KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DObar dan…konj ovdje!
Ako ikak može, ja bi da neko proda čak i više od onih 750 po kojima sam ja prodaval….
rado bi da me opet primite u ekipu.
pray

Hahahah
legendo!
[thumbsup]


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/177037/Default.aspx

više od polovice radnika na bolovanju. Kakvi će biti prihodi ove godine? [rolleyes]

Prihodi vjerovatno loši, osim izvanrednih prihoda od prodaje zemljista sto ce ipak morati doc prije ili kasnije!

Rashodi ce pak drasticno past jer ksst-u ne prodaje svaka budala piz##%** po enornim cijenama (nema bas uzgoja)!

Zakaj sam na nominalu??…nominala bi trebala biti samo usputna stanica da se drhtavci iskrcaju [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Obožavam štrajkove, privatizacija u lipnju divno, koliko li će tražiti ako je prva cijena bila 7000?
5000 ili 3 500 samo da ode, sve štima [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sad će te vi mene odmah popljuvati, ali bi stvarno molio za konkretan odgovor. Kako mislite da će se pokrenuti privatizacija, ako sa ZL nije dogovoreno ništa. Sa druge strane, cijeli Resnik je prenamjenjen za ZL, a zemljište između magistrale i ZL isto ide njima za dug. Kome prodati KSST i pod kojim uvjetima. Ispada da samo ono zemljište poviše magistrale ostaje za djelatnost, a kako se radi isključivo o poljoprivrednom zemljištu, koliko to vrijedi? Molio bi vas za konkretan odgovor, a ne za optužbe imam li ili nemam dionice KSST.
Hvala!

@benkei

Po kojoj računici si otpisao kompletan Resnik od 214.000 m2 gradjevinskog terena?
Ok, ZL pritisce sa cijenom, ali ono je i dalje u posjedu ksst-a, zar ne? A ZL ce to zemljiste trebat prije ili kasnije!

Šuška se o koncesiji ZL za strance.
Sta mislis da im nece trebati zemljiste za prosirenje zgrade, a slike i simulacije si sigurno vidio!?

Benkej traži tu nekakva pojašnjenja za dionice KSST koje ne posjeduje a na svojima piše ovako "Ne mora značiti da će se HMST i prodati, ovo je čista špekulacija i ja ću riskirati.

Zašto bi mi ovdje nekom dudaču objašnjavali situaciju kad on nezna objasniti svoju kupnju HMSST osim ovim riječima " ovo je čista špekulacija i ja ću riskirati. "…..e pa ovo je naša špekulacija i spremni smo riskirati…

Ali neka nam prvo kaže pod kojim nikom je do sad pisao ….nije se valjda tako pametan rodio [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv, NHF
Kad vec spominjes hmst:
Mislim da ti je i benkei uvaljao hmst po 140, i uzeo nazad na 90, al ne samo on.

A benkeiev stil pisanja mi je poznat, al zadrzat cu se samo na tome.

Krivo me shvaćate, golube ti posebno. Opet kažem, KSST vrijedi nekoliko puta više od trenutne cijene na ZSE, ali ne mogu pronaći model po kojem bi se mogao privatizirati, ništa više.

to 10 povecan za 78 dionica ………..

Kakvi ste vi to dioničari? Ne vodite računa o rođendanima , imendanima , datumu blokade računa. Danas je prošlo dva mjeseca od blokade znači uvjeti za stečaj su tu. Večinski vlasnik mora po slovu zakona objaviti stečaj – po Slavko evanđeliju [embarass]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ali neka nam prvo kaže pod kojim nikom je do sad pisao ….nije se valjda tako pametan rodio [lol]


[lol] [wink]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close