KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mene ne bi čudilo da nastave dijeliti i da padnu ispod 75%….i da onda i dalje nastave dijeliti

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

@plejboj

E sad, al adje, neka je bila 2006. kako stoji u izvjescu. Dakle obveza nije nastala nikavom predajom papira – npr kad kupis stan porezna ti obveza nastaje na taj dan a ne kad ti predaš prijavu iduce godine zar ne ? Ako ne kapiraš, kupi jedan stan od KSST-a (ups, ne možeš trenutno jer ti je pao 200 % ) , pa ces vidjeti kad je nastala porezna obveza.

Nakon takve gluposti ja se više nemam namjeru s tobom prepucavati čija majka crnu vunu prede [tongue]

Porez na promet nekretnina (stan) su kruške i plača se cca. dva mjeseca nakon ovjere ugovora….u roku od 30 dana od ovjere dužan si predati k.ugovor poreznoj i onda ti oni najranije u roku 30 dana odrežu porez.

Porez na dohodak (naprimjer isplata nečega) plača se istovremeno s isplatom – to su ti jabuke.

Porez na dobit plača se nakon isteka poreznog razdoblja – predaje godišnje porezne prijave…..to su ti šljive

Postoje porezna i obračunska razdoblja za različite poreze…… uživaj u svom monologu [bye] [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@plejboj

E sad, al adje, neka je bila 2006. kako stoji u izvjescu. Dakle obveza nije nastala nikavom predajom papira – npr kad kupis stan porezna ti obveza nastaje na taj dan a ne kad ti predaš prijavu iduce godine zar ne ? Ako ne kapiraš, kupi jedan stan od KSST-a (ups, ne možeš trenutno jer ti je pao 200 % ) , pa ces vidjeti kad je nastala porezna obveza.

Nakon takve gluposti ja se više nemam namjeru s tobom prepucavati čija majka crnu vunu prede [tongue]

Porez na promet nekretnina (stan) su kruške i plača se cca. dva mjeseca nakon ovjere ugovora….u roku od 30 dana od ovjere dužan si predati k.ugovor poreznoj i onda ti oni najranije u roku 30 dana odrežu porez.

Porez na dohodak (naprimjer isplata nečega) plača se istovremeno s isplatom – to su ti jabuke.

Porez na dobit plača se nakon isteka poreznog razdoblja – predaje godišnje porezne prijave…..to su ti šljive

Postoje porezna i obračunska razdoblja za različite poreze…… uživaj u svom monologu [bye] [bye]

Sve u svemu, kak god okreneš dobiš – pekmez!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Malo za razmislak: http://fundamenta.wordpress.com/2012/02/15/kastelanski-staklenici-d-d-ksst-r-a/

Vaš link

Referendum će se, najavljuje povjerenica Milanović, održati tijekom idućih sedam dana. Odlučeno je nadalje da se novom tužbom reagira na neisplatu preostalih potraživanja, koja nisu obuhvaćena već podnesenim tužbama.

Spuštanje cijene zemljišta sa 150 na 110 eura po kvadratu

Premda u ovome trenutku nitko službeno ne želi govoriti, naši izvori govore da je Zračna luka angažirala sudskog vještaka koji je procijenio da zemljište “Staklenika” u Resniku, namijenjeno infrastrukturi Zračne luke, vrijedi 110 eura po kvadratu, što je za 40 eura manje u odnosu na procjenu vještaka kojeg su angažirali iz kaštelanske tvrtke. ”Staklenici” navodno nisu spremni prihvatiti nižu cijenu.

Zanimljiva situacija koja će brzo izazvati reakciju

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Malo za razmislak: http://fundamenta.wordpress.com/2012/02/15/kastelanski-staklenici-d-d-ksst-r-a/

Da, lijepo je to napisano sve je to istina. Jedini problem koji ja vidim ovdje je namjera Vlade RH šta će napraviti sa KSST. Mislim, staklenici su odličan biznis i ne poznajem nikoga u regiji tko ima staklenike, a da radi u gubitku. Dapače, ljudi konstantno šire svoje kapacitete. KSST konstantno smanjuje svoje kapacitete prodajom svoje zemlje i prenamjenom za druge svrhe i susjede. Očito je da ovdje od samog početka nešto ne štima?

Najprije se to zemljište trebalo prenamjeniti u poslovnu zonu, a potom je netko izlobirao da se ide isključivo za ZL, čime je direktno nanesena šteta staklenicima. Po meni, država je trebala preuzeti kompletno zemljište prenamjenjeno za ZL, ali sa obavezom da novčano obešteti staklenike i sa tim zemljištem dokapitalizirati ZL. Nadalje, ZL već više od 20 godina koristi 60.000 m2 zemljišta u vlasništvu KSST, (sigurnosna zona-parcela Kaštela), a da staklenicima nije za to korištenje platila niti lipe.

Po svemu sudeći, KSST se namjerno uništavaju od strane države, a na korist ZL Split. Nemoguće je da je u zadnje 3 godine toliko porasla neprofitabilnost i da su dugovi porasli 3 puta u odnosu na prijašnje godine. Prvo HFP nije brinuo za to, pa sada Audio, nisu tu čista posla ljudi moji i slijepac bi to vidio.

Na kraju svega, imali su kupca, gosp. Luku Rajića, a znam iz pouzdanih krugova da su njegovi ljudi bili u KSST i čak pravili planove za uzgoj, pakiranje i distribuciju voća i povrća, baš na pogonu Resnik. Sad se pitajte, zašto je namjerno otjeran netko tko je želio uložiti (po mojim informacijama) 80 mil. eura u KSST. Sve su u Audiu napravili kako bi upropastili privatizaciju i prenamjenili zemljište suprotno traženom i dogovorenom modelu.

Matori, na Trg u 12, po brašno. Nema druge. [wink]

I daj oladite više. Hebate, od teme ste napravili LRH, a prepucavate u koga tetka ima većega. [cool]

Srdačan pozdrav

Nego, šta će vama ove hartije. Dajte vi to Agrofructusu, možda vam On nađe muškost.

Do tada tješite svoju femine dhrkrhajući pred monitorom.

Čao [kiss]

Budući radnici u staklenicima nisu članovi sindikata udruženih u NHS, nemamo točne informacije o trenutačnom stanju.

Žao mi je da Vam ne možemo pomoći.

Lijepi pozdrav

Marija Hanževački

Nezavisni hrvatski sindikati

Vidim ima ovdje vise njih kaj pucaju po savovima….
Vi izgleda… kao da zatvarate oci prema nepisanom dugogodisnjem pravilu.. svih dosadasnjih
vlada…ukljucujuci i ovu…obezvrijedi firmu…pa preuzmi…..(ortak kerum..tetak..toda…baba)…
Kako drugacije objasniti ovaj igrokaz…nego igranje ping ponga nasih vrlih umjetnika krađe..
Pitanje je samo tko ulazi…i po kojoj cijeni….
Btw..ne bih se nadao ni priblizno cesto ovdje spominjanim ciframa…naravno to je moje osobno misljenje…niti je nagovor na K/P

lp

Sva sreća da sam imao mentalni stop loss i prodao ovo kad je cijena pala ispod 7% ulaza.

Stvarno ne znam, što više očekujete ovdje?, Zar vi mislite da će se naći kupac koji će iskeširati 500 milijuna kn za ovo zemljište i staklenike. Da nekom ponudite po ovoj cijeni imali bi na desetke zainteresiranih. Odmah bi se sjatili lešinari sa svih strana. Ovako, preostaje uhodani model: gubitak, zaduživanje, rasprodaja zemlje, pokrivanje gubitka, gubitak, zaduž…, sve dok staklenici ne budu svedeni na par hektara, a tada slijedi definitivan obračun, stečaj…
Na žalost [sad]
Mrcvarenje u ovoj dionici je gubitak vremena…

@Luktajt [undecid]

Nakon višesatnog mukotrpnog pregovaranja gdje su padale i teške riječi stručni žiri je odlučio da smo mi vlasnici KSST spremni prodati firmu za pišljivih 350 miljuna kuna.

350 000 000 : 113 593 = 3081…..eto 3081kn po dionici….dakle ne tražimo 500 milja [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close