KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plajboj koga bi ti tužio? Pa cijena se može spuštati skroz dok netko ne bude zainteresiran za kupnju. Koliko se sjećam ovako si pisao i na razinama od 1200kn, pa si obečavao da neće pasti ispod 1000kn. Eto sad za sve nas koje si uvalio u ovo postavi se sutra na bid, na 1000kn i mi ćemo ti svoje dionice uz minus prodati.

Plajboj ako već javno prozivaš pogledaj svoje postove kad je ksst tek počeo rasti. Pisao si da je to stečajuša i da je ovo samo nalvačenje. I onda si se nakon 3 dana smijao, da je život burza i da se mora zaraditi. No izgleda si sa onim prvim napisanim ipak bio upravu. Ne znam čemu toliki druk na ksst. Ako si siguran da je to sve samo privremena igra i da će dionica gore. Onda ne trebaš gubiti živce. Moli da dionica padne na najniže razine, pa nadokupi još koji komad.

Smirite se svi skupa, i najprije recite- da li je račun odblokiran ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Plajboj koga bi ti tužio? Pa cijena se može spuštati skroz dok netko ne bude zainteresiran za kupnju. Koliko se sjećam ovako si pisao i na razinama od 1200kn, pa si obečavao da neće pasti ispod 1000kn. Eto sad za sve nas koje si uvalio u ovo postavi se sutra na bid, na 1000kn i mi ćemo ti svoje dionice uz minus prodati.

Mislim da je nepravedno Plejboja optuživati da je napisao ovo ili ono kad je on napisao sve – da će rasti kad je padala, da će padat kad je rasla. da ne vrijedi kad mu je vrijedila, da mu vrijedi kad mu nije vrijedila, da staklenike nitko neće kupit i da će ih kupit svi od Tode preko Nata do Marsovaca. Dase tamo ne može ništa gradit, da se može gradit svemirska baza. Da će u stečaj, da vrijedi milijardu.

Samim tim on se u četvrtak ne može sjećati što je napisao u srijedu, a kamoli u utorak.


Smirite se svi skupa, i najprije recite- da li je račun odblokiran ?

Nije, ali je dodano još 30ak miliona kuna nelegitimnog dugovanja. Tako da ne znam za vas ali ja sam svoj temelj za tužbu našao i iskoristit ću ga.
Istina je, pisao sam svašta prije, jer nisam očekivao da će Republika Hrvatska ići na razvlašćivanje same sebe kao vlasnika ove kompanije. ALi očito je ova država toliko protkana korupcijom i lopovskim mentalitetom da si ti jadni ljudi jednostavno više ne mogu pomoći, a ne može im valjda ni školski psiholog pomoći , jedino ludara ili zatvor. E sad, kud koji mili moji, neki će valjda i završiti na jednom od ta dva mjesta.

Kako god bilo, svi koji želite da vam potpuno besplatno objasnim zašto je 30 miliona kn dugovanja ove tvrtke i još važnije – kako , na koji način – falsificirano, a sa ciljem da se razvlasti 50 000m2 gradjevinske zemlje prema Zračnoj Luci Split, slobodno mi se javite na inbox.

Odgovorit ću čim uspijem obrisati poruka dovoljno jer mi outbox ne radi, svima, nadam se već od sutra

Ovo je čist slučaj ekonomskog kriminala, a da mene sad optužujete iz svoje nemoći ili straha pred ovom nesposobnom bagrom koja je uništila kompaniju i kad im to nije bilo dovoljno još i nabila 30 miliona kuna izmišljenog duga – ODGODJENA POREZNA OBVEZA NIKADA NIJE SMJELA NASTATI JER JE KOMPANIJA GUBITAŠ A ISTA JE UOSTALOM I VEC U ZASTARI NEKO VRIJEME ! – nije fer.

Ljudi svi smo ovdje ulagali na temelju puno zdravijih bilanci. Neki su još uz to poslije i špekulirali, neki prodali za vrijeme natječaja a neki naivno vjerovali u Odluku VLade REPUBLIKE Hrvatske da ova kompanija vrijedi minimalno 7000 kn po dionici .
I šta se zatim desilo ?

E pa svi smo lijepo prevareni "Do koske" , a prava prevara se sprema upravo sada i lijepo si pročitajte moj iduci post upucen vama , dionicarima, pa razmislite da li cete doista dozvoliti ovu mučku prevaru ili će ova dionica postati simbol prekretnice dioničarstva u Hrvatskoj , i naša odmazda za sve Transadrie, Tepove, Ingre, Djakovštine, Dalmacijavina i slične stečajkuše hrvatske burze u kojima je stradalo na hiljade nedućnih ljudi i to za šta ?

ZA Hvala što su ulagali u hrvatsku privredu.

A o Magmama s kojom se sad čak i poslovni sprdava a i kako ne bi , i o Validusima da ne pričam ..

A ni Varteks nije ništa manja prevara bio, pa ni Badel, sa svojim Modelima C, koji su služili isključivo da pokriju bjesomučne i ogavne pljačke u Badelu ili pak nevoljkost i potpunu tromost menadžmenta Varteksa koji misle da je modni biznis gradjevina !

Ljudi moji , jel imate to još u sebi il koji ku … c ?!! Il ste se već svi spapčili u srednjim godinama =? ==?

Jel imate ili nemate ?!

JER STVAR JE JEDNOSTAVNA – DUG ODGODJENE POREZNE IMOVINE JE UŠAO U GODINU ZASTARE I AKO SKUPIMO 5 % DIONICA NA VRIJEME MOŽEMO TU ISTU ZASTARU PRIJAVITI POREZNOJ UPRAVI I ONI ONDA NEĆE SMJETI PRODAVATI ZEMLJU DA BI POKRILI NEPOSTOJEĆE DUGOVANJE !

Ja kažem POBUNA ?

A vi , da čujem , ko je uz mene – žele nas prevariti kao dioničare i uništiti firmu , mi još uvijek možemo to spriječiti !

Papčine molim zaobidjite ovaj post i produžite dalje svojim papčinskim životima, sa takvima se nisam nikad družio pa neću ni sada, mislim da ovdje ima dovoljno ljudi s mudima koji znaju ustat za svoja prava i to ne samo zakonska, već ljudska

Nije moguce da je Smart ovdje bio jedini s mudima, ima nas još. Čovjek je odustao od fajta jer mu je promakla ova najvažnija informacija a i meni bi da me žena u poreznoj nije lijepo uputila na zastaru kad sam joj pokazao bilance i objasnio da je ta obveza nastala revalorizacijom zemlje, onom prvom prije više od 6 godina

Kressho


Plajboj koga bi ti tužio? Pa cijena se može spuštati skroz dok netko ne bude zainteresiran za kupnju. Koliko se sjećam ovako si pisao i na razinama od 1200kn, pa si obečavao da neće pasti ispod 1000kn. Eto sad za sve nas koje si uvalio u ovo postavi se sutra na bid, na 1000kn i mi ćemo ti svoje dionice uz minus prodati.

Matej malo se počni pristojnije ovdje razgovarati pa ću ti možda objasniti koga možeš tužiti ako imaš dionice, zašto i zbog čega se ista tužba vrlo lako može dobiti

Hvala unaprijed [thumbsup]

Kressho

Kao Titanik,kao Titanik….polako,ali sigurno!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Vlada je na svojim stranicama za sve koji znaju čitati "između redova" objavila kada ima namjeru prodati KSST , pa si lijepo istražite dokument objavljen sa posljednje sjednice dok još imate vremena.

Ne mislim prenositi ovdje više od toga dok ne dovršim dokup idući tjedan, mislim da je to fair play, a onda ću copy pasteat fotografiju točne stranice istog dokumenta na kojoj lijepo piše šta će se i kada desiti, i objašnjava zašto se već nije to desilo.

Autor posjeduje niz dionica KSST i ovo nije nagovor ni na kupnju a posebno ne na prodaju. Kupnju predlažem svakako a na kojoj cijeni ovisi o vama. Ja radje plaćam 2350 nego 2500, i 2500 nego 2750, ali sve do 2990 je odlična cijena jer nudi ono što svi volimo – LOW RISK , HIGH ABILITIES

FOR GROWTH

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Svi bi hteli da raste a niko nebi htel kupiti.
Isto tak, svi bi hteli da padne, a niko nebi htel prodati.

Baš ste ko kršćani….svi bi v raj, a niko nebi htel vmreti!
[rolleyes]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Vlada je na svojim stranicama za sve koji znaju čitati "između redova" objavila kada ima namjeru prodati KSST , pa si lijepo istražite dokument objavljen sa posljednje sjednice dok još imate vremena.

Ne mislim prenositi ovdje više od toga dok ne dovršim dokup idući tjedan, mislim da je to fair play, a onda ću copy pasteat fotografiju točne stranice istog dokumenta na kojoj lijepo piše šta će se i kada desiti, i objašnjava zašto se već nije to desilo.

Autor posjeduje niz dionica KSST i ovo nije nagovor ni na kupnju a posebno ne na prodaju. Kupnju predlažem svakako a na kojoj cijeni ovisi o vama. Ja radje plaćam 2350 nego 2500, i 2500 nego 2750, ali sve do 2990 je odlična cijena jer nudi ono što svi volimo – LOW RISK , HIGH ABILITIES

FOR GROWTH


Ja sam do sada mislio da je vidoviti Milan kralj….ali vidim da si ga nadmasio!


Ja sam do sada mislio da je vidoviti Milan kralj….ali vidim da si ga nadmasio!

Eh! Da je to moja umotvorina, ali nisam ja te sreće. Originalni autor će se prepoznati 🙂

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Skylab pa vlada je to žarko želila prodati po 7000kn + da svi radnici ostanu zaposleni. Ako i bude kupaca, pitanje na što će oni pristat. Po meni nema žurbe, jer vlada nije ta koja može postavljati uvjete. Dakle rušenje dionice i onda jeftino preuzimanje.

New Report

Close