KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima ko top 10 kss?????

odeš na stranice SKDD i pogledaš…strašno kako s takvim nezanjem ulažeš na TK [bye]


ima ko top 10 kss?????

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:2612498153103049

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

uuuuuuuuuuuuuuuuuu sto se dokupljuje, heheh kaj to znaci ja imam malo znanja ,kolega beeero??????’

koje pumpanje bit če plača….hehe

netko uvijek plače, ili onaj tko je kupio ili onaj tko nije…


koje pumpanje bit če plača….hehe

[lol]

pa dionica je ispod svake normalne cijene da je 1800 povoljna je sta je vama


pa dionica je ispod svake normalne cijene da je 1800 povoljna je sta je vama

Šta ti znaš šta je nominala, ne znaš naći podatke za top 10 a sada pričaš o nekoj nominali sutra ćeš početi crtati TA a prekosutra tko zna šta možemo od tebe očekivati. [angry]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



pa dionica je ispod svake normalne cijene da je 1800 povoljna je sta je vama

Šta ti znaš šta je nominala, ne znaš naći podatke za top 10 a sada pričaš o nekoj nominali sutra ćeš početi crtati TA a prekosutra tko zna šta možemo od tebe očekivati. [angry]
[/quote]

[lol] [lol] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

*** nisam napisao nominalne ,NORMALNE, ***,

Kao što sam rekao, trend je bitan. Okrenuli ste trend i sad šiba 15% dnevno. Što je 13. 07. bliže nervoza raste. I još nešto, svi koji tupite o stečaju očito niste dorasli burzi. Kao ulagač svatko bi trebao znati zašto to tvrdim. [smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


*** nisam napisao nominalne ,NORMALNE, ***,

to te kao spasava?!
sto znaci onda normalna cijena?
inace u sve si u pravu, mislim da trebas prodat mami stan i uduplati lovu na kastelanskim staklenicima


uuuuuuuuuuuuuuuuuu sto se dokupljuje, heheh kaj to znaci ja imam malo znanja ,kolega beeero??????’

Izgleda kao da imaš 15 godina 🙂

New Report

Close