KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni ti H nalozi ništa ne govore. Ako mi se sviđa neka dionica, odredim cijenu ulaska i kupujem. Trenutno bi na ksst rekao da su u funkciji držanja cijene, no nikad se ne zna. Isto tako mi je želja za kupnjom ove dionice nevjerojatna. Mislim da bi se i po 500kn mogla tržiti da kupci malo posustanu. No očito je potražnja prevelika.

Pa onaj tko ima malo više love mogao bi malo gricnit po h,mislim da bi bila zanimljiva reakcija, samo da se objavi natječaj

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

da moglo bi se i trziti po 100kn da nema nikoga, jebiga nece to vise dolje puno, moze malo eli prevelika je potraznja jer svi znaju kad ovo poleti da je zarada 200posto

tih skrivenih naloga nema ni 20 za prodati to je samo plasenje a vidimo i vrlo uspjesno plasenje,vidite kad neko krene na njih da nestanu

Tko je u stanju objaviti natječaj. Pa oni ne znaju ni što prodaju, a kamoli koliko da traže. To će sve biti mačak u vreći. Ksst treba ponuditi na međunarodnom natječaju. Pa neka ode i za 1500kn, barem više ne bi bilo lopovluka. U 20 godina poslovanja oni su 1 godinu završili u pozitivi.


da nema ovih sa h vec bi cjena bila 1500kn zasto to oni rade,zasto cjenu stopiraju a nis neprodaju obavjesten je uskok i hanfa ,i novinari ,pa ce nam objasniti sto se to radi .to su duzni po zakonu.ne samo audio da je prodao xxxdionica nego je sam sebi smanjio vrijednos zasto?””

kakva glupost….zašto bi HANFA istraživala što netko sasvim LEGALNO i u skladu s pravilima ZSE izlaže H naloge?!? tebi ako smetaju poskidaj ih i gotova priča [bye]

Inače znam 90% sigurno čiji je h nalog, na forumu Moj Novac mislim da ga je Smart skužio prije par mjeseci, pretpostavljam da je isti kolega.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

kolega gablin uopce niste u toku ,niko nije rekao da nesmije sa h nalogom biti tu ,neznam o cemu pricate , ali toj lik svaakoi malo dode pa ode ,pa dode , dali je i to u skladu za zakonom??????????

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


kolega gablin uopce niste u toku ,niko nije rekao da nesmije sa h nalogom biti tu ,neznam o cemu pricate , ali toj lik svaakoi malo dode pa ode ,pa dode , dali je i to u skladu za zakonom??????????

naravno da je u skladu sa zakonom, može on/ona mijenjati nalog i 50 puta na dan ako mu/joj se sviđa….ne mogu vjerovati kakva pitanja se ovdje postavljaju

gle sad 20 komada na prodaju….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

24. svibanj 2012.
Teške optužbe: Pročitajte pismo malih dioničara Badela Milanoviću

R
adnici i mali dioničari tvrtke Badel 1862 poslali su otvoreno pismo naslovljeno na premijera Zorana Milanovića, u kojem upozoravaju na alarmantno stanje u toj tvrtki.

New Report

Close