KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemam reči…
[cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

A lako je moguće da i ovdje odigraju sličan scenarij kao na PUNT, država dokapitalizira sa još cca 14 000 dionica, ne može ispod nominale, samo iznad, dakle 35 000 000 kn, i to je više manje to, počiste kompletna dugovanja osim prema bankama ..
A zemlja ostane u KSST sva ona GUPirana, njima super jer su si vratili nazad podijeljene dionice i dodali još malo gore, pa mogu bez beda prodavati 75%+1 a ostati i dalje u suvlasništvu, a nama opet super jer bi bilo i dalje malo dionica – 124 000 , a BV bi tad bio debelo preko 4000 kn .. ako računamo da je samo GUPirani Resnik 214 000 m2 vrijedan najmanje 3000 kn po dionici ..
Preneseni gubici su im ionako podnošljivi jer će budućem kupcu to samo predstavljati olakšicu ..
Sumnjam da će ovdje ići novi natječaj značajnije ispod prošle cijene, nema šanse sad kad su zemlju prenamijenili jer bi izbila baš teška korupcijska afera onda ..
Očito je ovo dijeljenje bilo dobro osmišljeno, hbg ipak je netko do sada skupio većinu od cca 1000 dionica koje su zbilja iscurile izmedju svog ovog finigranog prometa posljednjih mjeseci ..
Počistilo se više špekulanata odavdje nego branitelja ako ćemo realno [thumbsup]

Kressho

Ja znam samo da se već 3 dana doslovce ubijam da kupim 4 – 5 komada na BIDu, to mi dovoljno govori o čemu se ovdje radi i koliko je cijena povoljna .. Izgleda da su svi najveći majstori ZSE-a ovdje otkad je palo ispod 800 kn ..

Na listi se samo poduplavaju prezimena znalaca, ala Golub , Mitrović i slični , jbt svaki ima po 200 i onda još neke gospodje njihove po 150, 200 kom, pa djeca .. Kaos, opet ista shema – najbolji beru u staklenicima, a luzeri čekaju natječaj da budu "zicer"

A pa ljudi moji premija na "zicera" će se ovdje plaćati kao i na Pounju – 100 % barem , samo ima jedan problem – tamo je to chuna po dionici, pa je svatko mogao danas požnjeti 500injak iz gušta, ovdje je to 1500 puta više kad kucne taj čas. [cool]

Kressho

@Plejboj
Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



@Plejboj

Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Stardust ja ti lijepo pišem kako je – probaj kupiti po 750 kn , osim ujutro prije 11 , ako uspiješ – svaka ti čast [thumbsup]

PUNT ne samo da nije bez perspektive, već im Vlada prebija 3 kn duga po dionici, i već se vjerojatno zna i tko će biti "strateški partner" iz Odluke Vlade objavljene na ZSE .. Znam znam, sad žališ jer nisi pazario po 60 lipa a bilo je dovoljno dionica .. Nikad više te dionice nećeš vidjeti ispod kune, usudio bih se reći i ispod 2 kn jer će i sutra biti isti obrazac trgovanja kao danas, čisti se sve do 5 kn, a postoji i razlog zašto .. Dakle, i današnji kupci bi mogli jako, jako lijepo zaraditi .. Ja sam ubo sve skupa 11 000 kom u zadnjih godinu i po , i to mi je dovoljno … [thumbsup]

Kressho

"Izlazak iz vlasništva u Društvu planiran je u 2013. godini nakon završetka procesa restrukturiranja kada bi se po projekcijama poslovnih i financijskih pokazatelja stvorili uvjeti za ponovnu uspostavu dugoročne održivosti poslovanja i prodaju dionica na burzi ili strateškom partneru"

IZVOR – ZSE !

Kressho




@Plejboj

Jedina sličnost PUNT i KSST je da su i jedni i drugi gubitaši, ali što je najgore gubitaši bez perspektive.Ti se ubijaš da kupiš 4-5 komada, iz koje si ti komedije, znači vrijednost transakcije 4.000,00 kuna? [lol] Pa ti se šališ [rolleyes], ako si tolko nesposoban kupit bolje pokloni nekom tu lovu jer vidim da je danas prošlo 75 komada i to sve debelo ispod 800,00 kn.Ili nisi siguran da je i ova cijena možda previsoka?

Stardust ja ti lijepo pišem kako je – probaj kupiti po 750 kn , osim ujutro prije 11 , ako uspiješ – svaka ti čast [thumbsup]

PUNT ne samo da nije bez perspektive, već im Vlada prebija 3 kn duga po dionici, i već se vjerojatno zna i tko će biti "strateški partner" iz Odluke Vlade objavljene na ZSE .. Znam znam, sad žališ jer nisi pazario po 60 lipa a bilo je dovoljno dionica .. Nikad više te dionice nećeš vidjeti ispod kune, usudio bih se reći i ispod 2 kn jer će i sutra biti isti obrazac trgovanja kao danas, čisti se sve do 5 kn, a postoji i razlog zašto .. Dakle, i današnji kupci bi mogli jako, jako lijepo zaraditi .. Ja sam ubo sve skupa 11 000 kom u zadnjih godinu i po , i to mi je dovoljno … [thumbsup]
[/quote]
U čemu je problem kupiti poslije 11 sati po 770 kad si rekao da očekuješ 400%

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@prorok111
kolega koliko ja vidim na prodaji ima 1109komada….ili ti je to malo [lol]

6. TESKERA MIŠO 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE 300 0,26 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 222 0,20 Osnovni račun
9. GOLUB SNJEŽANA 207 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN 200 0,18 Osnovni račun

Oooo, kolega Golub, moje čestitke
[cool]

hate red


6. TESKERA MIŠO 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE 300 0,26 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 222 0,20 Osnovni račun
9. GOLUB SNJEŽANA 207 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN 200 0,18 Osnovni račun

Oooo, kolega Golub, moje čestitke
[cool]

Radi se o kolegici [rolleyes]….kolega stiže tek u petak poslije 20h. [wink]…..a Perić ispada….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zadnji put kad ste ušli, bio je rusvaj. Nadam se da ovaj put neće. [cry]

Čemu opet ovo neozbilno pumpanje bida [angry] …pustite ljude da trguju normalno. Ima na asku preko 1000 komada konstantno pa tko voli nrk izvoli. Ovako stavljati nisko na bid toliku količinu je manipulacija (postavljanje naloga na način da se drugi sudionici dovedu u zabludu) [angry]

@benkei
prašina sediže samo za dobrim konjima [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close