KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I da, odma da bude jasno – moj savjet je slijedeci:

Čim kupite dionce, uputite kao suvlasnik pismo Poreznoj da smatrate da je navedena porezna obveza u zastari – to vam ide svima u prilog

Osobno kupujem na BID-u i čekam ako šta iscuri. To je oblik kupnje koji preporučam. Ako netko poskida ovo s ASKA nemam ništa s time.

Količine su iscurile, i ono što sada sve nas zanima je da li će AUDIO podijeliti još 300 dionica ili ne, odnosno da li će se evidentno kompromitirati s namjernim rušenjem cijene, sada kada je cijena opet krenula gore.

DVAPUT su to učinili već, ad treba sjest i pričekat dva do tri dana da vidimo. Zato ne preporučujem ni kupnju, ali još manje prodaju.

Ako tko kupuje moj savjet je – BIDajte, kao i sav normalan svijet [thumbsup]

Ovo sa dijeljenjem dionica koje ako će ići ići će u roku par dana, je važno za sve sudionike u ovom trenutku, jer ako su stali sa tom čudnom praksom, znači da spremaju natječaj opet ili nešto.

Zato je to važno i zato snimam trgovanje ovdje jer ako ćemo pustiti nekoga da opet ruši neka to ovaj puta bude AUDIO a ne amateri.

Pa da vidimo šta se doista krije iza te njihove podjele, je li to bila samo podjela po obvezama i braniteljima ili se namjerno urušava ugled i cijena dionice na ZAgrebackoj Burzi , da bi se izgubio interes za ovu dionicu.

Mislim da ste svi već svjesni da je ovaj slučaj iz domene osobnih interesa prešao na jednu višu razinu – onu društvenog interesa i očekujem da se u skladu sa time svi ponašaju.

Mnogo je ljudi ovdje prevareno Odlukom bivše VLade o vrijednosti ove dionice MINIMALNO 7000 kn, pa prema tome ako je sama Vlada takvu odluku donijela zašto dijele sada dionice ljudima da bi isti prodavali po 10 % te vrijednosti ?

Onda neka lijepo na iducoj Sjednici donesu Odluku o poništenju Odluke Vlade sa sjednice 17.2.2011. i ciao ..

Ups !, prošo im je rok [proud]

Kressho

Plajboj jel ti imaš margin na ksst? Čemu tolika briga za male dioničare, da im čak šalješ i pisma. Ne kužim tvoju logiku ulaganja. Pa svi osim tebe želimo kupiti što povoljnije i prodati što skuplje. A ti sam nagovještava da će te ti i ekipa kupovati. I onda sve obavještavaš da ne prodaju.

Pa Kanabis jel ti i dalje ne kapiraš ? Ovdje ti se trgovanje nadgleda vec dulje od mjesec dana, od strane dvije ili više državnih institucija.

Netko je prijavio očito, ja sam bio dvaput do sada na ispitivanju, češljaju sve naloge, komplet od prvog do zadnjeg unatrag godinu dana, svaku i najmanju transakciju.

Masa licenci brokerskih će biti oduzeto

Kressho

Što se tiče moje brige za male dioničare ona leži u slijedećem :

A – Moja majka i ja dioničari smo ove kompanije, a kupovali smo kada je u prospektu KOJI JE JOŠ UVIJEK JEDINI NA ZAGREBAČKOJ BURZI – pisalo da kompanija raspolaže sa ukupno 920 000 000 m2 zemlje.

Bilo je to 2010.

U izvješćima je bilo oko 100 000 000 kn manje dugovanja i gubitaka!

Zatim je još Vlada Republioke Hrvatsk donijela Odluku da ova kompanija vrijedi NAJMANJE 7000 kn

Hoćeš da ti dalje nabrajam ?

Ti možda imaš nekih problema s moralom il nešto od te travulje , al vjeruj mi ja ne mislim dopustiti da vas par oženi ovdje ljude koji su kupovali po 3000 kn i po 4000 kn i po 4900 kn ove dionice, i sada ih istisnete sa LAŽIRANOM pričom da branitelji prodaju – JER ONI NE PRODAJU

NITI AUDIO PRODAJE !!!

Kako vas nije sram uopće to pisati, da AUDIO prodaje ??

Kanabis, od sad više ne pričam sa tobom dok ne prestaneš pušiti travulju , žao mi je ali netko tko se zove "Opojna Droga" ne može objetkivno procjenjivati stanje

[lol]

Kressho

E da, inbox mi je pun i ne mogu nikako poslati poruku, stalno mi govori da mi je prepun sandučić pa cu od sada ovdje javno odgovarati da sve bude transparentno :

1. SVAKI DIONIČAR , pa i sa manje od 5 dionica je dobrodošao ako dodje do podizanja tužbe zbog evidentno lošeg gospodarenja firme i razvlašćivanja imovine Društva

2. Predlažem da svi sačuvate odmah sada na desktop sa stranica ZSE – izdavatelji – KSST – PDF PROSPEKT Društva, jer u njemu ako dobro pogledate ljepo piše da kompanija raspolaže sa 920 000 000 m2 zemljišta.

Dakle ako je u medjuvremenu kompanija možda izgubila 200 000 m2 svoje imovine, ja ne kažem da je, jer moje je mišljenje – a formirano službenom dokumantacijom odobrenom od strane Zagrebačke Burze da ova kompanija i danas raspolaže sa 900 000 000 m2 zemlje, ali ako slučajno ona ima puno manje zemlje – da , i svaki današnji dioničar može tužiti zbog lažnog prikazivanja imovine Drutšva

Hvala na objavi

P.S.

Ovo će biti slučaj koji će dići cijelu investitcijsku javnost na noge, a ZSE i drugima ćemo očitati lijepu lekciju za zavaravanje ljudi zastarjelim prospektima, ne opominjanjem izdavatelja i slično

Ako oni nisu odgovorni, nema frke – netko mora biti u pravnom slijedu

Ne može ZSE pustiti izdavatelja da objavljuje javno da ima 920 000 000 m2 zemlje ako ima 700 000 000m2. Kvragu, gdje je nestalo 200 000 m2 ??

Kaos [rolleyes]

SAČUVAJTE SI TAJ PDF PROSPEKT ODMAH SADA AKO IMATE DIONICE !

Kressho

Plajboj čemu vrijeđanje? Ti si duboko zaglibio u ovu baruštinu. Po meni na sudu ništa nećeš moći dokazati. Pa nije ovo Njemačka da su knjige i gruntovnice sređene. Zato i je cijena dionica na zse tako niska, jer praktički nikad ne znaš u što ulažeš. I većina ozbiljnih investitora se drži Eriksona i Ht-a. Koji su transparentni. Ovo sve sa ksst-om je čista špekulacija.

Eto, ovo možda prodaju branitelji a možda netko prestravljen vašim crnim špekučacijama o stečaju tko ne zna svoja osnovna ljudska prava zajamčena Ustavom RH.

Prava zajamčena ZAKONOM O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA – Gdje je istinitiji katalog Društva nestao ?

Prava Zajamčena ZAKONOM O TRŽIŠTIMA KAPITALA – šta radi regulator tržišta posljednjih 12 i više mjeseci ovdje osim što se bave s mojim gubitkom od preko 40 000 kn na dionicama HRDH jer je ZSE dozvolila HRDH da ne objavi godišnje izvješće tamo gdje ga je trebalo objaviti ?

Prava zajamčena ZAKONOM O ZASTARI POREZNOG DUGA

Prava zajamčena ZAKONOM O OBVEZNIM ODNOSIMA , zbog objave ODLUKE bivše VLADE RH o minimalnoj vrijednosti od 7000 kn dionice koju su mogli ustanoviti jedino po Prospektu dostupnim ovdje na ZSE u kojem lijepo piše da kompanija ima 920 000 000 m2

http://www.zse.hr/userdocsimages/prospekti/KSST-Prospekt.pdf

Stranice 11 i 12 – nabrojano je 93 ha zemlje ?

Je li ovaj podatak istinit , ima li netko možda informaciju ?

Odakle ovaj prospekt ?

Zašto ZSE nije opomenula izdavatelja ako je u medjuvremenu prodano 200 000 m2 zemlje ?

Kao što sam napisao , 760 kn je bilo dno ovdje. Prodaja se rapidno smanjuje, a potražnja raste.

Sad je još razumno čekati par dana da se vidi da li će AUDIO dalje dijeliti i zato ne preporučam skidanje s prodaje iako bi mi u interesu bilo da cijena dionice dodje na neku razumnu, fer razinu.

Ali kažem , potrebno je vidjeti da li će dijeliti dalje i pasti ispod 75,01 % ili im to nikada nije ni bila namjera.

To mi ne možemo znati, dakle jedino se čekanjem može saznati- Činjenica je da ova dionica vrijedi mnogo više prema bilanci, i da je ova smiješna razina postignuta jedino diobom tih 2000 dionica posljednjih mjeseci, ili koliko je već točno podijeljeno.

Kressho

Nešto se počelo nadbidivati, a na asku do 1000 nekih 40 kom. Pa da nismo blizu preokreta? [thumbsup]

Kanabis ja tebe ne vrijedjam vec samo kažem da mi je tvoj nick malo neozbiljan. Doduše ni moj nije bolji, ali barem imam svoju sliku iz osobne gore pa ljudi znaju tko piše.

Pored toga još uvijek nisi iznio niti jednu važnu informaciju za samu dionicu, a špekuliraš sa pesimističnim scenarijima. Imaš li neke temelje za te tvrdnje ?

Eto, ako izneseš nešto za dioničare važno poput ovih informacija koje sam ja recimo primjetio u prospektu možemo diskutirati što se mene tiče dalje, inače ću nažalost morati ignorirati tvoje napise.

Jer kako mogu znati da nisi neka cura od 16 godina koja ide u 3. srednji i ovdje se zafrkava na račun dioničara ?

Ime i prezime, broj dionica i onda možemo razgovarati

Kressho

Evo recimo , možeš napisati šta misliš o "Odgodjenoj poreznoj obvezi" uvedenoj sa 5 godina zakašnjenja u bilance ?

Da li je po tebi tih 30 000 000 kn u zastari ili ne ?

Ako imaš petlje normalno javno ovdje sa svoje IP adrese pisati o tome .. [thumbsup]

Kressho

Plajboj ako je prošlo 5 god. onda je u zastari. Samo ni zastaru nekad nije lako pokrenuti, znam iz osobnog iskustva. A ovdje još nema nekog interesa od same uprave, ni vlade. Dionice staklenika nemam. To sam već napisao. I odgovara mi samo jedna opcija, koja se za sada baš ne čini izgledna- privatizacija staklenika po što većoj cijeni.

prvo pravilo burze na vijest prodaj. Tko se toga pridržavao taj sigurno nije u minusu ni na ksst, ni na belju, duhanima, drvosječama, hotelima itd. Samo eto zahebano se toga pridržavat kad ti novinari pune glavu nečim drugim.

New Report

Close