KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito je Vladi u interesu stečaj da se može dionica delistirati a imovina prodati kako im više paše, ili ZL, kome već .. Isti scenarij ovdje se vrti kao na TNSA; ali baš identičan, a čak i cijene su više manje slične .. tako su i TNSA još trpali naveliko na 800 čekajući izvlačenje od stečaja ,čak je jednom tamo negdje 1.4.2012. ili dan dva poslije grunulo do 1500 kn, tu smo nas par iskrcali kupljenih 50ak kom na 600 ranije, nešto Zimzi, nešto ja , nešto onaj Bananarama, a s ostatkom smo zapeli i držali potpore dok smo krcali van sve do 800 kn, i ostalo na kraju nismo ni prodavali, njemu ostalo 16 , meni 25 kom, cijena pala na 500, pa na 400, pa na 300 , pa na 240 ,, i onda sam od bijesa uzeo još 20 kom na 250 i to je bio finiš te dionice.
A ovdje slijedi identičan scenarij .. Promet se održava umjetno, molimo Boga svi skupa samo da bude još jedan druk gore, npr odblokiravanje račiuna privremeno da uspijemo iskrcati po soma, soma i po bar nešto ..

KSST – TNSA .. So what. . . očito je da država uživa u stečajevima vlastite imovine ..

Kressho



nije istina da nekupuje niko pa svaki dan unazad 2-3tjj je promet bar 50-100 dionica dnevno nekad visae nekad manje pa ko je to pokupovao????????’

Nitko nije pokupovao, većina tog je fiktivna trgovina da održimo ovo s… nje likvidnim dok ne izadje natječaj .. šta misliš tko tjera ekipu naprijed čim malo popusti s onim H nalozima i cenerom na pristojnoj udaljenosti pametnjakoviću ??
Valjda oni koji su placali po 3 soma pa sad ne mogu gledati da dionica dalje tone . Skup sport ovaj KSST ..

Još sad dolaze radnici u ZG štrajkat, ako zaprijete pokretanjem stečaja kao što je bilo s TNSA svi znamo šta slijedi ..
[/quote]

još nisi otišao?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Nominala 2600, Čobanković tražio 7000 po dionici zbog enormnog pokrića u zemljištu, cijena 800, novi natječaj uskoro izlazi i recimo da početna cijena bude 1500 kuna po dionici (što nema šanse jer bi bila krađa), a ovdje se spominju firme u totalnoj banani bez ikakvog pokrića u nekretninama i visoka cijena dionice od 800 kuna i plaši se dodatnim padom???!! [lol]

U današnje vrijeme kad cijeli svijet na hrani zarađuje milijarde, u uređenoj državi ova tvrtka bi zarađivala stotine milijuna EUR-a ali ne i u banana državi. [angry]


Očito je Vladi u interesu stečaj da se može dionica delistirati a imovina prodati kako im više paše, ili ZL, kome već .. Isti scenarij ovdje se vrti kao na TNSA; ali baš identičan, a čak i cijene su više manje slične .. tako su i TNSA još trpali naveliko na 800 čekajući izvlačenje od stečaja ,čak je jednom tamo negdje 1.4.2012. ili dan dva poslije grunulo do 1500 kn, tu smo nas par iskrcali kupljenih 50ak kom na 600 ranije, nešto Zimzi, nešto ja , nešto onaj Bananarama, a s ostatkom smo zapeli i držali potpore dok smo krcali van sve do 800 kn, i ostalo na kraju nismo ni prodavali, njemu ostalo 16 , meni 25 kom, cijena pala na 500, pa na 400, pa na 300 , pa na 240 ,, i onda sam od bijesa uzeo još 20 kom na 250 i to je bio finiš te dionice.
A ovdje slijedi identičan scenarij .. Promet se održava umjetno, molimo Boga svi skupa samo da bude još jedan druk gore, npr odblokiravanje račiuna privremeno da uspijemo iskrcati po soma, soma i po bar nešto ..

KSST – TNSA .. So what. . . očito je da država uživa u stečajevima vlastite imovine ..

viš kak je to fora … kak je "glupa država" uspjela nasanjkat vas frajere. Zanima me samo s čijom lovom radiš, svojom ili fondovskom

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Vrlo je jednostavno ljudi!

kako ono kaže?! lol Kao Titanik,kao Titanik…

[thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

pa nek bude stecaj to je jos bolje zA DIONICARE, U CEMU JE PROBLEM, IMOVINA JE 10 PUTA VECA OD DUGA , PO NIKAKVOM ZAKONU TO NEMOZE BITII STECAJA , NARAVNO AK SE RADI POZAKONU,

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/175431/Default.aspx
Sindikat proveo referendum: ‘Kaštelanski staklenici’ pred štrajkom


Očito je Vladi u interesu stečaj

državi koja ima 75% vlasništva je u interesu da joj firma propadne? i to firma koju je sama država procijenila da vrijedi 7000 kn po dionici, a sad je na 800 kn na burzi
ja ne znam na čemu si ti, ali postovi su ti sve gluplji

A da iznajme još ove preostale Staklenike Čobankovičevom kumu pa ljepo žive od najma?’ Nema plače?? Pa nema ni dobiti, svaki dan naprave štete za 150.000kn i još bi da im se to plati. A gdje je nestalo povrće…pokradeno. Tko je odgovarao? Nitko. Mi mali dioničari morat ćemo organizirati straže oko staklenika da čuvamo svoje. [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jedan zaposleni, ostali otkaz sa otpremininama. Samo ne ide to tako kod nas, ne mogu nigdje naći bilo što u svezi početka poslovanja s nulom, baš čudno, ono tipa cijena krastavaca je pala, ali ove godine raste, pa ćemo mi zasijati i te fore, bar neki pokušaj laži. Da mi je vidjet njihov plan prodaje za 2012, mora da je genijalan, ovo je strašno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nemaš što stražarit, kad oni ništa ni ne sada. Svatko zna da je sada vrijeme sazrijevanja rajčice, paprike, krastavaca itd. Dakle sad bi trebali imati najviše posla, a oni idu na kolektivni godišnji. Raspad sistema.

Najgora solucija jest da zamjenom cjelokupnog građevinskog zemljišta sa ZL riješe pitanje svih dubioza iz prošlosti.

Najbolja solucija jest da se otpišu svi dugovi i isplate zaostaci radnicima, a u postupku privatizacije na međunarodnom natječaju postigne što bolja cijena, kako za državu, tako za male dioničare.

Sve ostalo je mazanje očiju i predstava za javnost.

Linić najavio novi zakon o financijskom poslovanju

…Sve dubioze možemo riješiti tako da se postigne dogovor između dužnika to jest neuspješnih tvrtki i najvećih vjerovnika, a to je država s više od 50 milijardi kuna te poslovne banke, kazao je Linić. Po njegovim riječima ako se nađe dogovor između neuspješnih tvrtki, Vlade i poslovnih banaka »uspjet ćemo ili otpisati dio naših potraživanja, prolongirati ih, ili ćemo ući u kapital, ili ćemo ih zamijeniti s nekakvom imobiliziranom imovinom«…

Linić najavio novi zakon o financijskom poslovanju: nelikvidnost riješavamo do kraja godine

New Report

Close