KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

korisniče Mecka,
vidim nemate baš previše iskustva na tržištu kapitala, pa vas stoga razumijem kad se nadate da će te staklenike kupovati po 400 kuna, a ako kojim slučajem i dođu do te cijene opet ih vi nećete kupovati…no, ja bi rekao da niste vi ovaj svoj post napisali kako bi prizvali cijenu od 400 kuna….vi ste to napisali da bi onima koji su staklenike skupo plaćali stavili malo soli na ranu. Korisniče, to se ne radi, jer mogla bi uskoro mečka i pred vašim vratima zaigrati

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

na Riječkim vratima se i očekuje mečka, tako da ipak ja sa manje iskustva razmišljam kao i Ti sa više iskustva [thumbsup]

za bumerang efekt ne brini, ionako je na staklenim nogama [wink]

Kolega zimzi je stara iskusnjara. Ali meni iskreno nije jasno što su pojedinici čekali kad im je dionica porasla x3, da je nisu prodavali. Ovo djeljenje dionica od strane AUDIOa ne moze biti dobro, pogotovo ne u slučaju firme koja je u totalnoj banani.
Kad je AUDIOa djelio dionice odličnih firmi, cijena im je padala. Ako se podjela nastavi ovim intenzitetom, nisam siguran da kolega Mecka nije u pravu što se tiče ciljane cijene [smiley]

Ako Audio nastavi sa istovarom i 400kn će biti previše. No na toj razini će ju kupiti hrpa špekulanata i onda će početi igre. Naravno samo ako audio prestane. Ako ne, oni ovo mogu zatući ravno na nulu [bye]

Kao Titanik KSST!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

o-ho, čini se da 700kn o kojima sam pisao prije nekih 15tak dana više i nije tako daleko?
pogotovo što imamo bid manekena(20H) na sigurnoj udaljenosti koji podržava iskrcaj i stalno se povlači

Na kupnji manje od 100 komada, a audio otpušta 200,300,600. Bit će teško održati cijenu. Očito im ksst nije ni najmanje bitan, te ne misle tražiti više neke novce.

Ovo što se desilo na ksst je u rangu horora. Ministar izađe sa informacijom da se ksst prodaje po 7000kn. Zainteresirani su Todorić, Raić, Nato. Svi se trgaju. Cijena ode na 5000kn i sada Audio i kompanija rasprodaju.

HANFA i AUDIO podjelom dionica, a i nekim drugim potezima, kod investitora, kako domaćih tako i stranih, poništavaju svako povjerenje u hrvatsko tržište kapitala. Vrijeme vam je da se probudite i zaštitite svoje interese.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pozdrav, inace ne pratim ovu dionicu, ali mi stvarno nije jasno njeno padanje već danima?

Pogledajte samo kako je stručno poslagana prodaja, to se zove manipulacija, vjerujem da je sve iz jednog brokeraja…da ne valja ne bi to nitko kupovao. Cijena se sustavno urušava, a sve se veće količine kupuju, sve što je podjeljeno, čeka svoje kupce, što je cijena niže kupaca je sve manje…ostaju samo oni koji znaju zašto taj papir treba kupovati, koji znaju njegovu budućnost, a to su vam vidoviti milan i njegovi prijatelji [wink]
ps
danas je tržište krenulo u 10:04:02…među prvima na prodaji bili su staklenici…pa poslije nek’ netko kaže da nije namjerno.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Tko je ono svojevremeno rekao da će KSST na 700 kn a ne na 7000?
Pa je onaj Smart mudrijašio.
[rolleyes]

Smart vam je rasprodao svoje dionice.
Zdrpi zbriši.
Sad su vam na novim privatizacijama tipa HMST prije toga su bili na HRDH i tako redom…samo baš im tamo ne uspijeva nešto…

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close