KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo stiže ti NATO u pomoč sa svojim uzgojem povrča za izvanzemaljce…

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

i na moj novac forumu su se nešto utihnuli smart, spiderman i ostali akteri ove priče [rolleyes]
što sad sa svim tim pozicijama, kuda se ide? [rolleyes]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Kanabis, nevažno je tko je i zašto napravio tu procjenu. Nova Vlada RH naslijedila je sve pravne obveze i odgovornosti od stare Vlade RH, kako odluka Vlade RH o prodaji ove kompanije i početnoj cijeni NIKADA NIJE PONIŠTENA, a rok za njezino poništavanje – 6 mjeseci odnosno 12 u iznimnim slučajevima – je prošao, ta je procjena itekako validna i odličan temelj za tužbe malih dioničara protiv Vlade, ukoliko pokušaju objaviti netransparentan natječaj ili pak prodati kompaniju ispod knjigovodstvene vrijednosti.

Možda čak i računaju na to, ko zna. Ja samo znam svoja prava i način da ih ostvarim bez mnogo muke. Ova kompanija spada u rang "državnih udjela vrijednijih od 100 000 000 kn " za koje je nužna bila Odluka Vlade o prodaji. Nazovite AUDIO pa pitajte. Dakle, današnje je cijena 70 % ispod minimalne cijene po kojoj kompanija uopće može biti ponudjena ako se na natječaju po Book Value vrijednosti ne nadje kupca.

Ekipa bi htjela ovo srušiti na 760 kn, tako se priča, ali fora je u tome da su počeli opasno brljati, pa bi pita mogla ispasti mnogo skuplja od tepsije.

I AL Capone je pao na porezu , zar ne ? [wink] [proud] [cool]

Kressho

Jel to zbog suše i visokih temperatura, ne mogućnost navodnjava krastavaca, pa cijena pada ?

Pa rasprodali su vam dionice na preko 4000kn i sad je tišina…(zdrpi zbriši)

Sad vam neka ekipa radi na HMST-R-A jer bi tamo kao trebala biti privatizacija i pumpa joj se cijena sa malim brojem dionica.
Nakupovali se ljudi ispod 60kn dionica HMST i sad če opet biti akcija.
Nebi se čudio da pišu pod drukim nickovima i manipuliraju čitaocima poslovnog foruma.
Nije im prošlo nešto oko privatizacije HRDH-R-A pa idu dalje…
A ko je sve u ekipi…maštajte malo…čitajte…

uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Plejboj nisi li pričao prije desetak dana kako s tobom u talu djeluje misteriozni kupac i da ste spremni progutati sve što vam netko stera u grlo? [lol] ajde da vidimo tog misterioznog kupca kako guta do 1000, sad se već skupila knedla fina sa ogromnom šljivom u sredini [wink]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

evo spustio se kressho na 955 s 20kom [rolleyes]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Mogu ići i sa 50 % nižom cijenom Golubv, nemoj se zanositi .. Medjutim NE SMIJU ići sa cijenom nižom od nove knjigovodstvene cijene, i ponavljam – Q1 2012. mora sadržavati promijenjenu, povećanu vrijednost zemljišta. 27.4. objavljen je neispravano Q1 izvješće , danas – 30.4.2012. zadnji je zakonski dopustiv čas i prema pravilima HANFE takodjer zadnji dan za objavu ispravnog Q1 izvješća.

Kressho

pa ksst će platit kaznu zato što nisu objavili izvješće i ok. Idemo dalje. Meni danas izgleda da ovdje uz potporu audia cijena može i na 500 kunića

E Plejboj, daj protuprijedlog na Skupštini da se gubitak ostvaren 2011. godine pokrije iz zadržane dobiti… :p

dija pišeš gluposti, kažem ti lijepo da ne sudjelujem u trgovanju a iz razloga koje sam naveo ovdje. Sa cijenom se očito manipulira, izvješće Q1 nije objavljeno u zakonskom roku, dakle nemamo o čemu dalje razgovarati.

Kressho


E Plejboj, daj protuprijedlog na Skupštini da se gubitak ostvaren 2011. godine pokrije iz zadržane dobiti… :p

Tebi bi bolje bilo da se držiš "Stilista" .. listam nekidan to smeće od magazina i vidim tvoje ime medju novinarima .. Gle, nemreš bit i Gay i Gekko Leb, odaberi stranu .. Inače će te netko opet okititi ovdje dok dodje vrijeme .. Prošli put si plaćao i po 4000 kn kolko se sjećam. Koliko si ovaj puta spreman keširati današnjim kupcima dok izadje natječaj ? [lol]

Kressho

New Report

Close