KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


domobran opet se radis pametan a oboje znamo da nisi.ja sam kupovao po 1000kn i jedan dio po 900 i jedan dio po 800 i jedan mali dio po 760

Kako si uspio izbjeći razinu 1200? Toliko su drukali da sam ja popustio na njoj [lol]


Po meni je to zahebancija. Žele razvući to sve u nedogled. Taj novac nije dovoljan ni da se račun odblokira

I meni se čini. Ali ima jedna caka – ako otvore stečaj mali dioničari će moći direktno utjecati na osporavanje pokretanja stečajnog postupka jer u slučaju radnika kao vjerovnika Zakon o Stečaju propisuje da se zahtjev vjerovnika koji je imao znanje o poslovanju dužnika i nesposobnosti plaćanja – nelikvidnosti istoga barem 2 godine ili dulje prethodno pokretanju zahtjeva za pokretanjem stečajnog postupka – isti taj zahtjev za pokretanje stečaja može pobijati upravo na osnovi toga vjerovnikovog znanja.
A radnici , koji tamo k…a ne rade već godinama – što ćemo lako dokazati na Sudu, i uz to su masa njih ako ne i svi redom dioničari, itekako su bili svjesni stanja u kompaniji i neposlovanja te redanja gubitaka iste.
Tako da mogu samo sanjati stečaj po modelu TNSA.
Još bolje će biti ako ovi iz KSST to ne ospore , odnosno njihov odvjetnik.- Onda mali dioničari mogu direktno tužiti većinskog za kazneno djelo poticanja stečaja.
ŠAH MAT ekipa !

Kressho


Zato što je većina kupovala kao i ti između 3000-4000kn….

Ovo je istina, ali upravo ta činjenica bi se mogla pokazati kao iznimno blagodatom za ovu dionicu jednom kada se raspetlja čitava ova kriminalna prljava rabota , a vjerujte mi – raspetljat će se vrlo brzo ! [thumbsup]

Kressho

Jbte, ispada da je zasad Mr. Bilic, bivsi iz top 10 napravio odlican posao!


Jbte, ispada da je zasad Mr. Bilic, bivsi iz top 10 napravio odlican posao!

Ko zna kakvu je ulogu odigrao? Zašto je sad prestala rasprodaja općenito, ne samo top 10? Zašto je Audio prestao dijeliti?Zašto je promet stao baš sad kad je tobože najgore? Zašto nema po bidu više od 5 – 6 kom. Slučajno? Samo naivni misle da je SVE to slučajno.
A što bi onda bilo ako nije slučajno?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube pa vrlo jednostavno. Audio neće dijeliti ispod 75%+1. Tako da ju više nema tko rušiti, osim vas samih

@kanabis

Znam ja odgovore na sve navedene ZAŠTO, napisao sam da druge potaknem da pokušaju odgonetnuti. Ovo je trenutno jedina dionica koja se ne kupuje s ciljem da ih se proda kad se popravi poslovanje i cijena joj zbog toga naraste.
Vidim da neki po forumima raspravljaju dali je vrijeme za ulaganje u nekretnine i koliko se isplati platiti za kvadrat stana. Meni je ova dionica nekretninski fond, najbolje ulaganje u nekretnine na svijetu i okolici [shocked]. Kupnjom dionica KSST ja kupujem "stan" za 200€ m2. na najboljoj lokaciji. S obzirom da neki smatraju da je 1000€ za m2 prihvatljivo kako bi tek ovo trebalo nazvati? Poklon na kvadrat! [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da,nemoj plakat kad bude 2xxx za par tjedana……. [thumbsup] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



@kanabis

Znam ja odgovore na sve navedene ZAŠTO, napisao sam da druge potaknem da pokušaju odgonetnuti. Ovo je trenutno jedina dionica koja se ne kupuje s ciljem da ih se proda kad se popravi poslovanje i cijena joj zbog toga naraste.
Vidim da neki po forumima raspravljaju dali je vrijeme za ulaganje u nekretnine i koliko se isplati platiti za kvadrat stana. Meni je ova dionica nekretninski fond, najbolje ulaganje u nekretnine na svijetu i okolici [shocked]. Kupnjom dionica KSST ja kupujem "stan" za 200€ m2. na najboljoj lokaciji. S obzirom da neki smatraju da je 1000€ za m2 prihvatljivo kako bi tek ovo trebalo nazvati? Poklon na kvadrat! [smiley]


Ma zamisli nitko od fond menadžera to ne prepoznaje a ti si prepoznao, pa treba tebe za premijera postaviti što prije, to vam je kolega Plomin 3, to vi kupujete.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Nema kraja budalaštinama! [sad]

OK, radnicima date dionice javnih tvrtki. A što kada firma zapadne u teškoće?

Hrvatski sabor danas raspravlja o prijedlogu izmjena Zakona o upravljanju državnom imovinom, po hitnom postupku.

Tim bi se izmjenama omogućilo da zaposlenici društava u vlasništvu RH stječu dionice ili udjele u tim društvima tako da ih mogu založiti ili prenijeti pravo nad njima radi osiguranja zajma kojeg traže kod banaka ili drugih institucija, kao i da sredstva za kupnju dionica ili udjela društva mogu steći uz financijsku pomoć društva.

Time se omogućuje radnicima očuvanje vrijednosti imovine, kao i stvaranje dodane vrijednost aktivnim i racionalnim upravljanjem u pojedinom poslovnom subjektu, navodi Vlada, predlagač izmjena.

Hitnost postupka potrebna je, objašnjavaju, zbog lakše prodaje dionica u vlasništvu RH, boljeg punjenja državnog proračuna te uklanjanja zapreka ulaganjima i poboljšanju investicijske klime.

Tamara Obradović Mazal iz Ministarstva gospodarstva objasnila je danas kako radnici te dionice odnosno udjele u tim društvima mogu onda založiti odnosno nad njima prenijeti pravo pri bankarskim i drugim financijskim institucijama, ukoliko za stjecanje udjela moraju posegnuti i za podizanjem komercijalnih kredita kako bi ostvarili ovo pravo.

Ovo je još jedan zakon koji se donosi po hitnom postupku kako bi se što bolje punio proračun. No dio oporbe smatra da je ovo još jedan zakon kojim će radnici ostati kratkih rukava.

"Nakon nekog vremena firma dolazi u teškoće, nebitno iz kojeg razloga – ne plaćaju njihovi dužnici.. Ljudi ostaju bez radnog mjesta, sjedaju im ovrhe na njihovu imovinu jer ne ispunjavaju svoje kreditne obveze odnosno ne otplaćuju redovite rate kredita", ukazao je laburist Mladen Novak na manu ovom Vladinom planu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ok-radnici-stjecu-udjele-u-javnim-tvrtkama-a-sto-kada-firma-zapadne-u-teskoce-207471.aspx


Da,nemoj plakat kad bude 2xxx za par tjedana……. [thumbsup] [cool]

PUNT, KSST, MGMA, INGR…stvarno ih biraš ko prstom u g…..




@kanabis

Znam ja odgovore na sve navedene ZAŠTO, napisao sam da druge potaknem da pokušaju odgonetnuti. Ovo je trenutno jedina dionica koja se ne kupuje s ciljem da ih se proda kad se popravi poslovanje i cijena joj zbog toga naraste.
Vidim da neki po forumima raspravljaju dali je vrijeme za ulaganje u nekretnine i koliko se isplati platiti za kvadrat stana. Meni je ova dionica nekretninski fond, najbolje ulaganje u nekretnine na svijetu i okolici [shocked]. Kupnjom dionica KSST ja kupujem "stan" za 200€ m2. na najboljoj lokaciji. S obzirom da neki smatraju da je 1000€ za m2 prihvatljivo kako bi tek ovo trebalo nazvati? Poklon na kvadrat! [smiley]


Ma zamisli nitko od fond menadžera to ne prepoznaje a ti si prepoznao, pa treba tebe za premijera postaviti što prije, to vam je kolega Plomin 3, to vi kupujete.
[/quote]

Vidim da je galija fasciniran fond menađerima pa se čudi zašto oni ne ulažu u KSST. Nebija znao odgovor na to pitanje pa prema tome nema smisla da ga ponavljaš kao papiga.
Možda su svoju pamet i sposobnost dokazali kad su dokapitalizirali LKPC po 830 [lol] ….a sad su meta uskoku [sad]

S ovim drugim prijedlogom se slažem, mene za premijera [thumbsup]…i da znate vama bi bilo isto kao i do sad samo bi meni bilo puno bolje….hmmm…Hvar….vila…uvala…MOŽE, prihvačam [thumbsup]

ps: gdje su DVA čekića u jednom danu na LKPC…..najavio si uh kad je bila 730? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close