KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

falim te bože


Iz dana u dan tišina u svezi ove firme. Za dioničare bi jack pot bio proglašenje stečaja i da svaki radnik dobije 500 000 kuna otpremnine ili jednostavno ako žele nastaviti svoju djelatnost neka kupe zemlju u Baranji koja je plodnija i košta 1000 puta manje, a lovu od ove ulože u proizvodnju. Sve je bolje od žderanja samog sebe i održavanje ove besmislene proizvodnje zbog socijalnog mira, ako se ovako nastavi za par godina imamo novo Dalmacijavino, nevjerojatno.
Imam jako malo ove dionice i ne mogu reći da mi ne štima daljnji pad, ali ovo je prestrašno.

falim te bože

http://www.poslovni.hr/vijesti/jedva-cekam-ulazak-u-eu-pa-da-vise-ne-moram-ovisiti-o-nasem-malom-trzistu-201432.aspx

Zanimljivo je da je ovom čovjeku zemlja KSST i više nego darežljiva – na 4.5 ha koje unajmljuje od Staklenika pravi više posla nego staklenici na preostalih 65 ha svoje zemlje !! [thumbsup]

Prema tome, argumenti da zemlju treba mijenjati za Slavoniju i slično su čista glupost, odlična je i zemlja i njezin položaj, a ova nova, građevinska, od preko 20 ha (200 000 m2 + ) je još bolja, čak fantastična.

No činjenice su jasne:

1. GUPiranih 150 000m2 za sada još nije vidljivo u bilanci , dakle stoji "zamračeno"

2. AUDIO istovremeno dijeli preko 1500 dionica samo unatrag 30ak dana, a novih 650 su podijelili tek kada je burzom prošlo prvih 800 dionica. Ispada da itekako vode računa o tajmingu podjele.

3. Sasvim je netransparentno kome dijele te dionice . Ako mene pitata ja kažem da ih dijele – sami sebi [thumbsup]

Kako ? Vrlo jednostavno – Ti meni dodijeliš 20 dionica i kupiš ih od mene putem burze. Ja ti sutra vratim novce u kešu, i ti me počastiš provizijom od 10 % il po dogovoru.

Ovo je ujedno i jedino objašnjenje toliko povećanog prometa i činjenice da su branitelji doista ažurni u rasprodaji. Zar nije malo čudno da bi branitelji odmah drugi dan nakon podjele već tako silno prodavali ?
Pa ipak svi ti ljudi imaju i neke druge obaveze, uostalom branitelji imaju odlične mirovine, sama ideja da su im par dionica KSST sve na što se mogu osloniti je pušioničarska i samo za naivčine .. Svi zamišljamo neke tamo "siromašne branitelje" koji odmah trče prodati par dionica KSST da imaju za kruh ..
MALO SUTRA!

U zbilji masa branitelja dobro živi, još kako, a Robin Hood-ovstvo AUDIO da dijele baš onima kojima treba – ne pljugam. Dijele ili sami sebi ili svojim rodjacima i prijateljima ili nekome za koga su sigurni da će prodati.

Dakle čista korupcija.

Korupcija.

KORUPCIJA

Sad kapirate ?

Ono što možete učiniti da ovo spriječite i doprinesete razvoju društva je slijedeće:

1. Sazvati izvanrednu Skupštinu okupljanjem 5 % glasačkog tijela sa ciljem novog popisa Imovine , a da se 150 000 000 kn nove vrijednosti zemlje uvrsti u bilancu i njome pokrije gubitak a ne modelom C

2. Kupovati što više ove dionice na burzi i pretjecati njihove naloge, jer oni itekako kupuju i to uzimaju veliku većinu prometa dok vi filozofirate ovdje

Da svatko od vas kao ja kupuje 3 do 5 kom dnevno uzeli bi im dobar dio kolača.

Nemojte blejati – kupujte. Ne kažem da dižete cijenu, neka oni skidaju s ASKA, onda im uvaljujte za burek, al na BID-u ih pretičite čitavo vrijeme , nek se oznoje dobro za svoje dionice

Sad je završnica i ako im pokupite većinu od ovih preostalih 500 komada puknut ću od bijesa . Vrlo je vjerojatno da ce istovremeno i dizati cijenu samo da vas se riješe. A dalje ne mogu dijeliti jer bi AUDIO pao s glavnim računom koji je namijenjen za natječaj ispod 75 %

Dakle , jedino još mogu izdati novih 10 000 dionica da pokriju dugove pa onda to opet dijeliti. Ali za tako nešto mora ići još i Skupština i Odluka Skupštine , dakle jedno vrijeme kad prodje još 400 injak dionica će ovdje biti suša i veća nego u samim Staklenicima [thumbsup]

Kressho


Kolko se sjećam cijena je bila oko 1500 kn kada sam lijepo napisao na forumu da mi je rečeno putem veza koje imam kod žena u MINGORP da "neka ekipa iz Vlade ili tamo tih Staklenika ima otvoren račun sa par tisuća ovih dionica i da će rušiti na 500 kn" ,, i sam sam se tome smijao ali eto , izgleda da su našli način .. žene u MinGOrP ne znaju tocno o cemu je rijec ali jbg, ipak čuju nešto kad se netko javno hvali pred frednovima da "dilaju s nekim dionicama.." , zašto bi rušili žena nije čula, pretpostavite sami .. tko ne vjeruje da sam ovo napisao neka lista unazad temu pa ce naci.

Hvala na objavi

I nemojte mene prozivati za mafijašluk u svojoj državi, pogledajte se prvo u ogledalu i upitajte "Šta sam danas napravio u svojem životu da zaustavim ovaj kaos, korupciju, šljam? "

Ciaos ekipo, ja vas napuštam .. ima i boljih dionica od ove stečajkuše

mašala

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Plejboj dogovoreno trgovanje obično prolazi u sekundu, a ne ide istresanje malo po malo kao na ksst. Mislim da ova razina cijene nije zanimljiva. Pisao si da braniš cijenu na 1000kn sa velikom količinom para, a vidi sada. Kad Audio otpusti novih 500 komada, ovo će zaleć samo tako.

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 08.05.2012 .
KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 85.866 75,59 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun 3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 3.440 3,03 Skrb. račun
4. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
5. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
6. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
7. ŠANTIĆ IVE (30952868721) 300 0,26 Osnovni račun
8. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. (32998446701) 241 0,21 Skrb. račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 206 0,18 Osnovni račun
10. PERIĆ IVAN (75602249746) 200 0,18 Osnovni račun
Ukupno: 87,94

Nije mi jasan dioničar broj 8 Hita vrijednosnice. Zašto oni nisu prodali svojih 240 komada kad je cijena rasla?

Možda zato jer će opet rasti pa će prodati u paketu kao i mi ostali. Zašto se nadmudrivati na burzi kad možeš ljepo sve u kutiju i DHL-om pravac novi gazda.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Izgleda da danas nikaj od rasprodaje… treba ‘zeti daha prije dubokog zarona.

[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da se htjelo što više toga rasprodati po što boljoj cijeni udaralo bi se povremeno kontra, po asku, kao na Ingri naprimjer, ali ovdje je cilj što jeftinije kupiti. Dakle makar ne izgleda tako na prvi pogled ipak ispada da je riječ o akumulaciji a ne distribuciji.

Račun je blokiran – dakle nešto se mora događati iza zavjese [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Da se htjelo što više toga rasprodati po što boljoj cijeni udaralo bi se povremeno kontra, po asku, kao na Ingri naprimjer, ali ovdje je cilj što jeftinije kupiti. Dakle makar ne izgleda tako na prvi pogled ipak ispada da je riječ o akumulaciji a ne distribuciji.

Račun je blokiran – dakle nešto se mora događati iza zavjese [huh]

Čovječe Golubv, fasciniraš me – otkrio si Ameriku [thumbsup]

Pa ovo već i klinci iz srednje škole znaju , da netko namjerno ruši cijenu, da Harfa apsolutno ništa ne poduzima u vezi toga već se sramote šaljući nevinim ljudima pozive na kućne adrese da se očituju zašto su prodali jednu dionicu Belja svojem kumu i slično, i da ovdje ima i previše posla za DORH. Medjutim tko za sve to mari, kad ova situacija odgovara svima nama – npr šta misliš tko je danas pokupio 8 dionica ASK-u na ovoj mizeriji od cijene i te dionice više neće dobiti nazad prije privatizacije kompanije. Čuj, kad bi svatko tako uzimao 5 po 5 kom skupilo bi se 5 % za izvandrednu skupštinu na kojoj bi predložili i usvojili slijedeće:

1. Hitan popis imovine i stvari

2. Procjena nove vrijednosti zemlje

3. Prebijanje prensenih gubitaka sa izvanrednom dobiti od najmanje 140 000 000 kn GUPom

Ovako pushiona, dok se ljudi malo ne organizirate i nešto poduzemete .. jedino što je jasno je da neće više dijeliti, jer 3. put zaredom bi bilo ipak malo previše vidljivo i na kraju bi završili u novinama , razvučeni, razotkriveni, osramćeni .. A i nemaju kome uvaljati poslije toliku količinu, osim ako već ne znaju i tko je kupac pa čuvaju za kraj. I to je dakle moguće

Kako god bilo meni je ova fantastična cijena upravo takva – fantastična, tako da od danas nastavljam skidanje u svojem stilu, svi već znate kojem – Papapnje ASK-a , usput dilere častim pivom i kavom jer takav je običaj kod nas. Barem poslije nitko neće moć reć da sam sitničario na BID-u il imao Insajd. Jer Insjaderi si sad ne mogu dozvoliti ovako otvoreno kolektiranje dionica 3 po 2 s ASKa poput nas Plejboja [proud]

Kressho

Ajde baš da vidim kako će podijeliti još 500 dionica bez da privuku "Oči European Council " i tijela GRECO na sebe [wink]

Kressho


Ajde baš da vidim kako će podijeliti još 500 dionica bez da privuku "Oči European Council " i tijela GRECO na sebe [wink]

kaj ti nisi rekel da ne buš više pisal tu?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close