KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prošli put si plaćao i po 4000 kn kolko se sjećam. Koliko si ovaj puta spreman keširati današnjim kupcima dok izadje natječaj ? [lol]

Ajde da razriješimo i tu misteriju: U KSST sam uletio s projekom 3.700, s tim da sam jasno dao do znanja kako je to kladionica s visokim koeficijentom, u kojoj se dioničari klade na pobjedu Čobankovića.

Koji će, mala je to, ali vrijedna utjeha, završiti u zatvoru.

No, za ovu priču bitno je sljedeće: Zbrisao sam iz KSST po 2.630, pregrizao cca 30 posto gubitka, i vratio se u svoju prvu ljubav, PTKM, po cca 170 kn.

Kao što je na semaforu vidljivo, KSST je danas cca 900, a PTKM cca 270. Dakle, trebalo je vremena, ali izvukao sam se iz svoje loše oklade. Ako bude prilike, kladit ću se opet, jer nije sve u novcu, ima nešto i u adrenalinu. 😀

P.S. A po koliko si ti spreman prodati KSST ako bude objavljen stečaj? 😉

Izgleda da su svi ovdje potrošili na 1200 kn ovih dana [lol] [lol] , kad je prošao onaj ogroman paket .. A smijali se prodavateljima .. Sad ni sami prodavatelji nemaju kinte za dokup .. Al ajde, drago mi je da je netko skinuo ovome 3 od 5 po 900, izgleda da ima još nešto ljudi koji znaju da je sitničaranje i mrvičarenje jad i bijeda, i da ako "misliš kunu – vrijediš kunu" , i da nikad neš bit bogat čovjek – najmanje duhom dok se lipariš.
No ono što je mnogo važnije jest slijeće – više se isplati ako već kupuješ neku dionicu platiti 150 kn više pa zapalit na Jarun roštiljati s maličkama i sunčati se nego bit zakopan do 4 popodne na shitnom monitoru da bi ušparao 15 lipa po dionici zar ne ekipo ? [proud]

Izgleda da vas moram učiti i kako se živi ovdje, a ne samo kako se daje packa HANFI i ZSE -u .. Sutra nastavljamo, ako danas ne objave to izvješće smijenit ćemo sve ljude koji ne rade svoj posao čim Hrvatska udje u EU.

Kressho



Prošli put si plaćao i po 4000 kn kolko se sjećam. Koliko si ovaj puta spreman keširati današnjim kupcima dok izadje natječaj ? [lol]

Ajde da razriješimo i tu misteriju: U KSST sam uletio s projekom 3.700, s tim da sam jasno dao do znanja kako je to kladionica s visokim koeficijentom, u kojoj se dioničari klade na pobjedu Čobankovića.

Koji će, mala je to, ali vrijedna utjeha, završiti u zatvoru.

No, za ovu priču bitno je sljedeće: Zbrisao sam iz KSST po 2.630, pregrizao cca 30 posto gubitka, i vratio se u svoju prvu ljubav, PTKM, po cca 170 kn.

Kao što je na semaforu vidljivo, KSST je danas cca 900, a PTKM cca 270. Dakle, trebalo je vremena, ali izvukao sam se iz svoje loše oklade. Ako bude prilike, kladit ću se opet, jer nije sve u novcu, ima nešto i u adrenalinu. 😀
[/quote]

Ne kapiram, da je sve to što tvrdiš istina zašto bi i dalje bio tako marljiv baš na ovom forumu umjesto na PTKM =? [proud]

Al adje, neka forumaška javnost procjeni tko je od nas dvojice u pravu Stilisto [lol]

Kressho

@Plejboj Ako sam ja ovdje "marljiv", koji je izraz za ono što ti radiš? 😀

900 je dno izgleda, ovo je već 3. testiranje, jednostavno više nema tko prodati ispod ovako mizerne cijene . Ovo je stečajna cijena, a kompanija je dekadama daleko od stečaja, s obzirom da je račun blokiran zbog 2 miliona kuna, a zemlja vrijedna 500 miliona kuna, a najmanje 400 miliona.

Nadalje, sve dionice koje su bile podijeljene su već odavno rasprodane više manje, osim Bilića i Šantića a oni već dulje vrijeme ne prodaju koliko je vidljivo u TOP 10.

Dakle, nema više tko prodavati, možda neka bijeda od količine, ala 5 do 15 kom dnevno, još par dana i to je to. Ekipo, lijepo ste zajebali hrvatske branitelje umjesto da ste pisali ljudima koliko ovo vrijedi i zašto. Jeste li sada ponosni na sebe ili ? [bye]

Kressho

krenulo prema 1000 kn hehehhehehe

kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje


kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje

Ma zamisli još od kada je cijena bila 5000 kuna stalno je cijena bagatelna a stalno pada a AUDIO svaki dan dijeli nove dionica a firma svaki dan gomila nove milione gubitaka i sve to prebija svojom imovinom koja je svaki dan manja dok je ne dovedu na nulu a neće dugo trebati čekati ovim intezitetom jer ovo sa gubitcima im ide savršeno dobro, još jedna priča na Hrvatski način.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

evo sad će čistka do 1000

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


kupujte ljudi dok je bagatela,,,,,,,nema vise rasprodaje

je li to zbog ovih…blago vama koji vjerujete a ne vidite [lol]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/172871/Default.aspx

Dobro sad je već stvarno vrijeme da izađe neka vijest i za ovu dionicu pa da se prekrcam sa svojom milostinjom u neku drugu "priliku".

Dugo ova gospoda iz Audia nisu ništa konkretno rekli. A valjda bude to prodano do ljeta. Račun je blokiran a to znači da se nema vremena dugo čekati s natječajem. Cijena bi mogla biti opet ista kao prošli put jer sad je gup usvojen, zemljište prenamjenjeno itd.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

“…Agencija je ubrzala želju države da se što prije riješi vlasništva u trgovačkim društvima koja ne posluju uspješno…”

http://www.vecernji.hr/biznis/audio-nudi-prodaju-agroduhan-39-2-milijuna-kuna-clanak-403758

New Report

Close