KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@kanabis

Ništa nije javno…piše ko je ispao ali ne i koliko još ima. Samo imatelji dionice imaju pravo platiti i saznati koliko tko ispod top 10 ima dionica…ali i oni ne smiju to dalje objavljivati.

Meni svejedno ali mogao bi netko nadrapati.


O čemu vi pričate kolega malo ste nervozni i malo ste se pogubili u vremenu i prostoru, evo tužite njih oni su to objavili a ne ja ja samo prenosim.
Vaš link

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

@galija

Je…je..nervozan sam, mama se vraća s posla u 15h a ja još nisam pospremio sobu [sealed]…neki su samo prenosili Severinu pa su nadrljali. U HR samo Top 10 je javni a sve ostalo je zabranjeno objavljivati….meni osobno bez veze jer to recimo već u Srbiji nije tako ali zakon je zakon i dok se nepromjeni treba ga poštivati.

Oprezno s prenošenjem zabranjenog….obično zadnjeg pas ugrize [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@galija

Je…je..nervozan sam, mama se vraća s posla u 15h a ja još nisam pospremio sobu [sealed]…neki su samo prenosili Severinu pa su nadrljali. U HR samo Top 10 je javni a sve ostalo je zabranjeno objavljivati….meni osobno bez veze jer to recimo već u Srbiji nije tako ali zakon je zakon i dok se nepromjeni treba ga poštivati.

Oprezno s prenošenjem zabranjenog….obično zadnjeg pas ugrize [sad]


Kolega shvatite razliku između onoga tko je to objavio i onoga tko to prenosi ja nisam ništa objavio, kažnjivo je objaviti knjigu dioničara a ovo sigurno nije kažnjivo jer onaj tko zbroji da je 2+2=4 nije napravio nikakvo kazneno dijelo.
Sretno sa dionicom i ja vam želim da zaradite bar 100%, ja nisam rekao da dionica ne vrijedi ovih pišljivih 800 kuna samo sam iziritiran onim AUDIOM koji otpušta dionice a ovi odmah tuku po asku i još kada se zna da te dionice dobivaju u 90% slučajeva lažni invalidi stvar postaje krajnje gadljiva.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Heh Michina ne misliš valjda da bi luksuzne hotele trebalo graditi do zračne luke? Osim toga u natječaju piše obavezno zadržavanje poljoprivredne proizvodnje. Dakle može neki seoski turizam kao u Slavoniji…

Da, obavezno zadržavanje poljoprivredne proizvodnje, ali na predjelu Knežine! Nitko nije rekao da se na Resniku trebaju uzgajati paprike. Dapače, hotel u funkciji ZL se može graditi bez problema, pročitaj namjenu zemljišta IS1. Naravno, nisam siguran u taj scenarij, ali nije isključeno!


Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.

Čudi me da takav znalac ne zna, šta znači kad vlasnik ima 75%, a šta kad ima ispod 75%. Nije čudno da ne znaš, ali je čudno koliko se zalažeš za što nižu cijenu dionice. Pravo se zapitam, koji je ovo dobar čovjek, kad se ovako jako zauzima za dioničare KSST, kojima će baš on spasiti novce od propasti. Daj, kad si već tu, da ne tražim, u koje to ti dionice ulažeš?

Nisam siguran ako je zemljište iz poljoprivrednog prenamjenjeno u građevinsko da li kupac na njemu svejedno umjesto recimo izgradnje hotela, može investirati u proizvodnju krastavaca to mi se onak čini logično rješenje,a ove gluparije oko prenamjene zemljišta su apsolutno nepotrebne, zašto uopće prenamjenjuju? Strašno, samo odugovlače, bar da je ostalo poljoprivredno…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Prenamjenjuju zato što žele da to zemljište bude kupcima atraktivnije. Na građevinskom zemljištu se u većini slučajeva mogu uzgajati vrtlarske kulture. Ne mogu se uzgajati jedino u rijetkim slučajevima kada je grad odredio gupom da je određeno zemljište strogo namjenjeno. Npr stambena zona itd.

Odlično,ovo je inače bila zahebancija,al evo posudit ću od Smarta sa susjednog foruma, nadam se da neće zamjeriti:
Na stranu zahebanciju, zamisli tvrtku kojoj je osnovna djelatnost uzgoj i prodaja povrća, koja ima 170 zaposlenih, a iznajmljuje staklenike drugim tvrtkama, koje uredno zarađuju na tom poslu i pri tom ne plaćaju najam! Ah, nema veze, državu ionako nije briga za takve stvari!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Heh Michina ne misliš valjda da bi luksuzne hotele trebalo graditi do zračne luke? Osim toga u natječaju piše obavezno zadržavanje poljoprivredne proizvodnje. Dakle može neki seoski turizam kao u Slavoniji…

Da, obavezno zadržavanje poljoprivredne proizvodnje, ali na predjelu Knežine! Nitko nije rekao da se na Resniku trebaju uzgajati paprike. Dapače, hotel u funkciji ZL se može graditi bez problema, pročitaj namjenu zemljišta IS1. Naravno, nisam siguran u taj scenarij, ali nije isključeno!
[/quote]
Ovdje se na ovoj makiji čeka poslednji čavao u lijes i još da nije ovoga goluba koji kupuje a da i sam ne zna zašto ovo bi već davno bilo ispod 500 kuna.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

POLAKO SE PODEBLJAVA IZGLEDA DA JE 800 DNO DA NECE SIPOD

@prorok111

Sačekaj dok AUDIO ovaj tjedan otpusti 1000-2000 komada pa ćeš vidjeti gdje će. [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

NECE VISE AUDIO ISPUSTATI PROVJERENO

New Report

Close