KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počelo je prebacivanje danas kupljenog na ask….brže van sa 10% zarade [lol] . Samo strpljivo skupljači, spustit će se ask ako 15 min. nitko ne lupi po njemu….takom to u nas funkcionira [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


kako se danas skida, izgleda da je idući tjedan privatizacija [cool]

Kinezi kolega..kinezi…kako oni secu po "lijepoj nasoj" tako zse reagira…evo sad su u splitu pa i kastela "dobila" na vrijednosti….a blago nama s njima

Pozdrav

svi smo mi Crobex



kako se danas skida, izgleda da je idući tjedan privatizacija [cool]

Kinezi kolega..kinezi…kako oni secu po "lijepoj nasoj" tako zse reagira…evo sad su u splitu pa i kastela "dobila" na vrijednosti….a blago nama s njima

Pozdrav
[/quote]

Znači NATO je odustao kako se nedavno pisalo…..

kolega domobran rekli ste prije par dana da ce ovo prema 500moze sad vas komentar na to?????????

@prorok111
kolega evidentno je da tvoji postovi nisu vrijedni pažnje kao i ovaj….aj molim te nađi moj post gdje sam to napisao….LP


kako se danas skida, izgleda da je idući tjedan privatizacija [cool]

Nije privatizacija,već nešto masu bolje [thumbsup] .. Ovo se sad samo prebacuju dionice s računa na račune a cijena se diže jer se boje da ne ostanu bez njih .. Šta mslite zašto se rušilo toliko .. Ko vam kriv kad niste skupljali na 760 kn kad sam vam pisao, bilo je za sve bome ako sam ja uspio riješit 50 komada u padu sa 840 do 740 ..

Kressho

Još će vam jedan val bit po 780 kn idući tjedan inače, to vam garantiram [thumbsup]

Kressho

Zimzi je na 400 kom s mojim dionicama i bratićevim koje su ionake moje, Golub na 430 cca sad, tijesno je , biće tijesno .. ne znam kolko je koji od njih danas sakupio .. Priča se da je Zimzi istovario masu Pounja ovih dana i sad riješava ovdje još 100 kom .. ne znam jel istina al znam da je Pounje palaćo ka i ja – 60 lipa prosjek .. Tako da ga ovaj KSST opet dodje 250 kn , ko i prvih 250 šta ja platio [thumbsup]

Bojim se da taj prosjek – 400 kom za 100 000 kn ne može više nitko – NIKADA – oboriti [lol]

Kressho


Opet nervoza na ovom topiku. Nije ni čudo, već je godina i pol od zadnjeg poštenog rasta dionice. Mislim da je vrijeme za finalni skok jer vlada će ovo opet staviti na bubanj uskoro. Pad bdp-a je jednostavno pre velik i obiteljsko srebro ide na prodaju da se preživi još koja godina makar do kraja mandata.

Opaaaaa, ljepo je krenulo kao što sam i predvidio. A bogami ako moje stare lavje oči dobro vide i TOP 10 se ljepo puni. Ipak na kraju sve dođe na svoje. Danas je ova dionica ne samo zvijezda ZSE nego – pazite sad ovo ZVIJEZDA SVJETSKOG T.K. Bravo!!!

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 85.356 75,14 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.440 3,03 Skrb. račun
4. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
5. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
6. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE (30952868721) 300 0,26 Osnovni račun
8. GOLUB VLADO (28286201940) 235 0,21 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 222 0,20 Osnovni račun
10. GOLUB SNJEŽANA (40320848696) 207 0,18 Osnovni račun
Ukupno: 87,51

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


ja ne shvačam zasto vas se ovdje nekolicina odlucila govoriti nesto o tome kako Kaštelanski Staklenici i njihova zemlja u vlasnistvu nisu vrijedni tih novci po kojima se nudi preuzimanje ?

zasto neko nebi to kupio prosirio proizvodnju , prodavao jos vise u zemlji i jos vise izvozio?

zasto nebi to preuzeo neko ko je sposoban gospodarstvenik ?

i nemojte opet samo kako je to neprofitabilno i ostalo….

ako neko imam dobar plan i ideju neka preuzme i pomogne Kaštelanskim Staklenicima i ljudima koji tamo rade i koji bi tek mogli tamo raditi , a i zasto nebi doprinjeo hrvatskom gospodarstvu

najbolje da se sve u hrvatskoj zatvori i posalje na burzu nevjerojatno

izgleda kao da se protiv toga da ide na bolje, jednostavno sebicno

pozdrav
[/quote]

Čitam u zadnje vrijeme ovog dragog dražena koji prosipa pamet po temama i traži manipulatore pa da ga (a i vas ostale) malo vratim na početak 2011 i njegove postove.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Opaaaaa, ljepo je krenulo kao što sam i predvidio.

kolega golubve, naravno da je krenulo kad ti kupuješ i pumpaš ovu dionicu prema gore….nadam se samo da neće fourmaši nasjesti na tvoje drukanje pa da im uvaljaš svoje dionice da podsjetimo naivne da su KSST u blokadi zbog nekoliko milijuna kuna duga, a ovih dana navršava se 60 dana neprekidne blokade što znači da će biti ostvareni uvjeti za stečaj!
svaka sličnost sa TNSA nije slučajna!!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Opaaaaa, ljepo je krenulo kao što sam i predvidio.

kolega golubve, naravno da je krenulo kad ti kupuješ i pumpaš ovu dionicu prema gore….nadam se samo da neće fourmaši nasjesti na tvoje drukanje pa da im uvaljaš svoje dionice da podsjetimo naivne da su KSST u blokadi zbog nekoliko milijuna kuna duga, a ovih dana navršava se 60 dana neprekidne blokade što znači da će biti ostvareni uvjeti za stečaj!
svaka sličnost sa TNSA nije slučajna!!
[/quote]

STEČAJ [thumbsup]….to te ja pitam…..pa nisam valjda kupovao zbog njihovog poslovanja [lol] Da nije u blokadi nebi ja to ni štapom…..ali stečaj i privatizacija…..to je to [thumbsup]

ps:u petak sam kupio 3kom po 826….e baš ga navlačim [lol] ….faust kupi si nešto dionica (bilo koje) i prati svoje….vidjet ćeš, dobar osječaj [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close