KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NECE VISE AUDIO ISPUSTATI PROVJERENO

Gdje ste provjerili u upravi za vodovode [proud]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

cijena je stopirana namjerno tak nisko i nema potrebe za rasprodajom jer je ionako tu gdje mora biti , ulagaci su dovoljno prestraseni da rasprodaju po ovim cjenama,autoru svaka cast.

Vi mislite da je ovo nisko ja mislim da je visoko kolega golub je kupovao na stotine komada po 1800 i mislio je da je nisko pa je sada malo nervozan [undecid]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

neznam kolega galija , ja samo pisem sto mislim,ako je cjena bila 4xxx ondaje valjda sad nisko,procjenjena je na 7000kn pa valjda je onda sad nisko, to je samo moje misljenje da znam kuda ce bio bi najbogatiji covjek al neznam logicki je da pocinje rasti, jer prestalo je padati i ceka na ovim razinama vec neko vrijeme, a i ovi skriveni nalozi iznad na 8xx su samo nalozi za manipulaciju,jer kad cjena pocinje rasti oni se maknu, kao nprimjer sad kao sto vidimo da ih nema,kad cemalo kupnja pojacati opet ce staviti naloge vidjet cete,

Iskreno,ima ovo još ići prema dole,pa tek onda rast..650-700kn je dno!tako da se zna,

cash je cash,a sve ostalo je sex!

teško ce cijena više dole, izgleda da se sprema se teren za rast. Akumulacija bi mogl bit završena, kad dođe koja pozitivna vijest, 800 kn bit ce prošlost.


teško ce cijena više dole, izgleda da se sprema se teren za rast. Akumulacija bi mogl bit završena, kad dođe koja pozitivna vijest, 800 kn bit ce prošlost.

Imate danas vjest u Slobodnoj Dalmaciji…. [lol]

pa vec par danas se sprema rast samo se ceka zeleno svijetlo,nece sigurno vise ispod 800kn, moje misljenje ne navodim nikoga na kupnju ni prodaju,

cijena neće dolje jedino ako ju dignete iznad 1000kn. Ovako ako se nastavi pacat ide sigurno prema 700kn. Ako država nastavi odugovlačit može i na 500kn

Račun blokiran više od mjesec dana, a i dalje se umjetno drzi na ovim razinama…..
Stvarno nije za vjerovat….. [shocked]

da kanabis ali si zaboravio da ja sve uzimam do 800 tak da nece dolje,


da kanabis ali si zaboravio da ja sve uzimam do 800 tak da nece dolje,

Bio je jedan što je tvrdio da će pokupovati sve što se bude nudilo po 1000 kuna, jedan drugi je kupovao na stotine komada po 1800 i mislio da je pametan a AUDIO kada otpusti novih 2000 komada biti će takva bježanija kakva još nije zapamćena [undecid]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close