KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Također je poručio državnim tvrtkama koje ne plaćaju svoje radnike da se to neće tolerirati. Tu nema dvojbe, vlasnici su odgovorni i moraju osigurati plaće, a ako sadašnje uprave to nisu u stanju, postoje drugi ljudi koji će to odraditi, naglasio je Linić.
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Benkei

13. lipnja
Radnici Kaštelanskih staklenika blokirali promet blizu zračne luke

http://www.poslovni.hr/vi…u-zracne-luke-207271.aspx

Jupii, mislim da će ovo postati ponovno miljenica mnogima na ZSE [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


A mislio sam se danas dal da lupim po asku do 900…ali jok, čekam ko neki papak [angry]

ma daj golubve, samo ti i kupuješ, od ove stečajuše svi ostali bježe …. tako da ne moraš imati straha, samo ti kupuj i dalje

Dotični gospodin je nedavno rasprodavao KOES da bi mogao nastavit kupovat svoju uzdanicu. Nadam se da je dobro procjenio budućnost jedne i druge….. [thumbsup]

Štrajk, zahtjevanje plaća ili stečaj, AUDIO idući tjedan, za dvadesetak dana su ove cijene sanak pusti.
Što god se dogodi diže cijenu za početak bar na 1200

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



A mislio sam se danas dal da lupim po asku do 900…ali jok, čekam ko neki papak [angry]

ma daj golubve, samo ti i kupuješ, od ove stečajuše svi ostali bježe …. tako da ne moraš imati straha, samo ti kupuj i dalje
[/quote]

I ti bi kupovao al se bojiš a u straha su [shocked] oči. A da svi bježe nebi ja morao čekati danima na bidu da nešto kapne…evo danas do sad samo 4 nova komada u mojoj košarici….mršavo. Da svi bježe dali bi po 500 komad….što fali, 500 kuna je LOVA za nešto što ne valja. Neću ja skidati s aska, imam dosta ove stečajuše ali ako date po bidu….tu sam [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

¸nece niko prodati pa sto je to????????????????

Zato što je većina kupovala kao i ti između 3000-4000kn….

domobran opet se radis pametan a oboje znamo da nisi.ja sam kupovao po 1000kn i jedan dio po 900 i jedan dio po 800 i jedan mali dio po 760


nece niko prodati pa sto je to????????????????

glavno da se stotine komada skidaju s aska [lol]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!


domobran opet se radis pametan a oboje znamo da nisi.ja sam kupovao po 1000kn i jedan dio po 900 i jedan dio po 800 i jedan mali dio po 760

kakve si sreće kupovaćeš i po 500kn… [lol] [lol]

JAVI SE ZA 2 TJ AL NEMOJ ONDA PLAKAT KAD BUDE 1XXX, REKAO SMA TI NA VRIJEME , KUPUJ SINE ,KUPUJ

New Report

Close