KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jbg, ovo ide dolje na 760 kn do kraja dana, to je neminovno .. KAos, podijelili su još 200injak dionica prema danasnjoj listi , vidljivo navecer iza 20 h, izgleda da im se zivo hebe za ove koprive kad misle pasti ispod 75 % , ov je za tužbu nema druge

Kressho



Ja sam do sada mislio da je vidoviti Milan kralj….ali vidim da si ga nadmasio!

Eh! Da je to moja umotvorina, ali nisam ja te sreće. Originalni autor će se prepoznati 🙂
[/quote]

Ne brini, ja ne bježim od svojih "umotvorina" .. Vidiš, fora je u tome da ja nisam nikako mogao znati da ce ova Vlada nastaviti politiku prošle Vlade oko uništavanja vlastite imovine u ovom slučaju i razvlašćivanja kompanije.

Ponovit cu još jednom – ODGODJENA POREZNA OBVEZA u bilanci JE NELEGITIMNA , REVALORIZACIJSKE REZERVE SE NE PIŠU KOD GUBITAŠA VEC SE PIŠU POD ZADRŽANU DOBIT; I NJIMA POKRIVA GUBITAK.

2011. su perfidno dodali ovoj kompaniji još 30 miliona kuna duga koji ce postati naplativ u trenutku kada prodaju zemlju aerodromu.

U prijevodu – prodat ce 50 000m2 da bi platili 30 000 000kn duga koji postaje naplativ samo u slučaju prodaje iste te zemlje

Odnosno – ako ne prodaju, a gubitke pokriju revalorizacijskim rezervama , taj dug se briše , a ionako je već u zastari

Iskreno , živo mi se jebe šta vi ovdje lupetate, ako ste dovoljno naivni i ovo ne možete ukapirati – PRODAJTE SAD , JER CE SUTRA BITI 500 kn !

Ako mislite sudjelovati u tužbi , onda bolje čuvajte svoje dionice. I to vam je to

Ovdje je učinjen niz kaznenin djela, i o svemu je obaviješten EUROJUST, koji upravo sastavlja dopis našoj Vladi , pa ćemo vidjeti šta i kako dalje

Kressho

K/P

Nije l’ dražesna prodaja na KSST?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Što fali??…dobro nam ide, nek samo prodaju…svaka prodana je i kupljena [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pozdrav, Vidim da vas tu ima jako puno koji ste emotivno vezani za ovu dionicu, ali kolege imajte na umu da je burza da se trguje, tu nema plakanja…. i ove priče da vam je netko kriv za vaš gubitak okačite mačku o rep, netko dobiva , netko gubi… da je tako lako zaradit na burzi nebi nitko ništa radio nego bi svi sisali sa burze, e ne ide to baš tako…..


Pozdrav, Vidim da vas tu ima jako puno koji ste emotivno vezani za ovu dionicu, ali kolege imajte na umu da je burza da se trguje, tu nema plakanja…. i ove priče da vam je netko kriv za vaš gubitak okačite mačku o rep, netko dobiva , netko gubi… da je tako lako zaradit na burzi nebi nitko ništa radio nego bi svi sisali sa burze, e ne ide to baš tako…..

Vedran11 , kupuješ ili pokušavaš ali ti slabo ide ?

Tko god je sad na ASKu zdrmat će dno više manje, samo dno je 760 kn, kad se tu iščisti par puta po 50 kom ide opet gore .. AUDIO više nema šta dijeliti jer bi ostali bez 75%+1 dionica koje im trebaju za natječaj . S druge strane ono malo branitelja što je bilo spremno prodavati ovako nisko su već prodali, znači još imaš ovu zadnju turu koju su podijelili, cca 250 kom, od toga će možda izaći na ovim cijenama 80 kom maximalno, i to je to . Ostalo je sve pretakanje s računa na račun da se održava niska cijena , jbg, nitko ne želi plaćati 1500 kn ako može 750 kn zar ne ? [proud]

Kressho



Pozdrav, Vidim da vas tu ima jako puno koji ste emotivno vezani za ovu dionicu, ali kolege imajte na umu da je burza da se trguje, tu nema plakanja…. i ove priče da vam je netko kriv za vaš gubitak okačite mačku o rep, netko dobiva , netko gubi… da je tako lako zaradit na burzi nebi nitko ništa radio nego bi svi sisali sa burze, e ne ide to baš tako…..

Vedran11 , kupuješ ili pokušavaš ali ti slabo ide ?

Tko god je sad na ASKu zdrmat će dno više manje, samo dno je 760 kn, kad se tu iščisti par puta po 50 kom ide opet gore .. AUDIO više nema šta dijeliti jer bi ostali bez 75%+1 dionica koje im trebaju za natječaj . S druge strane ono malo branitelja što je bilo spremno prodavati ovako nisko su već prodali, znači još imaš ovu zadnju turu koju su podijelili, cca 250 kom, od toga će možda izaći na ovim cijenama 80 kom maximalno, i to je to . Ostalo je sve pretakanje s računa na račun da se održava niska cijena , jbg, nitko ne želi plaćati 1500 kn ako može 750 kn zar ne ? [proud]
[/quote]
Kolega, kupujem i prodajem……..




Pozdrav, Vidim da vas tu ima jako puno koji ste emotivno vezani za ovu dionicu, ali kolege imajte na umu da je burza da se trguje, tu nema plakanja…. i ove priče da vam je netko kriv za vaš gubitak okačite mačku o rep, netko dobiva , netko gubi… da je tako lako zaradit na burzi nebi nitko ništa radio nego bi svi sisali sa burze, e ne ide to baš tako…..

Vedran11 , kupuješ ili pokušavaš ali ti slabo ide ?

Tko god je sad na ASKu zdrmat će dno više manje, samo dno je 760 kn, kad se tu iščisti par puta po 50 kom ide opet gore .. AUDIO više nema šta dijeliti jer bi ostali bez 75%+1 dionica koje im trebaju za natječaj . S druge strane ono malo branitelja što je bilo spremno prodavati ovako nisko su već prodali, znači još imaš ovu zadnju turu koju su podijelili, cca 250 kom, od toga će možda izaći na ovim cijenama 80 kom maximalno, i to je to . Ostalo je sve pretakanje s računa na račun da se održava niska cijena , jbg, nitko ne želi plaćati 1500 kn ako može 750 kn zar ne ? [proud]
[/quote]
Kolega, kupujem i prodajem……..
[/quote]

Pa gdje ti ju tu zarada ?

Kupuješ po 900 jučer pa prodaješ po 800 danas 😉 , ili kupuješ po 800 danas pa prodaješ po 786 sada ?

Vedran11 stvarno si jak igrač, moram priznati . Oscilacija cijene danas je brutalna, sa 800 na 786 kn, kolko ćeš još bureka uzeti do kraja dana ?

Al će biti masna gozba tvoja, ak ostane i za jogobellu zovi buraz , zovi !

Kressho

Izgleda da ce netko uzet ovo po 810 kn, jbg jeftino je što je je , moglo bi sutra nazad na 900 ako ovako nastavi

Kressho

Kolega, vi ste sav jadan u strahu, nažalost iz vaših tekstova se da zaključit da ne poznajete ekonomiju niti tržište kapitala, jako mi je žao zbog vas…. ne znanje je kod vas očito…. pozdrav…


Kolega, vi ste sav jadan u strahu, nažalost iz vaših tekstova se da zaključit da ne poznajete ekonomiju niti tržište kapitala, jako mi je žao zbog vas…. ne znanje je kod vas očito…. pozdrav…

Vedran ako misliš da sam u strahu onda ti slabo poznaješ psihologiju. Ja sam samo u gubitku zbog potpunog izostanka pravne države i nerada Uprave Kaštelanskih Staklenika, one bivše , koja je kompaniji priskrbila 32 000 000 kn suvišnog poreznog dugovanja (vidljivo iz dokumenata koje prilažem) i koji ce doci na naplatu cim prodaju zemlju aerodromu.

Dakle, sami su sebe opteretili sa nepotrebnim i negeitimnim dugom. Normalna je stvar da cu kao dioničar reagirati na ovako nešto, i pokušati isti ekonomski kriminal spriječiti

Ako se vama to iz meni nepoznatog razloga ne svidja budite toliko fer i pristojni pa zaobidjite ovaj forum. Možemo se zezati oko samog dnevnog trgovanja , kao danas, ali 32 000 000 kn suvišnog poreznog optrerećenja koje je nastalo TEK KADA JE KOMPANIJA PROMIJENILA REVIZORA je po meni slučaj za novine i nadležne institucije.

Nova Uprava nije još ništa poduzela da ovo porezno dugovanje vrati gdje mu je mjesto prema MRS – u zadržanu dobit, a da li ce pravodobno reagirati ili to učiniti po nalogu pravosudnog aparata mene ne zanima , njihova stvar. Možda ljudi ne razumiju šta to znači, kada kompaniji nakon 7 godina dopišeš preko noći 32 000 000 kn dugovanja

Molim objaviti, a zauzvrat cu nastaviti pisati normalno i u skladu sa kritičnom situacijom u ovoj kompaniji koja planira daljnje razvlašćivanje zemlje u nepotrebnoj mjeri

Hvala

Kressho

Državi, kao većinskom vlasniku- odgovarala je takva manipulacija informacijama.
a najviše FONDU ILI BANCI koja je imala dionice u zalogu …ili na drugi način …….
Nemam dionice KSST- jer – NIKADA- doista NIKADA, ne kupujem na vijesti u novinama- a još manje – na FORUMIMA, svaka čast poslovnom.hr. ali- sam prestara za bilo kakvo nagovaranje i uvjeravanje…….

ALi, ne znam čega se boje dioničari KSST-a. Država je još uvijek većinski vlasnik- no , trenutno je
jako zaokupljena većim problemima od prijeboja dugovanja i potraživanja u svojoj firmi-
Meni se čini- da ovu firmu- vode nesposobni ljudi – nesposobna Uprava…..
Jer, ako oni sami NE ZNAJU izraditi PRIJEDLOGE, NATJEČAJE, PONUDITI FINANCIJSKU KONSTRUKCIJU
ZA IZLAZ- i tako olakšati Odluke većinskom vlasniku- onda to vodi u probleme……

Raspitajte se –
– tko je dionicu prodavao u vrijeme najvećeg rasta / BEZ TREJDERA/
– ekipa- ZNATE – TKO JE I ČUVAJTE SE…….. /najvećih/.
Ovdje se zna- tko su bili na pozicijama najveći IGRAČI tzv. VANJSKI INVESTITORI- SKUPLJENI
U GRUPU investitora- JELTE ? pa samo malo prolistajte ove stranice unatrag!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close