KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DANAS U POZITIVNU BLOKADU….


DANAS U POZITIVNU BLOKADU….

…pa račun je već pozitivno blokiran, nije l’?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

MISLITE VI STO HOCETE AL , JA SAM REKAO SVOJE MISLJENJE

Golub Vlado 190
Golub Snježana 202

Jasno je tko je zadnjih dana sve pokupovao što se prodavalo, pitanje do kada će dotični gospodin imati novaca da kupuju a još veće pitanje je koliko toga još AUDIO misli otpustiti, a vidimo da zadnjih dana skoro svaki dan otpušta a ovi što dobiju brže bolje po asku.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

nece vise rasprodavati puno jer su blizu 75,01 posto

a i svi se boje kupiti jer misle da ce ce audio opet rasprodavati , dok ne skuze da nema vise, bit ce tako,


nece vise rasprodavati puno jer su blizu 75,01 posto

Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

neznam mama mi tak rekla, a moja mama sve zna.



nece vise rasprodavati puno jer su blizu 75,01 posto

Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.
[/quote]

Dobro jutro kolega galija….dugo ste spavali’? [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




nece vise rasprodavati puno jer su blizu 75,01 posto

Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.
[/quote]

Dobro jutro kolega galija….dugo ste spavali’? [smiley]
[/quote]
To vi zaželite AUDIU oni vas pune dionicama, ja sa tim nemam nikakve veze a ovo o 75% je prava smijurija.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Sam neka pune… još malo. Da mi stigne lova. [proud]





nece vise rasprodavati puno jer su blizu 75,01 posto

Koji im to zakon zabranjuje otpuštanje ispod 75%, to što pišete su obične bedastoće.
[/quote]

Dobro jutro kolega galija….dugo ste spavali’? [smiley]
[/quote]
To vi zaželite AUDIU oni vas pune dionicama, ja sa tim nemam nikakve veze a ovo o 75% je prava smijurija.
[/quote]

Inače odavanje imena vlasnika dionica ispod top 10 je kažnjivo cijenjeni kolega. Na vašem mjestu ja bi pazio na jezik a vi kako hoćete…ja vas neću prijavljivati ali tko zna ….ima ljudi koji po službenoj dužnosti čitaju forume [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close