KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Walter33

Ja se nadam stečaju. ali mislim da nema šanse


Kolega, na zse-u možda ima 5-6 firmi, za koje bih se kladio da sigurno neće u stečaj…….sve ostalo su potencijalne stečajuše, i ksst među njima. Međutim, za ksst (dioničare) bi to bio spas, jer imate vrijednu imovinu, pa ćete se za par godina naplatiti po nominali…….ovi drugi bez imovine…..teško da če usrećiti svoje dioničare.
Nemam ksst…….volim pročitati šta pišete na topicu……sretno svima [thumbsup]
[/quote]
Kolega zato sam i rekao da se nadam stečaju

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Stečaj….hoću stečaj KSST i to odmah [thumbsup]

http://www.jutarnji.hr/slavko-linic–stecajeve-cemo-okoncati-u-90-dana/1030496/

nema više stečaja koji traje 10 godina [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Netko stavi nalog na 760 i odmah zatim kupi 5 dionica- Snimljeno
[wink]

Pa se vi zezajte dalje, ali nekima će licence brokerske sigurno biti oduzete, a možda i dionice kompletno zamrznute .

Pozdrav manipulatorima [thumbsup]

.. reče manipulator … takes one to knows one

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Golube nemoj se veseliti stečaju. Jedno su natpisi, a drugo naša realnost. Stečajevi su samo legalna pljačka. Mom susjedu je stečajni upravitelj prodao pločice i parket za cijelu kuću. Baš se pitam odakle mu!

E i ti ga svašta nadrobi….pa valjda su iz firme koju je na kraju opljačkao [lol] Ali mi ne trgujemo keramikom….a da baš stečajni ukrade parcelu i odnese je u Zagreb [undecid]……makar [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Strašno je kad si dioničar firme za koju želiš u stečaju, ali poslovni planovi ove firme sve govore. Natječaj ili stečaj i jedno i drugo je ok

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ma jasno. Kod mene se nosilo sve što se moglo. Strojevi, alati, materijal, a na kraju su prodana i vozila, zemlja itd. Sve živo su ti stečajni upravitelji poharali.
Znam i za stečaj jedne banke koji traje već 15 god. Upravitelji primaju masnu plaću i svake 3 god kupuju nova vozila na banku. A građanima je propala štednja.

Čačić je rekao kako su u planu snažne privatizacije, te smjenjivanje uprava koje ne zadovoljavaju kriterije. "Privatizaciju treba raditi, ali ne kao dosad da se Bizovačke toplice nisu uspjele privatizirati niti iz sedmog pokušaja", rekao je.
Vaš link

Izgleda da ovoga puta idemo u privatizaciju realno, a štrajk uposlenih u KSST-u će samo ubrzati proces

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

audio ne prodaje nis pa ko prodaje?????????????

Dečica kaj je vama?? Kako tko prodaje? Pa jel Audio djelio? Je. Pa jel podjelio tisuće komada. Je. A kad se nešto podjeli u tisućama a prodaje se po 50 do 100 ne može istovremeno kad prestane podjela prestati i prodaja.

Plus su prodavali i trejderi jer su očekivali pad zbog podjele braniteljima ili kome već. I pametno su napravili….zar ja nebi dio prodao da sam znao da će tako nisko, naravno da bi…al nisam a pametniji od mene jesu. Rasprodaja može trajati još neko vrijeme bez da Audio podjeli i jedan komad….ali ne mora, može sutra Čačić izjaviti "imamo zainteresirane za Staklenike, ponovit ćemo natječaj….a kaj onda [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ovo je poruka za one koji prizivaju stečaj.sa takvom pameću nije ni čudo da ste zaglibili na ovoj dionici.dok se svi namire,nama ostaje otprilike poma i kukumar po dionici

O isuse, toliko puta prožvakano ovdje da je imovina višestruko veča od dugova, i sad ovaj ulet? Ma jednostavno za ponevjerovat. U jednoj rečenici zaglibili STE i u nastavku NAMA ostaje [lol].
KSST u stečaj, najbolji mogući scenarij za dioničare, što se za xxx drugih tvrtki sa zse ne bi moglo reči.

New Report

Close