KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se se raskokodakali [embarass]…natječaj će biti kad bude, ni prije ni kasnije. Za kupnju će onda biti kasno,za prodaju rano jer nitko neće platiti punu cijenu navedenu u natječaju. Ako na natječaju cijena bude recimo 3500 na burzi će dogurati najviše do 2900 i onda čekanje finala.

Vidim da se neki sprdavaju na drugom forumu da samo naivci gledaju koliko vrijedi zemljište KSST jer da se dionice ne kupuju zbog zemljišta nego zbog biznisa. Da ova firma neide u privatizaciju a privatizirati mogu samo zemljište jer je to jedino što vrijedi….pa ja to zbog njihovog biznisa nebi ni štapom taknuo. Ali zemlja definitivno vrijedi puno više od trenutne cijene.

Moram radi onih koji su se kasnije od mene uključili u ovu igricu zvanu ksst ponoviti da je prvotno država htjela ovo prodati po 5500kn ali se sindikat (Matjašević) digao na zadnje noge i tražio 7000kn. po dionici kao početnu cijenu.

Zašto bi sad kad je sve spremno (prenamjena zemljišta kao najbitnija) spuštali cijenu?? Zašto nebi opet probali sa 7000kn?? Zašto bi sad kad je drastično povečana vrijednost zemljišta koje je u biti predmet prodaje prodali jeftinije?? Znam da mnogi očekuju manju cijenu …pa i ja…ali treba to onda malo pojasniti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Što se se raskokodakali [embarass]…natječaj će biti kad bude, ni prije ni kasnije. Za kupnju će onda biti kasno,za prodaju rano jer nitko neće platiti punu cijenu navedenu u natječaju. Ako na natječaju cijena bude recimo 3500 na burzi će dogurati najviše do 2900 i onda čekanje finala.

Vidim da se neki sprdavaju na drugom forumu da samo naivci gledaju koliko vrijedi zemljište KSST jer da se dionice ne kupuju zbog zemljišta nego zbog biznisa. Da ova firma neide u privatizaciju a privatizirati mogu samo zemljište jer je to jedino što vrijedi….pa ja to zbog njihovog biznisa nebi ni štapom taknuo. Ali zemlja definitivno vrijedi puno više od trenutne cijene.

Moram radi onih koji su se kasnije od mene uključili u ovu igricu zvanu ksst ponoviti da je prvotno država htjela ovo prodati po 5500kn ali se sindikat (Matjašević) digao na zadnje noge i tražio 7000kn. po dionici kao početnu cijenu.

Zašto bi sad kad je sve spremno (prenamjena zemljišta kao najbitnija) spuštali cijenu?? Zašto nebi opet probali sa 7000kn?? Zašto bi sad kad je drastično povečana vrijednost zemljišta koje je u biti predmet prodaje prodali jeftinije?? Znam da mnogi očekuju manju cijenu …pa i ja…ali treba to onda malo pojasniti.

Sve stoji sto si rekao, ali mišljenja sam ako će ići u privatizaciju (prodaju), ići će putem javnog poziva za iskazivanje interesa za kupnju poslovnih udjela društva provedbom postupka javnog prikupljanja ponuda.

Pogledaj: http://www.audio.hr/javni-poziv-za-iskazivanje-interesa-za-kupnju-poslovnih-udjela-drustva-agroduhan-doo-slatina.aspx

Godišnje izvješće 1Y., revidirano, nekonsolidirano, 2011. godina.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/KSST-fin2011-1Y-REV-N-HR.pdf

idemo li na 1000 ili na 800, nekako se čeka ko će prvi opaliti pa da krdo krene [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Linić je rekao kako je za ovu godinu završeno s inozemnim zaduživanjem, ali će biti nužno zaduživanje kod domaćih banaka kako bi se pokrile sve obveze. Potvrdio je da će Vlada prodavati trgovačka društva u vlasništvu države kako bismo se što manje zaduživali.


Linić je rekao kako je za ovu godinu završeno s inozemnim zaduživanjem, ali će biti nužno zaduživanje kod domaćih banaka kako bi se pokrile sve obveze. Potvrdio je da će Vlada prodavati trgovačka društva u vlasništvu države kako bismo se što manje zaduživali.

Po svemu sudeći to bi mogla prvo biti Društva za koje Odluke Vlade o prodaji više nije potrebno donositi, poput Hotel Medene (već je bilo dva natječaja) , Maestrala kojeg već je u tijeku natječaj vjerojatno, te još neke. EKipa čeka natječaj na Petrokemiji, no Petrokemija se još nije nikada prodavala.
Kaštelanski Staklenici jesu.

Ipak, Staklenici će teško na natječaj dok se ne odblokira račun, iako su i Maestrali otišli u prodaju odjednom, bez previše pompe i sa 100 000 000 kn dugovanja, pa me ne bi čudilo da i Staklenici odu po istom principu.

Nažalost ostaje otvoreno pitanje GUP -a .. Zar nitko nije primjetio da je kvartalno izvješće "zamračilo" 150 000 000 kn dodane vrijednosti imovini ??

Kressho

Audio prodaje

@Plejboj
Nitko nije primjetio….pa zato jer forumaši nemaju ovu dionicu.zašto bi onda čitali i komentirali izvješće?????


Zar nitko nije primjetio da je kvartalno izvješće "zamračilo" 150 000 000 kn dodane vrijednosti imovini ??

očito se sprema natječaj na brzaka za kupca koji dobro zna za tu "sitnicu" i kojem nimalo ne smeta što je taj podatak "omaškom" ispao iz FI…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

AUDIO je prošloga tjedna otpustio, a ne prodao, 643 kom dionica KSST-R-A. Ako netko raspolaže s podatkom o ukupnoj količini otpuštenih dionica od 16.12.2011. bio bi mu zahvalan.

Nije mi jasno koji je kriterij kod otpuštanja, te zašto se otpuštaju dionice u različitim vremenskim razmacima, a ne odjednom?!

Odkad su KSST u sgementu promatranja?

Apropo zemljišta – zanima me stavka gdje su revizori revalorizirali vrijednost "novograđevinskog" zemljišta?


Audio prodaje


ne prodaje samo AUDIO vec u TOP 10 nema Maria Urlica koji je bio veliki zagovornik na ovoj temi i nedavno je napustio ovaj forum,a kako stvari stoje i KSST.

p.s.
nemam KSST

Urlić je zbrisao na vrijeme. Ovdje će biti povrat na razine od 700kn. Svima će postat jasno kakva se ovdje pljačka radi.

New Report

Close