KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi misle da je tu neka zavjera spuštanja cijene, dok se opamete eto cijene na 500kn. Meni se činila ok kupnja na 1200kn, no prodao sam isti dan. Jer se kraj pada ne nazire.


Još sto kuna do 700.
Gdje nam je Smart?


Što ste se ulovili za tih 700?
To je samo usput…

Jovanović ima jednu misao za takve kao što ste vi, nešto u vezi s ogledalom. Opće narodno veselje…susjedu gori kuća [lol] …. a vaša kuća samo tri metra udaljena…..a vjetar puše [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Svi misle da je tu neka zavjera spuštanja cijene, dok se opamete eto cijene na 500kn. Meni se činila ok kupnja na 1200kn, no prodao sam isti dan. Jer se kraj pada ne nazire.

NOTORNA LAŽ – PREDLAŽEM SVIM DIONIČARIMA KOJI NASJEDAJU NA OVAKO LAŽNE PRIKAZE STANJA STVARI DA ODU u SKdd i kupe 2 CD – a : možete u grupama dvoje po dvoje –

Uzmite jedan za prošli ponedjeljak i zatim jedan za petak . VIDJET ĆETE DA JE JEDVA 5 VLASNIKA PRODALO SVOJE DIONICE I TO NE VIŠE OD 50ak KOMADA SVI SKUPA; A SVE OSTALO JE PRESLAGIVANJE SA RAČUNA NA RAČUN LJUDI KOJI OVDJE PIŠU NA FORUMU I POVEXZANIH OSOBA

DAKLE – FINGIRA SE PAD CIJENE , UOSTALOM TKO JE TOLIKO GLUP DA POVJERUJE DA JE OPET ODJEDNOM 90 BRANITELJA BAŠ DANAS POHRLILO PRODAVATI DIONICE ???

BRANITELJE TE DIONICE UOPĆE NE ZANIMAJU I ONI ĆE ČEKATI PRIVATIZACIJU OVDJE KAO I SVI, NEMOJTE PODCJENJIVATI LJUDE KOJI SU DOBILI DIONICE BESPLATNO DA SU GLUPI I DA NEMAJU INFORMACIJE – CIlj ove manipulacije je da se panikom dodje do vaših dionica , ne braniteljskih, jer oni uopće ne prodaju

Kressho



Svi misle da je tu neka zavjera spuštanja cijene, dok se opamete eto cijene na 500kn. Meni se činila ok kupnja na 1200kn, no prodao sam isti dan. Jer se kraj pada ne nazire.


Još sto kuna do 700.
Gdje nam je Smart?


Što ste se ulovili za tih 700?
To je samo usput…

Jovanović ima jednu misao za takve kao što ste vi, nešto u vezi s ogledalom. Opće narodno veselje…susjedu gori kuća [lol] …. a vaša kuća samo tri metra udaljena…..a vjetar puše [huh]
[/quote]

Ja imam jednu za takve kao što si ti i drug Jovanović.

Dečki pazi opušak u suhoj travi ( 4.500 kn na staklenicima ) ugasite to dok nije zapuhala bura ( smjena vlasti i Čobankovića ) jer ako zapuše izgoriti će vam ne samo kuća nego i gaće na vama.

Ali vi ste se bahatili i eto sad vam gori guza. [rolleyes]

I za kraj, ja imam kuću ali ne kraj staklenika. [lol]

Prijatelju, uz svo dužno poštovanje, ali nemaš pojma o čemu pričaš odnosno pišeš.

Ova dionica VRIJEDI 5000 KN , a ne 800 kn.

5000 kn joj je knjigovodstvena vrijednost

Kressho

Mulja li ga mulja još malo i biti če kiselo!
Jesi šta izmuljao konačno jel pao koji novi coupe, njegov prijatelj pametni ili čovjek pauk….

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Dražen iskuliraj , ja ne muljam ovdje ništa, pišem sve prema slovima zakona. Očito je da netko mulja, tko nije moja stvar, to će riješiti pravosudni aparat čim dodje vrijeme. I drugi su pali dvije godine kasnije, nitko ne padne u vrijeme počinjenja dijela.

Ja sam potpuno čistb pred Zakonom u svakom smislu, i za svako svoje trgovanje. NIKADA NISAM MANIPULIRAO CIJENAMA DIONICA NA BURZI NITI ZNAM KAKO SE TO RADI NITI IMAM SREDSTAVA ZA ISTO ..

OVDJE JE OČITA MANIPULACIJA U TIJEKU – STVARA SE LAŽNI PRIVID DA NEKI BEZIMENI BRANITELJI KOJIMA SU PODIJELJENE DIONICE MASOVNO PRODAJU ŠTO NIJE PRAVO STANJE STVARI

Prodaju i trguju ovdje isključivo špekulanti s ovog foruma i još par s drugog , a cijena se ruši u nadi da će pokoja naivčina naići povremeno s ceste i prodati par dionica. Cilj sadašnjih kupaca je dobiti što više dionica na što nižoj cijeni a barem vratiti sve ono što su shortali.

Kressho

Sasvim slučajno je kupljeno jeftino i prodano skupo prije objave privatizacije ?
Upasti sasvim sučajno u društvo sa informacijama? hmm
To je 5% onih koji zarađuju na ZSE-u sa stvarnim stanjem i činjenicama.

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Prijatelju, uz svo dužno poštovanje, ali nemaš pojma o čemu pričaš odnosno pišeš.

Ova dionica VRIJEDI 5000 KN , a ne 800 kn.

5000 kn joj je knjigovodstvena vrijednost

Pa što nije book cca 2.300,00 kn? Ne pratim ovu dionicu ali po onom što vidim iz godine u godinu imaju gubitak, P/S je 16 [rolleyes], po meni se ovo čini kao groblje, molim upućene za i jedan razlog zašto bi trebalo kupit ovo? Naravno osim navodno vrijednog zemljišta, ali to mi nije neki razlog za kupnju dionica firme koja se bavi proizvodnjom. Pozdrav.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

a gle onog navlakača na prodaji, imao je 6H nalog kao da se radi o 60 komada, a kad su ga zveknuli ispalo je da je imao 7 komada [lol]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala



Prijatelju, uz svo dužno poštovanje, ali nemaš pojma o čemu pričaš odnosno pišeš.

Ova dionica VRIJEDI 5000 KN , a ne 800 kn.

5000 kn joj je knjigovodstvena vrijednost

Pa što nije book cca 2.300,00 kn? Ne pratim ovu dionicu ali po onom što vidim iz godine u godinu imaju gubitak, P/S je 16 [rolleyes], po meni se ovo čini kao groblje, molim upućene za i jedan razlog zašto bi trebalo kupit ovo? Naravno osim navodno vrijednog zemljišta, ali to mi nije neki razlog za kupnju dionica firme koja se bavi proizvodnjom. Pozdrav.
[/quote]
Jedan krasan stečaj ili smanjivanje broja djelatnika recimo na 2, pa zemljište u najam je jedini spas, iako imam simbolično ove dionice mislim da uskoro slijedi novo Dalmacijavino, pa će biti "trebali smo reagirati na vrijeme", kupovanje socijalnog mira ovakvim načinom poslovanja je puno gore nego penjanje na 500 000 nezaposlenih, hrvatska vrvi ovakvim firmama kao što je KSST, samo eto ovi bar imaju sreće što imaju vrijednu zemlju.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Plajboj manje zbrajaj dioničarske liste. Bilo je priča i na Transadriji pa je zveknula u stečaj. Daljnji pad cijene ovisi o Audiu. Ukoliko žele zadržati postotak vlasništva iznad 75%, tada raspolažu sa još nekih 300 dionica koje će se prosuti po bidu. Ukoliko nastave sa rasprodajom nema vam spasa. I cijena lako može ispod 500kn. U trgovanju za Zse-u naučiš da se mirno spava samo u onim dionicama koje ostvaruju dobit, jer za sve ostalo postoji realna opcija stečaj.

Pošto ovdje nema zainteresiranih kupaca, može vam se desiti i model privatizacije iz 90-tih. Po 1 kn.


Plajboj manje zbrajaj dioničarske liste. Bilo je priča i na Transadriji pa je zveknula u stečaj. Daljnji pad cijene ovisi o Audiu. Ukoliko žele zadržati postotak vlasništva iznad 75%, tada raspolažu sa još nekih 300 dionica koje će se prosuti po bidu. Ukoliko nastave sa rasprodajom nema vam spasa. I cijena lako može ispod 500kn. U trgovanju za Zse-u naučiš da se mirno spava samo u onim dionicama koje ostvaruju dobit, jer za sve ostalo postoji realna opcija stečaj.

Pošto ovdje nema zainteresiranih kupaca, može vam se desiti i model privatizacije iz 90-tih. Po 1 kn.

Ok, popuštam – pobijedili Ste kolega. Prvo Ste nadrukali HMST i pisali da vrijedi masu na 145kn, dok sam ja pisao da s te cijene može samo dolje, sad ovdje očito pazarite i istovremeno pišete baljezgarije (ne znam koje budale vam nasjedaju na ove nebulozne insinuacije da Vlada prodaje KSST putem burze ??) – a drukate bezvrijednost za povoljnu kupnju.

Pretpostavljam da će kada dovršite svoju kupnju KSST opet u vašim očima vrijediti kao i HMST – 3 put više nego ste plaćali i biti ćete najvatreniji zagovornik privatizacije ili ? [wink]

Ovako da razjasnimo nešto za potencijalne prodavatelje ali i kupce ove dionice :

1. AUDIO ne prodaje dionice putem burze, barem ne KSST vec dionice dijele braniteljima i tko zna kome još, zašto njihova stvar, ako mene pitate možda su to neki zaostaci od neriješenih pravno-imovinskih pitanja, braniteljske povlastice i slično Zašto baš toliko KSST-a to je već drugi par rukava, o kojem svatko treba donijesti svoj sud

2. Branitelji uglavnom uopće ne prodaju jer se broj dioničara ne smanjuje, a da se puno malih paketa slijeva na nekoliko većih računa onda bi broj dioničara padao a ne rastao. Ja ovdje ne iznosim nikakve podatke o pojedničanim dioničarima iz SKDD, već isključivo javno dostupne – da, broj dioničara je prešao 1000 – a sam ni ne pratim stanja SKDD kako navodi – bez dokaza – kolega, već sam čuo o "igrama" na KSST od prijatelja iz MINGORP, i uostalom o tome sam pisao još dok je cijena bila 1300 kn koliko se sjećam.

Dakle, postoji odredjena grupa špekulanata koja je znala za predstojeću podjelu dionica i sada istu želi prikazati pogubnom za dioničare, i kako "branitelji prodaju naveliko", a istima puca k za par dionica KSST i tu i tamo možda netko proda, ako zaluta ne daj Bože na ove stranice pa se uplaši fabrikacijama o stečaju za koje nema ni T od temelja

Istiskujete sami sebe – od sebe, u prijevodu, i koliko vidim – odlično vam ide [wink]

Iskreno , fascinira me kada prodje po 100 dionica dnevno, a ekipi se stanje ne promijeni ni za jednu dionicu, samo 6 , 7 igrača proda i kupi u istom danu masu dionica ne bi li održavali cijenu što niže za slučaj da netko od branitelja zaluta sa ceste

Uostalom ovima u AUDIO brijem isto puca k za ovu kompaniju i njene dionice, one priče da su dijelili zato da skupe na burzi jeftino pa daju natječaj visoko mi miriše na utopiju nekih koji bi hjteli još jednom vidjeti onaj scenarij 7000 kn početna cijena .

Nažalost, to se u zbilji ne dešava. Dijele dionice, jer nešto moraju podijeliti. Da ide u stečaj ne bi ovo dijelili sigurno, al isto tako sigurno ne kupuju na burzi to što dijele, jer nitko od tih kojima dijele više manje ni ne trudi se prodati.

Kupuju špekulanti – prodaju špekulanti, i opet kupuju špekiji. I tu i tamo zaluta pokoja ovčica u čijem štriganju osobno ne mislim sudjelovati

Ovih 500 kn možeš sanjati, BID je na 800 kn brutalan i bit će sve jači, posebno kad ekipa pročita malo bolje zadnje izvješće od 8.5. sa ZSE i shvate koliko je firma blizu prodaji

Država nema šta sa njome, može ju jedino ponuditi opet na prodaju. Po kojoj početnoj cijeni nemam pojma, ali po 1/3-inu nominale teško da bi prošlo bez masovnih tužbi

Kressho

New Report

Close