KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NARAVNO DA SAM SRETAN NAPUNILI SU ME DOSTA ISPOD 800, CAK NISAM SE NI NADAO HVALA DECKI PANIKA USPIJELA,HEHEHEH cak imam sad i za ljetovanje ,sad kad otidu kupujem dalje po 800da vratim to sto su smanjili .decki bez panike sve ce se to vratiti,

Gdje kolega golub mora da je negdje u podrumu valjda se sklonio od ove tuče [proud]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Ljudi moji!
Povucite svoje naloge na 100 kn,pa nek onda prodaju mamicu im [wink]
Koja budaleština i rušenje cijena!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ljudi moji!
Povucite svoje naloge na 100 kn,pa nek onda prodaju mamicu im [wink]
Koja budaleština i rušenje cijena!

Ista stvar se događa na ACI-R-A, i tamo je AUDIO podjelio nešto sitno i cijena odmah leti dole za 300 kuna, tuče se po bidu kao da nema sutra.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Kolega prorok evo prilika je na asku. Nakon toliko želje da ksst naraste, niste ni sanjali da će te biti sretni i sa padom. Audio će vas uveseljavati cijelo ljeto i zimu

da bas nisu neki strucnjaci ovu dionicu su mogli bez problema rasprodati na 1200kn, cak i na vise , ali oni su dobre duse pa nam daju sa popustom,neznas dali bi im se smijao il bi se plakao,trebao bi im jednu kumicu sa placa poslati da ih nauci zbrajati.

hvala kolega kanabis sto ste tako dobri prema meni, pa bit svega je biti sretan jel tako ?pa ako ce audio rasprodavati ja cu biti sretan,ali i audio mora odgovarati za to sto radi , ipak nije to bas tako kako vi mislite da se samo rasprodaje bez ikakve kontrole i odgovornosti,vec sad su smanjili cjenu previse a neko ce pitati zasto se to radi? a i da propadne tu je tak visak novaca ulozen koji tako i onako netrebam,dal cu ga tu uloziti il ga dati nekome svejedno,

Treba znati da natječaj kada bude raspisan ne može ići po 1000 kuna po dionici, ako je do sada cijena bila 5500 i 7000, gdje će cijena kratkoročno to nitko ne zna,jedan jači skupljač i cijena već sutra može biti 1500, a to nije glupa investicija, to je 100% zarade na cijeni od 3000 kuna koja je premala. Volio bih da Audio ovako djeli dionice i na KOEI-u, mislim da bih u nju ušao na 200 kuna.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

tako je kolega machina trenutna cijena uopce nije bitna, jer se zna da to leti na 1xxxprvom prilikom

Tamara Obradović Mazal [Tamara.Obradovic-Mazal@mingo.hr] Zahvaljujem na Vasem emailu. Vidjet cu sa sluzbama u Ministarstvu i kolegama u AUDIO stanje predmeta Kastelanski staklenici.

Kako stvari stoje ide to dosta niže…recimo na 250 kn.
Tek je započeo pad dionice,a tek kad počmu štrajkovi i ostala sranja…bit će bježanja!!!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pa šta ste se uplašili? …zar ne vidite da tu jedni drugima namještaju dionice po niskoj cijeni….ono po 740 otišlo, a da ja nisam stigao ni tiker ukucati…dobro mi je i po 789,88 [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close