KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad kad ja hocu kupiti po 8xx nece niko prodati bas ste neki…..

Tjeraju na kupnju ekipu jer su svi skupa u jednom uredu , ima ih 4ero ili 5ero, tih brokera, jednog znam osobno rekao mi je nekidan šta rade pa sam jučer uzeo 7000 kom i sad cu im uvaljati … Fora je u tome da trejdaju na svoje klijente s računa na račun ,, i drže ovaj jedan veci i jos dva manja naloga cim istovare sve skupljeno to vam ide dolje di je i krenulo , vjerojatno vec iduci tj , osim ak im Makedonija neodblokira to zbog garancija a sumnjam da hoće, pitanje je veliko zašto su uopće to napravili tek sada … Boje se da nestaje novca iz korporacijskih blagajni ?

*** brisano ***

Kressho

Imajte na umu ovo da ne bi poslije pisali da sam ja nekoga navlačio ovdje da kupuje:

1) Temeljni kapital društva može se smanjiti na pojednostavnjeni naèin ako se to èini radi izravnavanja niže vrijednosti, da bi se pokrili gubici ili sredstva prenijela u kapitalnu dobit. U odluci o smanjenju kapitala mora se odrediti da se kapital smanjuje u tu svrhu.

(2) Pojednostavnjeno smanjenje temeljnoga kapitala dopušteno je samo nakon što se potroši dio kapitalne dobiti i rezervi za koji one prelaze pet posto (5%) temeljnoga kapitala koji preostane nakon smanjenja kapitala kao i smanjenja rezervi.

(3) Za smanjenje temeljnoga kapitala po prethodnim stavcima ovoga èlanka na odgovarajuæi se naèin primjenjuju odredbe èlanka 342. stavka 1., 2. i 4. i èlanka 343. do 348. ovoga Zakona.

Zabrane isplate dionièarima

Èlanak 350.

Iznosi dobiveni smanjenjem temeljnoga kapitala ne smiju se isplatiti dionièarima i ne mogu se koristiti za to da ih se oslobodi od uplate uloga. Može ih se upotrijebiti samo za to da se izravnaju smanjenja vrijednosti, pokriju gubici te da ih se unese u kapitalnu dobit i u zakonske rezerve. Tako ih se može upotrijebiti samo onda ako je u odluci navedeno da se temeljni kapital smanjuje u tu svrhu.

Isplata dobiti

Kressho

Plejboj (i admin) …nemoj se srditi, petak je, ali ovu temu bi trebalo prekrstiti u Plejboj.
Fali nam par dobrih sličica (a mi dečki imamo svašta po ladicama) – i to je to!

[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Jedini razlog zašto je cijena ova dva dana rasla bio je taj što je nas par zaustavilo pad i uložilo par tisuća kn, da vidimo kakva će reakcija Audija S4 biti kada im blokiramo rušenje cijene

Namjerno smo čekali i odabrali baš ovaj moment tako da im bude jasno vidljiv rast KSST dok je cijela ZSE bila u crvenome

Zanimala nas je reakcija i bila je , sudeći prema odgovorima forumašima od tamo – nervoza, arogancija – koja uvijek stoji kao plašt straha.

Dakle, kada objave odluku o smanjenu nominale dici cemo ovo čudo na 3000 kn, čisto iz inata i tako ju održavati trgujuci sa 26 razlicitih racuna koje imate na listi dionicara.

Harfa ce nam moci stavit soli na rep, a njihova odluka da smanje zbog vrijednosnog uskladjivanja ce odmah biti pobijana i morat ce Sudu objasniti kako to "Zbog burzovne cijene" kad ce ona biti high up

Al dotle mi je žao ali morali smo povući potpore. SAd ste sami ovdje dalje

Pozdrav škvadro

ma nek padne ispod 500,nek ide u stečaj,samo da ne pišeš više



Jedini razlog zašto je cijena ova dva dana rasla bio je taj što je nas par zaustavilo pad i uložilo par tisuća kn, da vidimo kakva će reakcija Audija S4 biti kada im blokiramo rušenje cijene

Namjerno smo čekali i odabrali baš ovaj moment tako da im bude jasno vidljiv rast KSST dok je cijela ZSE bila u crvenome

Zanimala nas je reakcija i bila je , sudeći prema odgovorima forumašima od tamo – nervoza, arogancija – koja uvijek stoji kao plašt straha.

Dakle, kada objave odluku o smanjenu nominale dici cemo ovo čudo na 3000 kn, čisto iz inata i tako ju održavati trgujuci sa 26 razlicitih racuna koje imate na listi dionicara.

Harfa ce nam moci stavit soli na rep, a njihova odluka da smanje zbog vrijednosnog uskladjivanja ce odmah biti pobijana i morat ce Sudu objasniti kako to "Zbog burzovne cijene" kad ce ona biti high up

Al dotle mi je žao ali morali smo povući potpore. SAd ste sami ovdje dalje

Pozdrav škvadro

ma nek padne ispod 500,nek ide u stečaj,samo da ne pišeš više
[/quote]
Stvarno je peh biti u dionici koju ima kolega

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Poštovani korisniče Plejboj,

Ako imate želju izjasniti se detaljnije o pojednim temama (ili dijelovima teme) molimo Vas da otvorite blog na Poslovnom.hr – dizajniran upravo za razrade i količinu teksta koja po prirodi stvari ne staje u klasični post na forumu.
Onda takav sadržaj možete u obliku linka stavljati na željenu temu foruma. Ovako ispada da trollate ostale korisnike – što nije nikome u interesu;

Lijep pozdrav i ugodan vikend Vam želim,

Ivan Jozić, project developer.

Project developer šta ti je to momak?!



@Luktajt
[undecid]

Nakon višesatnog mukotrpnog pregovaranja gdje su padale i teške riječi stručni žiri je odlučio da smo mi vlasnici KSST spremni prodati firmu za pišljivih 350 miljuna kuna.

350 000 000 : 113 593 = 3081…..eto 3081kn po dionici….dakle ne tražimo 500 milja [proud]

Dobro, spremni ste prodati za 350 milijuna. Al, tko će vam u ovo vrijeme potpune besparice dati 350 milijuna, takvog u ovo vrijeme teško da ćete naći i u Švedskoj.
U današnje vrijeme ponude daju oni koji bi kupovali po diskontnim cijenama. Vrijeme kupovanja zemljišta po ne pitaj, samo kupuj cijenama bilo je tamo negdje prije 5, 6, 7 godina. Dakle da ponudite cijenu od današnjih cca 100 milijuna, ubrzo bi se našlo dosta zainteresiranih…
Na žalost [sad]




@Luktajt
[undecid]

Nakon višesatnog mukotrpnog pregovaranja gdje su padale i teške riječi stručni žiri je odlučio da smo mi vlasnici KSST spremni prodati firmu za pišljivih 350 miljuna kuna.

350 000 000 : 113 593 = 3081…..eto 3081kn po dionici….dakle ne tražimo 500 milja [proud]

Dobro, spremni ste prodati za 350 milijuna. Al, tko će vam u ovo vrijeme potpune besparice dati 350 milijuna, takvog u ovo vrijeme teško da ćete naći i u Švedskoj.
U današnje vrijeme ponude daju oni koji bi kupovali po diskontnim cijenama. Vrijeme kupovanja zemljišta po ne pitaj, samo kupuj cijenama bilo je tamo negdje prije 5, 6, 7 godina. Dakle da ponudite cijenu od današnjih cca 100 milijuna, ubrzo bi se našlo dosta zainteresiranih…
Na žalost [sad]
[/quote]

Poštovani kolega, što se tiče besparice nemojte nasjedati na masonske podvale. Novaca je isto toliko koliko ga je bilo i prije samo što je sad kod onih koji s novcem znaju baratati. To vam je kao i s mlijekom…najprije je punomasno mlijeko a na kraju vrhnje, sir i sirutka. Srednji sloj je nestao?? Kuda je to nestao?? Opet isto…oni koji znaju s novcem su prešli iz srednjeg u bogataše a oni koji nisu znali s novcem u sirotinju. Ali novaca ima kao i prije, ista količina (čak je još ohoho toga naštampano).

Iz audia su ljepo odgovorili "firma se restruktoira a onda ide u privatizaciju" Kome se ne čeka široko mu polje. Naravno da na burzi zarađuju samo strpljivi a ostali zazivaju hanfu uskok i poskok….. [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jest da ne ide u zatvor zbog Staklenika, ali lijepo je što ipak ide u zatvor.

http://www.poslovni.hr/vijesti/cobankovic-priznao-krivnju-i-ide-u-zatvor-205057.aspx

@golubv
baš me zanima… dokle će trenutni (T-3) Top 8 xy dionice biti strpliv i znati sa novcem… 24.05., pa 05.06.pa 11.06. pa 04.07. … + ostali svi ostali koji čekaju u redu …

Do koliko ćete rušiti sutra dionicu KSST……da se znam pripremiti.?

ZZtop….a da ipak počneš brinuti svoju brigu?…da počneš brojati svoje kune (dionice)? Nemaš pojma koliko će ti život dobiti na kvaliteti kad se prestaneš brinuti za moje [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close