KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i ovaj što drži nalog 30 na prodaju nije baš previše promišljen . A čitavo vrijeme se snima trgovanje ovdje .. kaos, fkt ljudi nekad pretjeraju i onda se kotačić sreće naglo okrene u neočekivanom smjeru .. ja osobno da sam već okrestrirao ovakvu muljažu našao bi si boljeg brokera .. a ne nekog još u pubertetu kojeg pucaju hormoni pa u jednom danu "prebaci" 160 dionica .. doduše i mi forumaši smo taj dan nešto pokupili al da je bilo namjerno rušenje vidljivo je bilo iz aviona i što je još bolje – lako dokazivo .. Samo treba vidjeti tko je prodavao veće pakete i to je to ..

Kressho

Samo opušteno ekipa .. nemojte se otimati ni za ASK .. bolje danas malo ohladit glave, sve što je na prodaji više manje bit će tu i sutra, a prodavati ionako nema smisla, jer je ovo dno dna. Može još jedino dolje do 750 par dana i to je to.. Danas je najbolje pustiti ovu dionicu na miru, vjerujte mi, ovo je dobronamjeran savjet, nadjite nešto drugo, danas pustite druge da ovdje trguju .. Evo i ja ću isto .. jučer sam pisao da treba kupovati općenito na ovoj cijeni i treba, al danas doista nije dan za to .. Samo opušteno ..

Kressho



Ajde baš da vidim kako će podijeliti još 500 dionica bez da privuku "Oči European Council " i tijela GRECO na sebe [wink]

kaj ti nisi rekel da ne buš više pisal tu?
[/quote]

Zađto misliš da Plejboj nije ispunio svoje obećanje?

Za njega ti je sve ispod 30 postova dnevno na KSST ravno nepisanju. 😀


Pogledajte samo kako je stručno poslagana prodaja, to se zove manipulacija, vjerujem da je sve iz jednog brokeraja…da ne valja ne bi to nitko kupovao. Cijena se sustavno urušava, a sve se veće količine kupuju, sve što je podjeljeno, čeka svoje kupce, što je cijena niže kupaca je sve manje…ostaju samo oni koji znaju zašto taj papir treba kupovati, koji znaju njegovu budućnost, a to su vam vidoviti milan i njegovi prijatelji [wink]
ps
danas je tržište krenulo u 10:04:02…među prvima na prodaji bili su staklenici…pa poslije nek’ netko kaže da nije namjerno.

_____________________-
Nakon ovoga posta onaj dio tržišta kapitala koji se odnosi na staklenike poprilično se smirio i izgubio obilježja manipulacije, htjeli vi to priznati ili ne, ali to je tako…Vidoviti Milan se ili preselio na neko drugo tržište ili neki drugi segment ovoga tržišta ili je jednostavno izgubio svoje nadnaravne moći, svoju "vidovitost"
[wink] [cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Pogledajte samo kako je stručno poslagana prodaja, to se zove manipulacija, vjerujem da je sve iz jednog brokeraja…da ne valja ne bi to nitko kupovao. Cijena se sustavno urušava, a sve se veće količine kupuju, sve što je podjeljeno, čeka svoje kupce, što je cijena niže kupaca je sve manje…ostaju samo oni koji znaju zašto taj papir treba kupovati, koji znaju njegovu budućnost, a to su vam vidoviti milan i njegovi prijatelji [wink]
ps
danas je tržište krenulo u 10:04:02…među prvima na prodaji bili su staklenici…pa poslije nek’ netko kaže da nije namjerno.

_____________________-
Nakon ovoga posta onaj dio tržišta kapitala koji se odnosi na staklenike poprilično se smirio i izgubio obilježja manipulacije, htjeli vi to priznati ili ne, ali to je tako…Vidoviti Milan se ili preselio na neko drugo tržište ili neki drugi segment ovoga tržišta ili je jednostavno izgubio svoje nadnaravne moći, svoju "vidovitost"
[wink] [cool]
[/quote]
Mislite da se uplašio prijave? Ovo je još dosta nisko zašto ju sada ne kupuje?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

?

Bilo na radiju da je postignut sporazum o predaji dijela zemljišta zračnoj luci split.
[smiley]


Bilo na radiju da je postignut sporazum o predaji dijela zemljišta zračnoj luci split.
[smiley]

Predaji? To bi bilo nešto kao na poklon?
U svakom slučaju, na bidu je postalo veselo.

jel to povratak staklenika sa staklenih na stabilne noge?

Ovo današnje trženje sa dionicom ksst, čišćenje do 900 kuna, značajno i neupitno potvrđuje moje konstatacije da je zadnjih mjeseci, a pogotovo zadnjih dana bilo velikih manipulacija sa ovom dionicom, kako sa podjelom, tako i s kupnjom i prodajom.
Ujedno, sve ovo potvrđuje da je čovjek samo čovjek, i da, bez obzira koliko se on trudio pokazati da se ne boji, on se boji, jer je svakom čovjeku strah imanentan, a pogotovo onda kada grubo ide protiv zakona. Bez obzira što je danas kontrola provođenja zakona smanjena i otežana, manipulacija na tržištu kapitala ne zastarjeva preko noći i nikada se ne zna kada će doći dan naplate za sve počinjene manipulacije. Mnogi su veliki političari mislili da su nedodirljivi, stoga nas ne treba čuditi što su mnogi na tržištu kapitala skloni manipulacijama. Oni misle da su skriveni iza svojih monitora zaštićeni, nevidljivi i nedodirljivi.
Jedni su vas, ne tako davno, navukli da kupujete skupo, a poslije su vas, vrlo vjerojatno ti isti, navlačili da svoje dionice prodajete jeftino, i sad, kad su shvatili da su razotkriveni sad kupuju "k’o ludi", sad im 900 dobra cijena, a jučer im 800 bilo previše. [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ovo današnje trženje sa dionicom ksst, čišćenje do 900 kuna, značajno i neupitno potvrđuje moje konstatacije da je zadnjih mjeseci, a pogotovo zadnjih dana bilo velikih manipulacija sa ovom dionicom, kako sa podjelom, tako i s kupnjom i prodajom.
Ujedno, sve ovo potvrđuje da je čovjek samo čovjek, i da, bez obzira koliko se on trudio pokazati da se ne boji, on se boji, jer je svakom čovjeku strah imanentan, a pogotovo onda kada grubo ide protiv zakona. Bez obzira što je danas kontrola provođenja zakona smanjena i otežana, manipulacija na tržištu kapitala ne zastarjeva preko noći i nikada se ne zna kada će doći dan naplate za sve počinjene manipulacije. Mnogi su veliki političari mislili da su nedodirljivi, stoga nas ne treba čuditi što su mnogi na tržištu kapitala skloni manipulacijama. Oni misle da su skriveni iza svojih monitora zaštićeni, nevidljivi i nedodirljivi.
Jedni su vas, ne tako davno, navukli da kupujete skupo, a poslije su vas, vrlo vjerojatno ti isti, navlačili da svoje dionice prodajete jeftino, i sad, kad su shvatili da su razotkriveni sad kupuju "k’o ludi", sad im 900 dobra cijena, a jučer im 800 bilo previše. [thumbsup]

Jel to uvod za novi roman Agate Cristi ili nešto slično? Sad će netko nama sitnim ribama brojiri koliko čega kupujemo ili prodajemo [yawn]

Ako ti paše kupuj ako ti ne paše đada…..u čemu je tvoj problem doture? …ima kolega kanabis lijek za depru,

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

korisniče golubv,
pa i nisam ti ja neki dotur kad tebe ne mogu izliječiti [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close