KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kolega mozda jos nisu uspjeli na posao doci ipak tek je 6mj proslo,radio sma u drzavnoj firmi pa znam kak se tamo radi,tj neradi, ja da sam vlada 200 000 ljudi je visak u drzavnom aparatu, jer ovih 10 posto radi a ovi ostali ko paraziti,

A je li tko od Vas vidio te staklenike.Evo ja jucer prosao tamo to je zareslo sve u travu i dracu ka u onoj pismi od Đanija Maršana Mendula

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


A je li tko od Vas vidio te staklenike.Evo ja jucer prosao tamo to je zareslo sve u travu i dracu ka u onoj pismi od Đanija Maršana Mendula

To je dobra vijest…….samo da više nikad ne prorade [pray] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


To je dobra vijest…….samo da više nikad ne prorade [pray] [thumbsup]

Ne razumijem, koji je smisao tvog ulaganja u KSST?



A je li tko od Vas vidio te staklenike.Evo ja jucer prosao tamo to je zareslo sve u travu i dracu ka u onoj pismi od Đanija Maršana Mendula

To je dobra vijest…….samo da više nikad ne prorade [pray] [thumbsup]
[/quote]
Ne brini ovo je valjda zadnje ulaganje:
10. travanj 2007.| Sandra Livajić
Zbog nove tehnologije triput veći prinos Kaštelanskih staklenika

Novi računalni sustav, vrijedan milijun eura, povećat će urod rajčice i paprike te smanjiti troškove vode
Vaš link
Nakon ovoga kapitalnog ulaganja im cvjetaju ruže i imovina im se uopće nije smanjila u zadnjih 5 godina

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



To je dobra vijest…….samo da više nikad ne prorade [pray] [thumbsup]

Ne razumijem, koji je smisao tvog ulaganja u KSST?
[/quote]

A zašto bi to nekome trebao objašnjavati?? Ne kužim. Ja nikad nikoga nisam pitao zašto i koji smisao ima njegova kupnja ili prodaja nečega [undecid] Ulaganje nije kolektivni sport, tu svatko zase travu pase.
Benkei…napisao si da si prodao a jedva čekaš da netko napiše post pa da repliciraš. Nešto ti neda mira…neznaš dal si dobro napravio ili si pogriješio [undecid] ….ali vidiš ja tebe ne propitujem zašto si prodao, zašto ne kupuješ…ništa….kužiš…ono, baš me briga [yawn]

Ali da ti ipak odgovorim. Očekujem da će kad tad opet izaći natječaj i da će cijena biti nominala. A i da bude samo 1500 ja zaradio….kapiraš?? A ako ne bude ni jedno ni drugo ni treće ja izgubio…kapiraš?…JA… ne TI….jer ti nemaš KSST.Mislim, ljepo je da brineš ali stvarno nema potrebe, ako izgubim nadoknadit ću to na mojoj osnovnoj djelatnosti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mislim se, kakvog profila su ulagači na ZSE, kad kupuju dionice tvrke kojoj priželjkuju stečaj i javno pišu o tome na financijskom forumu, samo to? I da nisam prodao KSST, kad to vidim, pobjegao bi glavom bez obzira iz nje. Sa druge strane, imaš potpuno pravo, nije me briga za tebe, niti za nekog drugog. Naravno, tema KSST nije tvoja privatna jer imaš 300 dionica, valjda ti je to jasno?

Vaš link


Mislim se, kakvog profila su ulagači na ZSE, kad kupuju dionice tvrke kojoj priželjkuju stečaj i javno pišu o tome na financijskom forumu, samo to? I da nisam prodao KSST, kad to vidim, pobjegao bi glavom bez obzira iz nje. Sa druge strane, imaš potpuno pravo, nije me briga za tebe, niti za nekog drugog. Naravno, tema KSST nije tvoja privatna jer imaš 300 dionica, valjda ti je to jasno?

Bravo, to ti i govorim…drži se teme a ne mene. Jer tih 300 dionica je mojih a tema je opčenita. To što si pobjegao iz KSST nakon samo tri dana držanja sve govori o tome kakav si ulagač pa je nepotrebno zgražati se kakvi smo mi ostali. Što se to promjenilo u ta tri dana? Strah! U straha su velike oči [shocked]
Ali sad si vani…pa čega se sad još bojiš..možda da ja ne izgubim [lol] Drži se ti HMST-a…mogli bi te tamo gadno preveslati [proud]…..kod tih starih hotela ti vrijedi isto ko i kod Staklenika…više vrijedi mrtav nego živ [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Mislim se, kakvog profila su ulagači na ZSE, kad kupuju dionice tvrke kojoj priželjkuju stečaj i javno pišu o tome na financijskom forumu, samo to? I da nisam prodao KSST, kad to vidim, pobjegao bi glavom bez obzira iz nje. Sa druge strane, imaš potpuno pravo, nije me briga za tebe, niti za nekog drugog. Naravno, tema KSST nije tvoja privatna jer imaš 300 dionica, valjda ti je to jasno?

Bravo, to ti i govorim…drži se teme a ne mene. Jer tih 300 dionica je mojih a tema je opčenita. To što si pobjegao iz KSST nakon samo tri dana držanja sve govori o tome kakav si ulagač pa je nepotrebno zgražati se kakvi smo mi ostali. Što se to promjenilo u ta tri dana? Strah! U straha su velike oči [shocked]
Ali sad si vani…pa čega se sad još bojiš..možda da ja ne izgubim [lol] Drži se ti HMST-a…mogli bi te tamo gadno preveslati [proud]…..kod tih starih hotela ti vrijedi isto ko i kod Staklenika…više vrijedi mrtav nego živ [cool]
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

Kressho

nikio nece da proda ja bih jos 100kom, ljudi pa zasto mi necete prodati?????????????

pa ako ce zeljiste prenamjeniti u gradevno onda bi dinoca trebala vise vrijediti nego prije zar ne????????????????????

New Report

Close