KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sad kad sam nedavno bio na skupštini firme u kojoj je država većinski vlasnik, osoba koja je predstavljala Audio usred rasprave koja je od iznimnog značaja za tvrtku, u jednom je trenutku zatražila riječ.

I umjesto da upravi ili no-u postavi pitanje vezano uz tvrtku, ona je ničim izazvana išla smirivati (konstruktivnu) napetost između predsjednika skupštine i jednog znatiželjnog dioničara koji je nizao pitanja. Smirivati napetost na način da otprilike kaže kako nisu sad ta pitanja toliko bitna da se baš moraju raspravljati na skupštini jer će skupština dugo trajati.

Ovo je da ne povjerujes. Ali ocito hrvatska realnost.

I ne, ne treba nista privatizirati. Treba nam ovakav vecinski vlasnik gdje god je moguce.
[rolleyes]
[/quote]
ovo pokazuje u kojem je stanju predtavnik audia i sto mu je na pameti:sto prije gotovo,sto prije doma nastaviti nerad.ocito je covjek ili malouman ili visak-u svakom slucaju je visak

jedino rjesenje vam je ovdje javiti ovo čačiću-jer mislim da čovjek ne podnosi ovakvu razinu nesposobnosti
i za one s vecim udjelima privatne tuzbe protiv drzave za kriminalno vodjenje kompanije koja ipak odgovara po zakonu dionicarima

Ma joj ne radite to kada kupite po 740-770kn i prodajete po 790-800kn. To je živi očaj. A još veći očaj je navlačenje sa skinuta 2 kom na iduća 4 kom. Svaka škola se plaća, ali ona životna ionako uvijek sve vraća s razlogom. [wink]

Molim vas, javite dorhu i uskoku da malo pročešlja audio…netko u audiu za sebe i svoje debelo koristi ovo pomalo anarhično stanje u većini institucija, pa tako i u AUDIU….[cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kolege, ušo sam na 1200 i čekam, gledam i promatram, a još mi nije pao dokup na pamet, sje.. sam se s ksst i dobro, bit će to i niže, usudio bih se prognozirati i duplo niže, i tada ću sređivati prosjek..
Do tada se ne raspisujem, ne uzbuđujem i ne mrdam odavdje! [cool]

pišem samo na dionicama koje držim..

…jedino rjesenje vam je ovdje javiti ovo čačiću-jer mislim da čovjek ne podnosi ovakvu razinu nesposobnosti…

Da, jer Čačić ne zna da u vlasništvu imaju tvrtku procjenjenu na 800 mil. kuna. Po mom mišljenju, ovdje se uvuklo previše špekulanata koji jedva čekaju skok od 15 ili 20% kako bi sve iskrcali što su kupili. Najveći problem je što je Audio podijelio na tisuće dionica KSST, umjesto da rješava pitanje ZL Split/KSST. Nitko živ ne može povjerovati da je ovo slučajno što se događa, nije sigurno.

Smatram da bi dioničarima najbolje bilo slijedeće. Pronaći nekoga tko zna sve o događanjima oko privatizacije (ni u ludilu plejboja) i neka taj sazove press konferenciju, otvoreno javno ispriča o kakvoj se ovdje prevari radi, navlakuši, svejedno. Audio je svjesno svojim postupcima nanio dioničarima milijunske gubitke, a Vlada već 5 mjeseci ništa nije napravila kako bi riješila problem. Sa jedne strane štede i udaraju građane po džepu sa svim i svačim, a ovdje bacaju milione zbog svoje nesposobnosti. Ovo je malo jača priča za medije, PREVARA TEŠKA SKORO MILIJARDU KUNA! Mislite da to medije ne zanima? Probajte, ništa vas ne košta.

Zamolio sam HANFU da stavi u segment promatranja dionicu kaštelanskih staklenika, a posebno da prati brokersku kuću ili možda kuće, mada sumnjam da ih je upleteno više od dvije, preko kojih idu dionice sa najnižom dnevnom cijenom….a vi molim vas obavijestite dorh i uskok da pročešljaju audio, kad se već sam ne češlja [cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Puno je vas ovdje zaglibilo preko 2000 kn,kao što sam i sam u ostalim dionicama i sad mi ništa drugo nepreostaje već samo čekat i čekat [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

…a zašto samo čekati i čekati ako imamo hanfu, dorh i uskok?…lijepo je čekati kad znaš što čekaš…evo, ja sad čekam da vidim što će hanfa učiniti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Zamolio sam HANFU da stavi u segment promatranja dionicu kaštelanskih staklenika, a posebno da prati brokersku kuću ili možda kuće, mada sumnjam da ih je upleteno više od dvije, preko kojih idu dionice sa najnižom dnevnom cijenom….a vi molim vas obavijestite dorh i uskok da pročešljaju audio, kad se već sam ne češlja [cool]

Moje mišljenje je da se uopće ne manipulira cijenom, već je previše investitora ušlo po cijenama ispod 1000 kn i sada ne znaju bili van sa malim gubitkom ili da čekaju da im se netko smiluje u Audio. Čudno je zaista, kolika je to nebriga za državnu imovinu.
Ja smatram da je ovdje najveću štetu napravio samo Audio i ta agencija je jedina odgovorna za privatizaciju, pljačku u staklenicima, financijske rezultate, prodaju zemljišta… Razapnite ih, nema vam druge.

a sta ce hanfa uciniti kad je u dogovoru sa njima, jer ako nije u dogovoru sa njima zasto je dopusteno zadnjih par tj da se to dogada???????????????????????????????????????????????????????””’

Vaš link

Usred turističke sezone, sredinom kolovoza ove godine, Audio objavljuje javni natječaj za prodaju Staklenika. Mjesec dana poslije u Audiju tvrde da su zainteresirani predali pisma namjere (iako su u Upravi tvrtke tvrdili da zainteresiranih nema). Audio 20 listopada poziva sve koji su poslali pisma namjere da predaju obvezujuću ponudu (i to u roku od četiri dana), no začudo nijedna ponuda nije stigla. Što to zapravo znači? Ako je uistinu bilo zainteresiranih, onda su oni znali i cijenu i sve ostale uvjete, pa nema razloga da ne predaju obvezujuće ponude. Ili zainteresiranih uopće nije bilo? Je li to sve bila predstava u osvit izbora?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kolege, ušo sam na 1200 i čekam, gledam i promatram, a još mi nije pao dokup na pamet, sje.. sam se s ksst i dobro, bit će to i niže, usudio bih se prognozirati i duplo niže, i tada ću sređivati prosjek..
Do tada se ne raspisujem, ne uzbuđujem i ne mrdam odavdje! [cool]

Da sam ja siguran kako će dionica pasti puno niže, prodao mi odmah svoje i onda ponovo kupio. Ovo razmišljanje je na razini djeteta iz OŠ.
Pazi primjer. Kupio si npr. 30 kom. na 1200 i planiraš dokup još 30 kom. na 500, što znači ćeš na toj cijeni sa 60 kom. imati manje nego što si platio ovih prvih 30 kom. Kužiš dečko?

New Report

Close