KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer i danas 200 komada – dobri ste, dobri. Interesantno je da za sve to ima i kupac. Nemam dionice ksst trenutno ali ako još malo padne nemogu ništa garantirati.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

http://www.staklenici.hr/GALERY/galerija.html

gledam malo galeriju fotografija kojom se hvale iz staklenika… i kad se sve to pogleda i s klimatskim uvjetima koji vladaju tamo, ovakve poslovne rezultate može ostvariti samo neka vrsta zločinačke organizacije koja želi jednostavno sve dobro u državi uništiti. Ovo bi trebao biti ogledan primjer novog hrvatskog managementa koji bi trebalo izučavati i pokazivati širom svijeta… kad bi predsjednici uprava polagali račune za svoje poslovne rezultate i onda sukladno njima i bili nagrađeni, nešto bi se napokon promijenilo. Ovo je jednostavno zločin ovakve rezultate ostvarivati, posebno ako se uzme u obzir da je Split još i jak turistički centar gdje prođu milioni ljudi koji trebaju nešto pojesti… Ili se radi o namjernom uništavanju državne imovine ili o totalno nesposobnom managementu, ali u svakom slučaju treba i njima poslati Uskok kao u Inu, pa da uprava obrazloži koliko su novca zaradili, i šta su konkretno za taj novac napravili.

Vlada: Novi NO zračnih luka

Skupštini društva Zračne luke Split d.o.o. predložen je opoziv dosadašnjih članova Nadzornog odbora Melite Štrbić i Branke Badžim te izbor Stivena Vladislavića i Matka Kuzmanića novim članovima, kao predstavnika Vlade Republike Hrvatske.

http://www.mppi.hr/default.aspx?id=8967


http://www.staklenici.hr/GALERY/galerija.html

gledam malo galeriju fotografija kojom se hvale iz staklenika… i kad se sve to pogleda i s klimatskim uvjetima koji vladaju tamo, ovakve poslovne rezultate može ostvariti samo neka vrsta zločinačke organizacije koja želi jednostavno sve dobro u državi uništiti. Ovo bi trebao biti ogledan primjer novog hrvatskog managementa koji bi trebalo izučavati i pokazivati širom svijeta… kad bi predsjednici uprava polagali račune za svoje poslovne rezultate i onda sukladno njima i bili nagrađeni, nešto bi se napokon promijenilo. Ovo je jednostavno zločin ovakve rezultate ostvarivati, posebno ako se uzme u obzir da je Split još i jak turistički centar gdje prođu milioni ljudi koji trebaju nešto pojesti… Ili se radi o namjernom uništavanju državne imovine ili o totalno nesposobnom managementu, ali u svakom slučaju treba i njima poslati Uskok kao u Inu, pa da uprava obrazloži koliko su novca zaradili, i šta su konkretno za taj novac napravili.

Napokon netko s konkretnim stavom na ovom forumu .. MIG68 poštovanje i dobro nam došli na ovaj forum, mislim da bi nam trebalo još dioničara koji ovako razmišljaju .. [thumbsup]

Kressho



Kolega, vi ste sav jadan u strahu, nažalost iz vaših tekstova se da zaključit da ne poznajete ekonomiju niti tržište kapitala, jako mi je žao zbog vas…. ne znanje je kod vas očito…. pozdrav…

Vedran ako misliš da sam u strahu onda ti slabo poznaješ psihologiju. Ja sam samo u gubitku zbog potpunog izostanka pravne države i nerada Uprave Kaštelanskih Staklenika, one bivše , koja je kompaniji priskrbila 32 000 000 kn suvišnog poreznog dugovanja (vidljivo iz dokumenata koje prilažem) i koji ce doci na naplatu cim prodaju zemlju aerodromu.

Dakle, sami su sebe opteretili sa nepotrebnim i negeitimnim dugom. Normalna je stvar da cu kao dioničar reagirati na ovako nešto, i pokušati isti ekonomski kriminal spriječiti

Ako se vama to iz meni nepoznatog razloga ne svidja budite toliko fer i pristojni pa zaobidjite ovaj forum. Možemo se zezati oko samog dnevnog trgovanja , kao danas, ali 32 000 000 kn suvišnog poreznog optrerećenja koje je nastalo TEK KADA JE KOMPANIJA PROMIJENILA REVIZORA je po meni slučaj za novine i nadležne institucije.

Nova Uprava nije još ništa poduzela da ovo porezno dugovanje vrati gdje mu je mjesto prema MRS – u zadržanu dobit, a da li ce pravodobno reagirati ili to učiniti po nalogu pravosudnog aparata mene ne zanima , njihova stvar. Možda ljudi ne razumiju šta to znači, kada kompaniji nakon 7 godina dopišeš preko noći 32 000 000 kn dugovanja

Molim objaviti, a zauzvrat cu nastaviti pisati normalno i u skladu sa kritičnom situacijom u ovoj kompaniji koja planira daljnje razvlašćivanje zemlje u nepotrebnoj mjeri

Hvala
[/quote]

Vidim više vam se svidja ovo prvo izvješće, bez montiranog duga ekipa ? [proud]

Preuzeto čak 13X, ovo drugo svega 9x..

Ljudi ja znam da vi mislite da je ovo zajebancija, ali u trenutku kada prodaju tu zemlju ova "Montirana" porezna obveza dolazi na naplatu. Dakle, prebacuje se u kratkoročne obveze. Da li mali dioničari mogu utjecati da se ista vrati odakle je i montirana – u rezerve a koje su pošto je kompanija gubitaš morale biti pisane u zadržanu dobit i njome se prebijati preneseni gubitak ?

DA – mogu. Sve je stvar volje.

Kressho

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/16502-radnici-kastelanskih-staklenika-dajte-tri-place-ili-cemo-u-strajk

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/16502-radnici-kastelanskih-staklenika-dajte-tri-place-ili-cemo-u-strajk

Spuštanje cijene zemljišta sa 150 na 110 eura po kvadratu

Premda u ovome trenutku nitko službeno ne želi govoriti, naši izvori govore da je Zračna luka angažirala sudskog vještaka koji je procijenio da zemljište “Staklenika” u Resniku, namijenjeno infrastrukturi Zračne luke, vrijedi 110 eura po kvadratu, što je za 40 eura manje u odnosu na procjenu vještaka kojeg su angažirali iz kaštelanske tvrtke. ”Staklenici” navodno nisu spremni prihvatiti nižu cijenu.
__________________

Nek si onda ZL kupi plac u Radošiću za 110 eura kvadrat i problem rešen!
To kaj budu avijoni malo zadevali s kotačima o Kozjak – kakve veze ima…

[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Očekivao sam prije ili kasnije da će doći do rušenja cijene KSST od onih koji imaju i količine i novac ali ovakvo rušenje zbilja nisam očekivao.

Naravno, strah je velik, firma može i u stečaj naročito uz sadašnju upravu koja će slijepo i u nečije ime provoditi zakon o blokadi računa (stečaja), ali ipak mislim da će se KSST izvući iz te situacije. Pitanje je kada, do tada može proći još i par mjeseci, a cijena uz par bombastičnih naslova o stečaju može pasti čak i niže.

Imam KSST, ovo nije nagovor na kupnju/prodaju.

p.s.
Zbilja je jadno u ovoj državi gledat firmu procjenjenu na 7000 kn/dionici, a realno barem 3800 kn na ovim razinama od 7xx kuna, a o poslovanju firme koja je nekada imala milion kvadrata na području Kaštela i Splita mogao bi se i udžbenik napisati.

Ah, Lijepa Naša Hrvatska!

Sanjao sam o ovoj prilici za kupnju na 7xx, nakon što sam zadnje prodao na 3850, ova cijena je bila kad je Ksst bio uposebnom režimu trgovanja i bez ikakve natruhe o GUP-u i privatizaciji. Hvala AUDIO na još jednoj šansi za masnu zaradu.

Kako li sam se zahebo kad sam ušo ovdje!

pišem samo na dionicama koje držim..

Plejboj, jesu li ovo otišli posljednji komadi ili ima još ? Meni iozgleda da je količina potrošena.


Plejboj, jesu li ovo otišli posljednji komadi ili ima još ? Meni iozgleda da je količina potrošena.

Ne znam za količinu ali para sigurno je [lol]

Kressho

New Report

Close