KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobar dan svima!

Samo da se predstavim….ja sam konj!
(Prodao po 753 nekidan…i to je siguran signal da dionica više nebu išla dole nego samo UP)
[embarass]


Hehehe, nisi jedini! I ja prodao jučer, a danas navala kao da nema sutra! Šta ima, veze, idemo dalje! [wink]


a sto ste vi kolega minibar mislili da to ide na 100kn???????????’

A dobro ne baš na 100, ali na 200 kn može, ta je cijena bila u veljači 2009. kolko vidim, pa zašto ne bi mogla opet…ona bar nisu imali račun u blokadi. Nemam KSST niti ga mislim kupavati, ali mi je zanimljivo ovo navlačenje cijene koja nema podlogu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ali vidite da cjelo vrijeme pricate i da niste u pravu ?,nemoze cjena ici nize jer je su je previsoko prije digli pa bi se kosilo sa pravilima burza, i ovo je otislo previse neznam kako hanfa nije ragirala,ovo nije smjelo ispod 1000kn ici, pa prodavala se prije god i nes po 5000kn nemoze na 200pasti ,mislim da malo pretjerivate, znam da je na nasopj burzi sve moguce ,ali ovak nisu ipak hrabri da bas toliko ju spuste,ipak to neko i provjerava , nazalost 20 godina zaostaka ali ipak



a sto ste vi kolega minibar mislili da to ide na 100kn???????????’

A dobro ne baš na 100, ali na 200 kn može, ta je cijena bila u veljači 2009. kolko vidim, pa zašto ne bi mogla opet…ona bar nisu imali račun u blokadi. Nemam KSST niti ga mislim kupavati, ali mi je zanimljivo ovo navlačenje cijene koja nema podlogu.
[/quote]

Kolega Stardust, dionica vam ima kratko pamčenje od svega 20 minuta tako da ona nezna što je bilo 2009 godine. Mi (a i vi ste u toj skupini) koji pamtimo malo duže znamo da se u međuvremenu svašta izdogađalo i to sve redom pozitivno. Za mene je i blokada Računa pozitivna stvar jer što vam vrijedi imovina firme ako ona neide u prodaju ili u stečaj? Jedno veliko ništa. ( vidi adrs-p-a…211 kuna dionica i 211 kuna po dionici na računu a sve ostalo tržište vrednuje 0,00 kuna)

Ali…ako ide u stečaj ili u prodaju onda se dionica kupuje zbog imovine ako je puno puno veća od dugova ili se ne kupuje odnosno bježi se van. A možete se i popišati na ovo što sam napisao [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Već viđen scenarij na INGRI….imamo kupca na 5 kn 202 komada…

Rekao bi da počinju pripreme za ljeto (usprkos vlažnom i kišnom vremenu) pa se pojedinci bave body buildingom!

[rolleyes]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

pošto je tržište u padu, mislim da treba provrtiti dionice koje se još daju.

Neki su plaćali i 900 danas [lol]

Kressho

admineeee, upomooooooć….

hate red

dosta je poraslo za ovaj tj drugi jos toliko i super

jucer je nitko nije htio kupiti za 750
danas nitko neće da proda po 850
živjela nam ZSE!


Neki su plaćali i 900 danas [lol]

I više, sinko…….a ne vidim šta je tu smiješno.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kako se danas skida, izgleda da je idući tjedan privatizacija [cool]

hate red

New Report

Close