KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[b]quote=Benkei[/b]


Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.

Čudi me da takav znalac ne zna, šta znači kad vlasnik ima 75%, a šta kad ima ispod 75%. Nije čudno da ne znaš, ali je čudno koliko se zalažeš za što nižu cijenu dionice. Pravo se zapitam, koji je ovo dobar čovjek, kad se ovako jako zauzima za dioničare KSST, kojima će baš on spasiti novce od propasti. Daj, kad si već tu, da ne tražim, u koje to ti dionice ulažeš?
[/quote]

Što reči….koju posluku porati?? [lol] [lol] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golubv, ja sam napisao kad sam kupio i kad sam prodao na istoj razini, te i zašto sam prodao. Kako ne razumiješ da je postupak koji slijedi na KSST bezkonačan. Ako bude išla zamjena dug/zemljište, to je praktički dokapitalizacija KSST. Znaš li koliko traje postupak? Šta poslije? ZL samo čeka da kupi zemljište za bagatelu, ostatak navrijednijeg dijela je isto rezerviran za njih, šta sa tim dijelom?
Ovdje privatizacije neće biti, bar ne u slijedeće 2 godine, pa ti čekaj. U stvari, nemaš šta drugo ni radit kad si se uvalio do grla.
Nemoj mi prodavat priču, ako nemaš dionice šta radiš tu. Imam pravo na iznošenje svog mišljenja, jer sam saznao dosta o KSST prije nego sam ih kupovao. No, shvatio sam da sam zakasnio i napustio vlak bez gubitka na računu.



…a za goluba ne mogu tvrditi osim da za razliku od tebe ne piskara gluposti i da je ok ,lp [shocked]

**** brisano **** Čovjek tuče po dionici nemilice, a pritom priziva stečaj. Nastavlja pričom da fundamneti i vrijednosti ne znače ništa, jer dionica svejedno raste 30% u jednom tjednu. Nadovezuje se šupljom pričom kako u bikovskom trendu sve raste pa tako i KSST. Mišljenja sam da je to upravo ovdje bio problem i dok je na krilim stranih burzi sve raslo, KSST je padao, provjerite malo. Nakon toga je kolega "djelovao" i prebacivao sve raspoloživo ovdje, kako se nebi osjećao gubitnikom, jer je jedino njegova perjanica padala

Poručio bi dioničarima KSST da dobro razmisle, jer trenutno opet imaju kupca (golubv), pitanje je kad će doći slijedeći?
[/quote]

Znate li koja je razlika između ovoga gore napisanog od cjenjenog kolege Benkei

i ovoga dolje??

Čudi me da takav znalac ne zna, šta znači kad vlasnik ima 75%, a šta kad ima ispod 75%. Nije čudno da ne znaš, ali je čudno koliko se zalažeš za što nižu cijenu dionice. Pravo se zapitam, koji je ovo dobar čovjek, kad se ovako jako zauzima za dioničare KSST, kojima će baš on spasiti novce od propasti. Daj, kad si već tu, da ne tražim, u koje to ti dionice ulažeš?
[/quote]

Neznate? Jednostavno je….kad je pisao ovo dolje imao je dionice KSST-R-A a sad kad piše ovo gore nema dionice KSST-R-A

Sve ostalo je šuplja priča jednog luzera koji se uplašio vlastite sijene pobjegao iz ove dionice. Što ga tjera da glumi Majku Terezu na ovoj temi???…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


No, shvatio sam da sam zakasnio i napustio vlak bez gubitka na računu.

[undecid] [undecid] [undecid]…koga briga za tvoj raču kolega Benkei?? Naravno da si izašao bez gubitka, pa tako svi izlaze na zse…. [lol] [lol] . No da ne bude zabune , sve što ja tu pišem je samo reakcija na tvoje veleumne postove gdje zabunom više puta spominješ Goluba nego KSST. Neznam tko si nit me interesira ali pokušaj se držati teme (KSST) a ne osobe – mene [smiley]….ili da pređemo na iskricu [rolleyes]?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


…pokušaj se držati teme (KSST) a ne osobe – mene [smiley]…

Ja se držim isključivo teme i dioničara ksst, ti si očito sebe pronašao tu OSOBNO.


Poštovani, pozdrav svima.

Prošli i još nešto ovaj tjedan sam kupovao dionice ksst po prvi put i morao sam se registrirati na ovaj forum. Toliko neistine ovdje čitam da je to užas jedan.

Kolega plejboj, prvo ti moram napisati da zastare na poreznom dugu nema. Drugo, ta odgođena porezna obaveza nije nikakva novost, ona ti je u bilanci iz 2010.g. i tamo je uredno upisana. Nije mi jasno zašto si se toliko raspisao, kada ne znaš o čemu pišeš.
Inače, ta odgođena porezna obaveza je nastala zbog prošle prenamjene zemljišta ksst iz 2007 i zbog revalorizacije istog zemljišta

Vidim da si ti neki kao veliki dioničar i čitao sam dosta tvoje postove. Ne razumijem kako netko može tako loše poznavati materiju, kao i firmu u koju je uložio svoje novce?[/i]]

Da budem iskren, u ksst sam uložio novac jer vjerujem u vrijednost zemljišta, ništa više. Ta nesposobna uprava je nanijela toliko štete firmi da mi nije jasno kako nitko do sada nije odgovarao zbog toga. Možda Čačić to malo počisti, ali nije ni on cvijeće.

Usput, toliko si se raspisao ovdje da nisi ni vidio kako ti je na onom drugom forumu Smart stavio traženi dokument, tržišnu vrijednost parcela za ZL, koju je izdalo ministarstvo financija.
Evo vam ga.

Nakon što si ovako prozivao Plejboja u tvom prvom postu (pod ovim nikom naravno) za nepoznavanje materije ti se sad hvališ kako si NAKON što si kupio dionice KSST shvatio neke stvari i pobjegao [shocked]

A da opet promjeniš nik?….znaš već kako to ide…"već vas dugo čitam ali do sad nisam pisao"…bla…bla.. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne vidim da sam negdje mijenjao priču od mog prvog posta? Napisao sam da sam kupio ksst isključivo zbog vrijednosti zemljišta i ništa više. Kad sam shvatio da neće biti privatizacije, prodao i ćao đaci!

Činjenica je gadna stvar, posebno ako je ne želiš prihvatiti, a ja pišem isključivo činjenice. Piše li te činjenice Mujo, Sujo ili Benkei1, 2 ili 3, sasvim je nebitno. Puste snove ostavljam vama!

P.S. Ovo što si boldao u mom prvom postu pročitaj nekoliko puta. Možda da čak isprintaš i zalijepiš na monitor ispred sebe, ionako u njega blejiš bez veze!

Mujo, Suljo, Benkei….čemu ružne riječi?…možda zato jer je pofalilo argumenata…ili po vaški činjenica? Treba zadržati dostojanstvo, osnovna pravila ljepog ponašanja uvjek i na svakom mjestu. A blejanje pusti kravama, one to najbolje rade.

Prati i dalje situaciju oko KSST i pravovremeno nas obavještavaj čim primjetiš nešto sumljivo. [thumbsup].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.vecernji.hr/regije/kastelanski-staklenici-uprava-radnicima-obecala-tri-minimalca-clanak-428856

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


http://www.vecernji.hr/regije/kastelanski-staklenici-uprava-radnicima-obecala-tri-minimalca-clanak-428856

Ako su podaci u tekstu vjerodostojni, i slijede prijašnje informacije da se aerodromu nudi 49000 m2 ,ispada da se kvadrat zemljišta, ispod zračne luke Resnik, prodaje za manje od 500,00 Kn. Koja katastrofa za radnike i dioničare ksst.

Silvane

Jesu li kazali o kojoj veličini čestice je riječ?

Pročitaj tekst nekoliko puta i pokušaj povezati neke stvari.
One ne moraju nužno biti napisane.

1m2=oko 1100kn

New Report

Close