane dioničare da mi se jave oko organiziranja i formacije Kriznog Štaba za Obranu STaklenika

Hvala na objavi

Kressho


…Izgleda da je netko pismeno upozorio AUDIO da su pali ispod 75 % i da bi Zakonu morali mijenjati Društveni Ugovor , i isto tako Statut Društva čini mi se .. Velika je razlika imaš li 75 % +1 dionicu ili manje od 75 % .. Tako da bi zbog ove zadnje podjele moglo biti komplikacija u Human REsources AUDIO-a uskoro, a kontam da same podjele više neće biti ni pod razno ..

Kako ne kontate da će sa zamjenom zemljišta za porezni dug država, tj.Audio dokapitalizirati društvo i opet preći 85% ili nemam pojma koliko!?



…Izgleda da je netko pismeno upozorio AUDIO da su pali ispod 75 % i da bi Zakonu morali mijenjati Društveni Ugovor , i isto tako Statut Društva čini mi se .. Velika je razlika imaš li 75 % +1 dionicu ili manje od 75 % .. Tako da bi zbog ove zadnje podjele moglo biti komplikacija u Human REsources AUDIO-a uskoro, a kontam da same podjele više neće biti ni pod razno ..

Kako ne kontate da će sa zamjenom zemljišta za porezni dug država, tj.Audio dokapitalizirati društvo i opet preći 85% ili nemam pojma koliko!?
[/quote]

Negative Benkei.

Kako bi se to odvilo po tebi ako smijem pitati .. ? Pa dug ce Drustvu obrisati a Drustvo im predaje dio zemlje .. I to ti je to, ne vidim da su dokapitalizirali Industrogradnju uzimanjem nebodera u Savskoj u zamjenu za dug ..

Nakon prebijanja poreznog duga ostat će i dalje jednak broj dionica i identična količina zemlje koja je sada u zemljišnim knjigama, jer 100 000 m2 ionako nije upisano ..
Dakle BOOK raste ako doista ispune svoje obećanje, da ne pričam o tome da GUPirana zemlja još nije revalorizirana, od koje ostaje još 100 000 m2 nakon zamjene zemlje za dug ..

Dakle, Društvo čeka još jedna revalorizacija u iznosu od barem 1000 kn po dionici .

Kressho



Kako ne kontate da će sa zamjenom zemljišta za porezni dug država, tj.Audio dokapitalizirati društvo i opet preći 85% ili nemam pojma koliko!?

Negative Benkei.

Kako bi se to odvilo po tebi ako smijem pitati .. ? Pa dug ce Drustvu obrisati a Drustvo im predaje dio zemlje .. I to ti je to, ne vidim da su dokapitalizirali Industrogradnju uzimanjem nebodera u Savskoj u zamjenu za dug ..

Nakon prebijanja poreznog duga ostat će i dalje jednak broj dionica i identična količina zemlje koja je sada u zemljišnim knjigama, jer 100 000 m2 ionako nije upisano ..
Dakle BOOK raste ako doista ispune svoje obećanje, da ne pričam o tome da GUPirana zemlja još nije revalorizirana, od koje ostaje još 100 000 m2 nakon zamjene zemlje za dug ..

Dakle, Društvo čeka još jedna revalorizacija u iznosu od barem 1000 kn po dionici .
[/quote]
Hehehe, eto ti odgovora zašto su dioničari pasivni na tvoj poziv i zašto ti se nitko ne javlja da ih vodiš u pravnom postupku nadoknade štete, koji je nemoguć btw! Ti zaista nemaš pojma, izbrisati će im dug, haahhh! Kako? Gumicom? Pa, nije ovo OŠ plejboj.

Kolko ce ono KSST vrijediti sa svega 10, 15 miliona dugovanja – cca 150 kn po dionici max, i 600 000 m3 zemlje , od toga više od 200 000 gradjevinske parcele ?

[lol]

Ups, sorry, nisu kubni metri već četvorni .. Al na ovu sad cijenu kao i da jesu, kubni , kolko ih ima .. Mater ti , 10 m2 po dionici .. 4 gradjevinca i 6 poljoprivrednika ..
Ispada 50 chuna m2 poljoprivredne i 80 chuna m2 gradjevinske ..

Kažu neki "Pa ne kupuješ zemlju, kupuješ dionicu"

Buraz, na ovoj cijeni ja kupujem zemlju . Još kako [lol]

Realno, gdje u Dalmaciji, još uz aerodrom ima gradjevinske zemlje za 10 eura kvadrat ? Možda cm2 da, ili čak dcm2 , ali m2 .. NOupe , toga nema ..

[thumbsup]

Kressho




Kako ne kontate da će sa zamjenom zemljišta za porezni dug država, tj.Audio dokapitalizirati društvo i opet preći 85% ili nemam pojma koliko!?

Negative Benkei.

Kako bi se to odvilo po tebi ako smijem pitati .. ? Pa dug ce Drustvu obrisati a Drustvo im predaje dio zemlje .. I to ti je to, ne vidim da su dokapitalizirali Industrogradnju uzimanjem nebodera u Savskoj u zamjenu za dug ..

Nakon prebijanja poreznog duga ostat će i dalje jednak broj dionica i identična količina zemlje koja je sada u zemljišnim knjigama, jer 100 000 m2 ionako nije upisano ..
Dakle BOOK raste ako doista ispune svoje obećanje, da ne pričam o tome da GUPirana zemlja još nije revalorizirana, od koje ostaje još 100 000 m2 nakon zamjene zemlje za dug ..

Dakle, Društvo čeka još jedna revalorizacija u iznosu od barem 1000 kn po dionici .
[/quote]
Hehehe, eto ti odgovora zašto su dioničari pasivni na tvoj poziv i zašto ti se nitko ne javlja da ih vodiš u pravnom postupku nadoknade štete, koji je nemoguć btw! Ti zaista nemaš pojma, izbrisati će im dug, haahhh! Kako? Gumicom? Pa, nije ovo OŠ plejboj.
[/quote]

Pa ako su obično olovkom mogli dodavati ovako dugovanja kao da smo u OŠ Kaštel Stari , ne vidim razloga da ga gumicom sad ne obrišu [wink]

Uzalud plašiš male dioničare Benko, nitko ti više ne prodaje, džabe gubite dionice rušeći cijenu jer znam pouzdano koja ekipa je na BID-u i vjeruj mi, njima uzeti 300 , 400 i više kom nije ništa po ovoj cijeni.

Ne može Vlada dug pretvoriti istovremeno u kapital i za njega uzeti zemlju , brbljaš napamet a pojma nemaš očito. Može ili na jedan ili na drugi način prebiti dugovanja.

Pa zar ti misliš da mali dioničari doista neće podnijeti tužbu za naknadu štete ?

Ako tako misliš, onda nas očito podcijenjuješ. Meni je samo žao ekipe koja će ovdje ostati nasanjkana kao u TNSA jer nisu reagirali na vrijeme.

OSOBNO sam se i od TNSA naplatio za 25 dionica, slobodno provjeri, pa ćeš vijedeti, 1600 kn sam uzeo u sporazumnoj nagosbi. Obveza im je bila na 6000 kn, pa smo se dogovorili. S obzirom da je cifra zadnja na burzi bila 250 a moj prosječan ulaz 400 kn, 1600 kn me je sasvim zadovoljilo ..

Hbg, tko zna Zakone može svašta ako ne diže previše buke

Kressho


Ako Vlada udje u suvlasništvo kolko je to ono novih miliona dionica ??

Vidim da na Ingri razumiješ, a u staklenicima ne razumiješ?

New Report

Close