KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa Kanabis jel ti i dalje ne kapiraš ? Ovdje ti se trgovanje nadgleda vec dulje od mjesec dana, od strane dvije ili više državnih institucija.

Netko je prijavio očito, ja sam bio dvaput do sada na ispitivanju, češljaju sve naloge, komplet od prvog do zadnjeg unatrag godinu dana, svaku i najmanju transakciju.

Masa licenci brokerskih će biti oduzeto


YES!


Eto, ovo možda prodaju branitelji a možda netko prestravljen vašim crnim špekučacijama o stečaju tko ne zna svoja osnovna ljudska prava zajamčena Ustavom RH.

Prava zajamčena ZAKONOM O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA – Gdje je istinitiji katalog Društva nestao ?

Prava Zajamčena ZAKONOM O TRŽIŠTIMA KAPITALA – šta radi regulator tržišta posljednjih 12 i više mjeseci ovdje osim što se bave s mojim gubitkom od preko 40 000 kn na dionicama HRDH jer je ZSE dozvolila HRDH da ne objavi godišnje izvješće tamo gdje ga je trebalo objaviti ?

Prava zajamčena ZAKONOM O ZASTARI POREZNOG DUGA

Prava zajamčena ZAKONOM O OBVEZNIM ODNOSIMA , zbog objave ODLUKE bivše VLADE RH o minimalnoj vrijednosti od 7000 kn dionice koju su mogli ustanoviti jedino po Prospektu dostupnim ovdje na ZSE u kojem lijepo piše da kompanija ima 920 000 000 m2

http://www.zse.hr/userdocsimages/prospekti/KSST-Prospekt.pdf

Stranice 11 i 12 – nabrojano je 93 ha zemlje ?

Je li ovaj podatak istinit , ima li netko možda informaciju ?

Odakle ovaj prospekt ?

Zašto ZSE nije opomenula izdavatelja ako je u medjuvremenu prodano 200 000 m2 zemlje ?

Kao što sam napisao , 760 kn je bilo dno ovdje. Prodaja se rapidno smanjuje, a potražnja raste.

Sad je još razumno čekati par dana da se vidi da li će AUDIO dalje dijeliti i zato ne preporučam skidanje s prodaje iako bi mi u interesu bilo da cijena dionice dodje na neku razumnu, fer razinu.

Ali kažem , potrebno je vidjeti da li će dijeliti dalje i pasti ispod 75,01 % ili im to nikada nije ni bila namjera.

To mi ne možemo znati, dakle jedino se čekanjem može saznati- Činjenica je da ova dionica vrijedi mnogo više prema bilanci, i da je ova smiješna razina postignuta jedino diobom tih 2000 dionica posljednjih mjeseci, ili koliko je već točno podijeljeno.


mene je tu spasilo od ponovnog ulaska sto je ivana7 napisala dok je cijena bila jos oko 1100:da je prodaja tu dosta jaka i ne treba se liparit na bidu.ja sam mislio da nece ispod 1000 i ulazio bih da nisam to procitao i dobro si razmislio.jer cijena je nastavila padati i prodaja je i dalje bivala ista…jaka [shocked]



Pa Kanabis jel ti i dalje ne kapiraš ? Ovdje ti se trgovanje nadgleda vec dulje od mjesec dana, od strane dvije ili više državnih institucija.

Netko je prijavio očito, ja sam bio dvaput do sada na ispitivanju, češljaju sve naloge, komplet od prvog do zadnjeg unatrag godinu dana, svaku i najmanju transakciju.

Masa licenci brokerskih će biti oduzeto


YES!
[/quote]

OLEE !

P.S.

Izgleda da cemo završiti dan na 1200, jbg veliki su odlučili .. Kažu da AUDIO sigurno više neće dijeliti jer im je prijavljeno već da su pali ispod razine koju su nudili u prošlom natječaju – 75.63 % a ne 75 % – trebali ste bolje proučiti taj natječaj .

Dakle, vec su jednom nogom zagazili u kaljužu koju su sami složili.. Naime, prema Zakonu oni su morali to nekako objaviti jer sada više nemogu ponoviti isti natječaj jer više nemaju tih 75.63 % .. HAha, koji zajeb su si složili.

A Odluku pak nisu poništili na vrijeme

SAd će morati kupovati nazad te dionice na burzi i to dok još imaju vremena, jer prijava upravo putuje prema nadležnim institucijama i Transparency International

ŠAH MAT

Ili kako je ono netko ovdje napisao – burza je kombinacija šaha i kocke.

Dobro si napisao , tko da je to bio , prijatelju. A izgleda da su u AUDI malo previše kockali a preslabo im je poznavanje Šaha [thumbsup]

Kressho

sad mislim da cijena i trgovanje s ksst ide nazad na razine od prije natjecaja-do daljnjeg…

Važno je samo da što više dioničara – suvlasnika Društva prijavi zastaru ovog dugovanja .

Ljudi ovo nam je doista svima u interesu , možemo se tu nabidavati za dionice, huškati rast, pa i pad ala Kanabis iako mi je to dječja spika – to sam radio dok je još sva zemlja bila pašnjak 😉 , ali važno je da nas što više prijavi zastaru ovih 300 kn dugovanja po dionici

Tko god se želi priključiti inicijativi i imati podlogu za moguću naknadu štete poslije slobodno me nazovite na 0998243030, Krešo ili posaljite u inbox ili ovdje pitajte

Kome , šta, kako i zašto prijaviti, vrlo je jednostavno a važno je jer su tako skarali Dalmacijavino, oni nisu na vrijeme prijavili zastaru i sad ih potapaju.

Nama je ovdje dugovanje puno , puno manje , manje i od kapitala 10 puta, ali zašto ne skinuti kompaniji taj težak teret sa ledja kad vec sama Uprava to nije u stanju ?

A možda i oni onda to učine kada shvate koliko je pogubno za njihov ugled da im dioničari obavljaju posao. Eto i revizor od prijateljeve kompanije se slaže da je u zastari DUGOVANJE STAKLENIKA d.d. NASTALO 2006. GODINE ili RANIJE A UPISANO U BILANCU TEK 2011. godine, A ZASTARA JE NASTUPILA SA danom 31.12.2011. !

Kressho

ovi su mi strasni sta cekaju na 8xx ljudi pa nejde to vise dolje kupujet to sto ima ehheheh

Zastara Odgodjene porezne obveze

DOKAZIVO – 100 %

Naplata – NEMOGUCA

DOBIT – +300 kn po dionici

Kada prodaju zemlju ZL-u ova ce kompanija imati najčišću bilancu na ZSE – nula dugovanja, nula gubitaka ili pak gubici jednaki rezervama, još 200 000 m2 Resnika, i još 450 000 m2 druge zemlje.

Pa zbrajajte.

E da, REsnik je prošao GUP nedavno – tih 200 000 m2 vrijedi najmanje 2000 kn po dionici

Book Value ce biti skyrocketed kad dokažemo zastaru a već smo ju prijavili nas 3 oje dioničara, i ljudi dalje prijavljajuju, plus od prodaje zemlje ZL-u ostat će im nekih 10 000 000 kn i za blagajnu

Ajde da vidimo kako ce to zvekunuti pod lupom javnosti

Samo neka probaju – slijedi im FImi Media pa nek se "brane sa slobode" [thumbsup]

Tnx 4 publishing

Kressho

Kostlany :

"Kada tečaj vidno raste umjerenim tempom – 8.2 % kak se vama čini – a trade volume se vidno smanjuje to je iznimno dobar znak i vrlo vjerojatno možemo očekivati nagli i snažan skok cijene u idućim razdboljima"

Kressho

netko se polako ukrcava,nešto mi počinje smrditi
nemam dionicu niti ikoga potičem na K-P,ali bi je uskoro mogao imati ,pozdrav [thumbsup]


netko se polako ukrcava,nešto mi počinje smrditi
nemam dionicu niti ikoga potičem na K-P,ali bi je uskoro mogao imati ,pozdrav [thumbsup]

Trebao bi požuriti .. smijenili su NO u Zračnoj Luci Split koji nije htio potpisati kupnju zemlje od KSST po 150 eur m2 vec su nudili 110 ..

Sad ce ovaj novi NO valjda to potpisati, očito je zato i smijenjen stari.

Dakle, kad to potpišu KSST na račun sjeda cca 150 eurm2 * 48 000 m2 zemlje Resnika = Ma računajte sami usotalom..

Po meni dovoljno da se pokriju kompletno sva dugovanja u Kratkoročnim Obvezama, a Dugoročne su ionaku u zastari najvećim dijelom, što je potvrdila danas i sama porezna Uprava , doduše nekoliko službenika koje sam snimio lijepo da ne bi poslije mogli reći da nisu to rekli, i jedan voditelj ..

A i nemaju taj dug apsolutno nigdje oni zaveden tako da tvrde da je to samo fitkivna računovodstvena stavka očito nastala pogreškom revizora

Sad kad stvari više nisu tako nejasne, a pisma o vrijednosti kompanije stižu na kućne adrese dioničara diljem zemlje i ova cijena je nebulozno smiješna

Ali osobno ću pričekati da vidim u pon , utorak da li je AUDIO ovaj tjedan podijelio još 212 zadnjih kom koji su mogli prije pada ispod 75%+1 glas

Kressho

Nabrundavanje za kraj dana!
Svaka čast kolege, al daleko je to od moje nule.. [cool]

pišem samo na dionicama koje držim..

ksst, sljednik jadra. još dok je poslovala kao jadro tamo bih skoknuo s vremena na vrijeme kupiti pomidore i kukumare. susjed diplomirani agronom je još tada znao nositi vreće sa gnojivom. jedan drugi susjed, magistar znanosti , je iz ksst zbrisao i otišao u sarajevo , i kad je bila 7000 govorio sam da od proširivanja aerodroma nema ništa, kao ni od poljoprivredne proizvodnje. špekulacija da je netko kupi, prenamjeni zemljište u poljoprivredno je vrlo izgledna. ali u toj malverzaciji popušiti će svi maleni dioničari. tko normalan vjeruje lažljivcima. a tebe crayboy ne zarezuje niko iz vlade kao ni mene. bit će pomor na burzi gori nego 2008. jedine koje trenutno minimalno padaju su turističke-istarske.

New Report

Close