KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lako je za radnike što su završili na psihijatriji….šta će biti sa našim drugovima dioničarima koji su kupovali po 3-4tisuće kuna dionicu i čekaju da uvaljaju po 7000kuna…..izgleda da u ovoj ljepon našoj možeš biti u remetincu ili vrapču [lol]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/177037/Default.aspx

više od polovice radnika na bolovanju. Kakvi će biti prihodi ove godine? [rolleyes]

Hitna privatizacija

Regionalni sindikalni povjerenik PPDIV-a Ivica Blažević drži kako se štrajk neće prekinuti do ostvarenja ciljeva.

Ovo je krajnji rok za to, kraj ovoga mjeseca. Neka nas hitno privatiziraju jer od ove Uprave i NO-a nema kruha. Čujemo kako su prihodi poduzeće za prošli mjesec iznosili 50 tisuća kuna, a samo za plaće ljudima mjesečno treba 650 tisuća kuna – upozorio je Blažević i odaslao apel predstavnic
[/quote]

Ovo je najbitnije za male dioničare…..HITNA PRIVATIZACIJA [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ništa od toga svega , TODA tjera to u stečaj, to je već odlučeno .. hbg, ekipo moj info vam je pravo iz Agrokora, od menadžerke koja zna Todu osobno, tako da nema potrebe sumnjati.. ne znam hoće li mu to uspjeti al natječaj ovaj mjesec možete samo sanjati .. [thumbsup]

Kressho



Mislim kretenizam je uložiti novce u firmu koja je zrela za stečaj, međutim svi mogući sudionici koji imaju veze s ovom firmom ne ulijevaju zrno optimizma i ja se iskreno nadam da će je poslati u stečaj, žalosno, ali istinito, a u slučaju stečaja i završetka ove bezidejne agonije cijena ide ko zna gdje, sramota, ali za dioničare dobra, kad već nema čovjeka koji nešto dobro za KSST može napraviti onda je bolje ovako

Kakav ogavan, jeftin druk .. Liče Mekčine, o kakvo to stečaju pričaš , jesi li ikada vidio kako izgleda Zakon o Stečaju ??

Nema ovdje stečaja, jer je imovina 10 puta vrijednija od dugovanja ukupnih, dkale dug iznosi cca 10 – 15 % imovine. U stečaj se ide kad dugovanja premaše vrijednost materijalne imovine. Eno ti INGRA, fantastičan kandidat, i MAGMA, pa se još drže van stečaja .. Čak i Validusčina .. OVdje nema govora o stečaju, to su priče za plašenje male dječice .. Vidim , i ne ide vam baš .. [wink]
[/quote]
Stečaj kažeš, zanimljivo,a ovo si zborio prije 2,3 dana, blago nama, još i pouzdan info. od Agrokora, svaka čast [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Bit će opet još po 760 kn kako sam pisao, sve ide dolje, recesija je brutalna, Španjolska, Italija , Portugal , Irska, Grčka .. Ajmo biti realni, tim zemljama više nama spasa, stagnacija im slijedi i to desetogodišnja u najboljem slučaju, ali puno vjerojatnije depresija.
Nama sad još ako nastavi recesija dva kvartala isto upisujemo depresiju. Nadam se da svi razumijete značenje ove riječi u ekonomskom smislu.
To je krajnja faza – prvo je išla kriza, pa recesija i zadnji stejdž je depra.
Velika Depresija u US je pomela 90 % kompanija sa burze 30-ih, zatim su Ameri potaknuli II. svjetski rat da izvuku svoju umjetnu, krvlju Indijanaca natopljenu umjetnu stečevinu iz depre .. Kao mali Hitlerčić je poriješavao čitavu Europu bez njihove pomoći, moš si mislit, mali debos kojeg nisu htjeli primiti na umjetničku Akademiju, a 20-ih se klošario sa Židovima beskućnicima po Berlinu i kupio šore svako malo ..
Ameri uvijek nadju najveće debose da s njima upravljaju, i opet će to izvesti . Oni su i skarali Europu, njima je sve bolje sad. . Parazitska nacija potpunih retardinjosa koji briju na lajkanje, super lažnu pozitivu i sve im je super, oni su svi jako "open-minded" bez mozga ..
Nažalost ni naši nisu puno pametniji a k tome su još i jako ljigavi i pokvareni i samo gledaju kako šta gdje pokrasti ne razmišljajući da i sebi time slažu opću atmosferu recesije i depre u kojoj sad moraju živjeti.
Ako ovdje osvane natječaj ovaj mjesec ja vam svima skidam kapu, posebno ovima u TOP 10 .. al kažem, imam feeling da ovdje male dioničare nitko ne jebe pet 9 u ovoj zemlji i tako će biti i ovdje.. Primirite strasti i kupujte isključivo na dnu ovakve dionice, bolji savjet vam nitko neće dati ..

7
6
0

[thumbsup]

Kressho

pleyboj sta se toliko bojis ici ce ti to prek 2xxx, samo se strpi

DObar dan…konj ovdje!
Ako ikak može, ja bi da neko proda čak i više od onih 750 po kojima sam ja prodaval….
rado bi da me opet primite u ekipu.
[pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


pleyboj sta se toliko bojis ici ce ti to prek 2xxx, samo se strpi

Proroče ja se bojim jedino divlijih životinja i ljudskih ljudoždera, zvijeri bez savjesti i morala .. Za kinutu me libo , šta bude bit će .. Da su nas navukli Vlada i mediji sa svojim petparačkim izjavama o 7000 kn , koje bi netko sad mogao malo i platiti – jesu.
A ni HARFa se nije baš dokazala samo su u tišini promatrali jednu od najvećih pljački na ZSE, i učinili doslovce ništa. Papci ! [thumbsup]

Kressho

@minibar

Ajde ajde, članarina se plaća….850 bi ovaj put bila ulaznica. Ako nisi od onih koji ovo kupuju zbog sjajne perspektive proizvodnje upadaj [proud]….ovi koji su kupovali zbog poslovanja upravo su spremni napustiti brod…razočarani su rezultatima [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Hitna privatizacija

Regionalni sindikalni povjerenik PPDIV-a Ivica Blažević drži kako se štrajk neće prekinuti do ostvarenja ciljeva.

Ovo je krajnji rok za to, kraj ovoga mjeseca. Neka nas hitno privatiziraju jer od ove Uprave i NO-a nema kruha. Čujemo kako su prihodi poduzeće za prošli mjesec iznosili 50 tisuća kuna, a samo za plaće ljudima mjesečno treba 650 tisuća kuna – upozorio je Blažević i odaslao apel predstavnic

Ovo je najbitnije za male dioničare…..HITNA PRIVATIZACIJA [thumbsup]
[/quote]

Ovdje kolega samo može doći HITNA POMOĆ jer radnici padaju s nogu od gladi

pa toda ima najeftinje povrce a ovi nikak u pozitivu,pa gdje prodaju povrce???’ i dali je to povrce uopce placeno ??????? gospodo iz uskoka??????””’

New Report

Close